Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фиат Панда 4x4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Фиат Панда 4x4

    Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
    То това важи и за танковете. Думата ми беше, че това автомобилча те подлъгва.

    Е, чак и за танковете...
    ТЛК-120 Николай Колев
    0898521295

    Коментар


    • От: Фиат Панда 4x4

      Първоначално публикуван от Николай Колев-Krasio 46 Преглед на мнение
      Е, чак и за танковете...
      Като му "увиснат" веригите...питай танкистите.
      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

      Коментар


      • От: Фиат Панда 4x4

        Първоначално публикуван от evlogy1 Преглед на мнение
        Интересувам се. Ако можеш дай и другия телефон. Къде се намират колите и знаеш ли в какво състояние са. Интересува ме преди всички дали са ръждясали много.

        Тази за която ти дадох тел. се намира в града, колата е уникална. Втората е доста дърта и външният вид е доста лош, ползвана е за лов но ще ти дам и негов тел. идната седмица.
        ТЛК-120 Николай Колев
        0898521295

        Коментар


        • От: Фиат Панда 4x4

          Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
          Като му "увиснат" веригите...питай танкистите.

          Не че танка не закъсва. За танковете, десет години бях в тях но има колеги с по двадесет години стаж в желязната кутия тъй че ще попитам.Верно минаха почти двадесет години от тогава.
          ТЛК-120 Николай Колев
          0898521295

          Коментар


          • От: Фиат Панда 4x4

            Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
            Няма ли някой колега от София с такава пандичка, че да си джиткаме заедно по баирите.
            Омръзна ми сам да си се возя.
            Поздрави!
            Здравеи аз съм от банкя и имам пандичка 4х4 ако искаш може някои път да по караме заедно

            Коментар


            • От: Фиат Панда 4x4

              Първоначално публикуван от buba_lazi_m Преглед на мнение
              Здравеи аз съм от банкя и имам пандичка 4х4 ако искаш може някои път да по караме заедно
              Пусни ми един телефон на л.с да се чуем.
              И колега, панда с копче за двойно мисля няма.
              Субару е с копче - някои от тях.
              Пандата парт тайм е с лост и муфа в скотостите.
              Поздрави!
              VITARA, SAMURAI
              FIAT PANDA 4x4 CABRIO
              RENAULT ESPACE QUADRA
              ...и едно сивикче за града...

              Коментар


              • От: Фиат Панда 4x4

                Добре колега. Съгласен съм за копчето. Имах предвид по-стария модел, който е парт тайм. А иначе се обадих на телефона за пандата. Сигурно е много хубава, но цената беше 4000лв. Видя ми се много, а не съм силен в пазарлъците. Ще продължа да търся, но вече гледам и за джъсти, обаче модела до 1995г. или малък джип - фероза или витара. Определящи са състоянието и цената.

                Коментар


                • От: Фиат Панда 4x4

                  Колегавчера си купих панда 903 кубика 1981 г подариха ми към нея заден мост и силно се интересувам как мога да я направя 4х4!

                  Коментар


                  • От: Фиат Панда 4x4

                    Привет на всички маниаци на Фиат Панда... след около една година зверска експлоатация мога да стигна до заключението, че тая кола има голяма душа, държи на много бой, при разумно каране има завидни възможности, които хич не са за подценяване. На няколко пъти ми се е случвало да опирам по корем, но за това няма имунизирани... Понеже всяка форма на крайна експлоатация води и до амортизация, предстои ми смяна на предно окачване. Положението не е добре, вече се чуват и каренца... Въпроса ми е следния. Смятам да правя лифт, до колкото ми става ясно не трябва да е повече от 5 см., дайте предложения според вашия опит, ако някои е правил нещо подобно, как ще е най- добре...примерно с подложки или с по- дълги прожини... Благодаря предварително

                    Коментар


                    • От: Фиат Панда 4x4

                      Здравейте колеги и аз съм нов и много се запалих по тия ретро автомобили,купих си панда с предно пре3даване и ресори отзад,като ми подариха и цял заден мост с диференциал. Автомобилчето е 1981 г и 903 кубика моторче,справя се прекалено добре в предвид колите които съм карал до сега в кално по черен път,но понеже както споменах имам заден мост голям мерак ми е да я окомплектовам 4х4 та въпроса ми е каква скоростна кутия да търся,ппреди време в нета видях една 5 степенна за 4х4 от 1000 кубика и не знам дали съвместимостта като на автомобилите лада например

                      Коментар


                      • От: Фиат Панда 4x4

                        Здравейте, бихте ли ме насочили от къде мога да намеря инфо за Панда 4х4, техническа поддръжка и всичко свързано с модела? Интересно ми е как е осъществена концепцията за 4х4 задвижване при този модел. С вискомуфа ли е или междинен диференциал, или друг начин?
                        Позрави

                        Коментар


                        • От: Фиат Панда 4x4

                          Има тема.
                          Следете нея
                          Даже се заформя скорощна среща.
                          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=170129
                          Поздрави!
                          VITARA, SAMURAI
                          FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                          RENAULT ESPACE QUADRA
                          ...и едно сивикче за града...

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X