Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Търся тенекеджия за работа във Франция

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся тенекеджия за работа във Франция

    Мой приятел има фирма за отдаване под наем на микробуси, около 150 броя МБ Спринтер и Рено Мастер. Понякога се случва да му ги връщат ожулени, чукнати, подбити. Дребни работи общо взето, ама трябва да се пооправят от време на време.
    Търси добър тенекеджия с опит. Мястото е 84000 Avignon, Южна Франция.
    - Заплата 1500
    вро месечно.
    - Дава къща безплатно
    !
    - Човека, който ще работи там може да дойде със семейството си, няма проблем.
    - Трудов договор и всички документи се поемат от работодателя.
    - Езиковата барирера не е проблем, важното е да се работи, другото идва от само себе си.
    - Знам, че заплатата не е космическа, но пък не се плаща никакъв наем, остава само разходите за храна и режийни, но пък тук във Франция тези неща са по-евтини, отколкото в България. Аз например имам на месец около 20-30 евро ток и още толкова за газ.
    - Не ми е приятно да го кажа, но все пак да се знае - пиянски историй, закъснения за работа, кръшкане, кражби, тарикатлъци и други такива - ЗАБРАВИ
    ! Също и мърляшки свършена работа. Просто това ТУК не минава.
    - Човека им трябва спешно, може да започне веднага.
    - В профила ми има телефон, или на ЛС.
    - Мишо - +33699328058
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

  • #2
    От: Търся тенекеджия за работа във Франция

    Офертата е изкушаваща....Кофтито е,че не мога да почна веднага.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #3
      От: Търся тенекеджия за работа във Франция

      Ами като си помислиш, че наем няма да се плаща .......... Щото хората все гледат колко получаваш, ама никой не пита колко ти остават.
      Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
      Само DIESEL !!!

      Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

      Коментар


      • #4
        От: Търся тенекеджия за работа във Франция

        Еее офертата е супер. Ако бях тенекеджия тръгвах веднага . Това се равнява на 2 хилки чисти. Което е повече от перфектно. Пък и свят да види който не е виждал. Евала на Мишо,че тук предлага. Това е форумен приятел!
        висете отпуснато

        Коментар


        • #5
          От: Търся тенекеджия за работа във Франция

          Изненадан съм ............ не, ужасЕн съм, че при тая безработица и глад в България няма никакъв интерес към предложението за работа. Незнам ........................................................
          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
          Само DIESEL !!!

          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

          Коментар


          • #6
            От: Търся тенекеджия за работа във Франция

            Аз например вече няма какво и да ям. Давай ги тия чаркове тука - ще ги оправим. Но за чужда страна - няма да работя. И въпроса не е в езика.

            Коментар


            • #7
              От: Търся тенекеджия за работа във Франция

              Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
              Изненадан съм ............ не, ужасЕн съм, че при тая безработица и глад в България няма никакъв интерес към предложението за работа. Незнам ........................................................
              От какво си изненадан? Че то и тук не бъка от читави тенекеджии, пък и обявата е само на 2 дни, от които единия - почивен.

              ПП: Пък и още по-малко от тях цъкат из форуми.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                От: Търся тенекеджия за работа във Франция

                Не, аз например четох предложението три пъти. Не ми е оферта. Не че парите са малко - не за моя двор.

                Коментар


                • #9
                  От: Търся тенекеджия за работа във Франция

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  От какво си изненадан? Че то и тук не бъка от читави тенекеджии, пък и обявата е само на 2 дни, от които единия - почивен.

                  ПП: Пък и още по-малко от тях цъкат из форуми.
                  Що бе, Спарки? Като знам какви смачкани дъргели, докарани от Италия, ги превръщат в чисто нови ............. Иначе как според тебе колите в БГ са по-евтини от тези в ГФР-то?
                  Много са си добри наш'те майстори. Е, друг е въпроса, че тука няма лас-маги джас-маги като в Испания, ама в Испания пък няма и грам от тукашните осигуровки и другите социални хубавини. А и мисля, че това може да бъде едно добро начало, по-късно човека може и собствен сервиз да си отвори.
                  Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                  Само DIESEL !!!

                  Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся тенекеджия за работа във Франция

                    Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                    Изненадан съм ............ не, ужасЕн съм, че при тая безработица и глад в България няма никакъв интерес към предложението за работа. Незнам ........................................................

                    Еми,то и тука добрите тенекиджий си имаме достатъчно работа .Мен обявата силно ме поблазни,но не мога да си зарежа поетите ангажименти (пък при стройна организация и добро здраве,ще приключа започнатото,чак към януари).
                    Има и други усложнения от семеен характер-поради щото не сме от "пътуващите хора",неможем просто да натоварим жената и децата и да отскубем за Франция.
                    Е те така,ем ми се ще,ем не е толкова просто да тръгна.....
                    Последно редактирано от taran; 03-10-10, 08:30.
                    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся тенекеджия за работа във Франция

                      Тукашните добри тенекеджии си докарват и по повече парички понякога. При тях се чака ред по някой друг месец, дори тези по селата. Имам лични наблюдения. Пък мене за чирак никой ме не ще, искат опитни научени ора!
                      Последно редактирано от Rabin; 03-10-10, 08:56.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся тенекеджия за работа във Франция

                        Дано се намери ,човек за тая работа.Това ,че колегата' мишоци' тьрси някой от Бьлгария за работа и то с такива условия,мога да кажа само ЕВАЛА, дано има повече хора като ТЕБ. Условията са добри.Аз бих приел,но веднаж почнал по камиони няма как да
                        стана тенекеджия. УСПЕХ
                        Мартин Димитров
                        УАЗ

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся тенекеджия за работа във Франция

                          Мишоци,казах на един приятел ,които е точно за теб и прояви интерес.Гарантирам ,че е добър тенекеджия и не употребява алкохол.Не е семеен и за това е готов да си опита късмета малко на запад.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търся тенекеджия за работа във Франция

                            Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                            Що бе, Спарки? Като знам какви смачкани дъргели, докарани от Италия, ги превръщат в чисто нови ............. Иначе как според тебе колите в БГ са по-евтини от тези в ГФР-то?
                            Много са си добри наш'те майстори. Е, друг е въпроса, че тука няма лас-маги джас-маги като в Испания, ама в Испания пък няма и грам от тукашните осигуровки и другите социални хубавини. А и мисля, че това може да бъде едно добро начало, по-късно човека може и собствен сервиз да си отвори.
                            Прав си, но болшинството ги правят колкото да ги продадат. Например с използването на 5 кила влакнест кит.

                            Не че няма читави. Просто наистина читавите обикновено имат работа за целия китайски народ, както са си тук. Трябва да намериш някой, дето му е писнало от тукашната цигания. Самите пари и тук се изкарват, както каза колегата "при добра организация и добро здраве".
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Търся тенекеджия за работа във Франция

                              Ако не ми почваше точно сега сезона, тръгвах веднага.
                              И на мен ми е чудно, че още няма мераклии.
                              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                              -----------------------------------------------
                              Питието определя съзнанието....
                              -----------------------------------------------
                              0887770735

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X