Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде поставят газови уредби на дизел?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде поставят газови уредби на дизел?

    По поръка на един приятел искам да попитам къде могат да поставят газова уредба на дизелов автомобил /пропан или метан/ ? Ако е възможно адрес и/или телефон?

  • #2
    До: Къде поставят газови уредби на дизел?

    Автомобилът лек ли е или товарен?
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #3
      До: Къде поставят газови уредби на дизел?

      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
      Автомобилът лек ли е или товарен?
      Лек.

      Коментар


      • #4
        До: Къде поставят газови уредби на дизел?

        Струва ми се тогава, че е по-добре да смени автомобила. Не мисля, че инвестицията и труда а и резултатът ще бъдат оправдани.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #5
          До: Къде поставят газови уредби на дизел?

          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
          Струва ми се тогава, че е по-добре да смени автомобила. Не мисля, че инвестицията и труда а и резултатът ще бъдат оправдани.
          Ами и аз това казах , дадох линкове от темите тук , ама иска адрес или тел...И понеже не ми се спори , реших да питам тук. Та все пак , ако знаете нещо , пишете моля , аз ще му го дам и толкоз - да си решава.

          Коментар


          • #6
            До: Къде поставят газови уредби на дизел?

            Не вярвам някой газаджия да се захване с това.. Ще поразпитам, ама съм скептичен.
            Убеди го, че наистина начинанието е безсмислено. Ако държи на колата да и сложи бензинов мотор и скорости.
            Икарусите ги конвертират на метан, но там има товароносимост, освен това те работят смесено - и с дизел и с метан.
            За LPG насаждат и делко! и свещи...
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #7
              До: Къде поставят газови уредби на дизел?

              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
              Убеди го, че наистина начинанието е безсмислено. Ако държи на колата да и сложи бензинов мотор и скорости. ...
              Икарусите ги конвертират на метан, но там има товароносимост, освен това те работят смесено - и с дизел и с метан. ...
              А дали човекът не се интересува точно от "смесеното" използване на газ при дизелов двигател?
              Щото тогава начинанието може да не е чак толкова безсмислено ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                До: Къде поставят газови уредби на дизел?

                Човека пита "къде" , а не "има ли смисъл"!

                Коментар


                • #9
                  До: Къде поставят газови уредби на дизел?

                  www.avtometan.com

                  Коментар


                  • #10
                    До: Къде поставят газови уредби на дизел?

                    Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
                    Ами и аз това казах , дадох линкове от темите тук , ама иска адрес или тел...И понеже не ми се спори , реших да питам тук. Та все пак , ако знаете нещо , пишете моля , аз ще му го дам и толкоз - да си решава.
                    Тишо,твоя човек е Васко(VATITO).На Форда(разбирай F-250) е с такава уредба.Работи едновременно с газ и дизел.Ефекта-около 40% икономия,а мощноста се повишава с около 20%.Има някъде в темите даден линк.
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #11
                      До: Къде поставят газови уредби на дизел?

                      Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                      Тишо,твоя човек е Васко(VATITO).На Форда(разбирай F-250) е с такава уредба.Работи едновременно с газ и дизел.Ефекта-около 40% икономия,а мощноста се повишава с около 20%.Има някъде в темите даден линк.


                      Колега,

                      От сутринта звъня на газаджии и отговорът за Дизел на ГАЗ е еднакъв от всички!!! ЗАБРАВИ!!!

                      Струвала скъпо у не си заслужава.

                      Поздрави
                      VW Touareg R5 2005
                      Ford Ranger 2.5 Double Cab 2005 Х 2 PC
                      Ford Everest 2,5 2006
                      Крис

                      Коментар


                      • #12
                        От: Къде поставят газови уредби на дизел?

                        гр.Луковит.сервизът е ТИТАН АВТО

                        Коментар


                        • #13
                          От: Къде поставят газови уредби на дизел?

                          Ефектът от смесения режим е повече от удовлетворителен. Чак 40% може да не е икономията, но при камионски разход и 20-30% са достатъчни. Към това трябва да добавим ефекта от по-бързото горене и тоталната промяна към по-добре на респонса. При по-новите камиони става лесно заради това, че количеството нафта се лимитира много лесно през горивните карти. Старите модели наистина не ги харесват газаджийте. Не че няма начин, но си е ТНТМ изпълнение. Лично аз за конверсия при която се преминава от дизел изцяло на LPG или NPG не съм чувал. Естествено без да се променя степента на сгъстяване, защото иначе наистина по-добре е да се смени двигателя с бензинов.
                          My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X