Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Технически преглед на АГУ - къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Технически преглед на АГУ - къде?

    Отнели са лиценза на 99% от сервизите, които издаваха технически преглед на газови уредби. В същото време никой от старите които знаех не ми казаха къде евентуално се прави. В един гъзарски (сиреч скъп и лъскав) сервиз на бул. Тодор Каблешков ми казаха, че им наложили нереални условия и ги принудили да не си вземат лиценз. С други думи монопол и мафия, но това е друга тема на разговор.

    От нова година били наложили норма в бензиностанциите да следят стриктно дали има заверка бутилката. Какво странно съвпадение със затягането на лицензите, а?

    Та на въпроса - къде останаха места за правене на технически преглед на АГУ?

    П.С. Същото се готви за годишните техническите прегледи според същите тези пичове, които цитирах.

  • #2
    До: Технически преглед на АГУ - къде?

    Ааа а моя изтече преди месец...
    Казвайте къде
    Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

    Коментар


    • #3
      До: Технически преглед на АГУ - къде?

      Ако е спешно, проверете АГУ сервиза на бул Арсеналски, с/у колелото на трамвай 6 в Лозенец. Ако не, аз ще мина оттам тия дни и ще ви пиша.
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • #4
        До: Технически преглед на АГУ - къде?

        На някои са им отнели лицензите, а на други са им дали лицензи за преглед на АГУ произведени преди не повече от 5 години.

        На такива до 5 години правят зад Драматичен театър (ул Поручик Сър Стивън Рансиман).

        На по стари от 5 години правят до Баумакс в Левски Ж. Тук обаче не очаквай да ти направят преглед а само да ти напишат талона. Ако имаш проблеми ти препоръчвам да си я закараш на сервиз.

        Това зная аз от опит. Вероятно има много други места.

        Успех!
        LZ1DWW

        Коментар


        • #5
          До: Технически преглед на АГУ - къде?

          СБА- Панчарево. От дълги години го ползвам и ще се учуда много ако го затворят. Все пак си е СБА.
          Пийте червено вино! Дава здраве.
          А то ни трябва за да пием ракия!

          Коментар


          • #6
            До: Технически преглед на АГУ - къде?

            Първоначално публикуван от Митко (smile) Преглед на мнение
            На някои са им отнели лицензите, а на други са им дали лицензи за преглед на АГУ произведени преди не повече от 5 години.

            На такива до 5 години правят зад Драматичен театър (ул Поручик Сър Стивън Рансиман).

            На по стари от 5 години правят до Баумакс в Левски Ж. Тук обаче не очаквай да ти направят преглед а само да ти напишат талона. Ако имаш проблеми ти препоръчвам да си я закараш на сервиз.

            Това зная аз от опит. Вероятно има много други места.

            Успех!
            То е пределно ясно, че никой не му дреме за АГУ-то ми. Въпросът е да ми вземат парите.

            Коментар


            • #7
              До: Технически преглед на АГУ - къде?

              На газостанцията на Петрол дето е на прелеза на на улица Градинарска. В кв Хаджи Димитьр

              Коментар


              • #8
                До: Технически преглед на АГУ - къде?

                СБА-то между Младост-3 и ВиК-то.

                Коментар


                • #9
                  До: Технически преглед на АГУ - къде?

                  Малко инфо за отнетите лицензи - едно от изискванията било изпитателят да има висше техническо образование със специалност "двигатели с вътрешно горене"...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Технически преглед на АГУ - къде?

                    Първоначално публикуван от philipp Преглед на мнение
                    То е пределно ясно, че никой не му дреме за АГУ-то ми. Въпросът е да ми вземат парите.
                    Ми, на мен ми дреме. И бих се радвал като си плащам(двойно сравнение с миналата година) за услуга да я получа.
                    ПП Сори за спама.
                    LZ1DWW

                    Коментар


                    • #11
                      До: Технически преглед на АГУ - къде?

                      От второ място ми казаха, че в СБА зад 25 поликлиника в Младост 3 си вършели съвестно работата ако поискаш (с леко БГ неудоволствие).

                      Коментар


                      • #12
                        До: Технически преглед на АГУ - къде?

                        На околовръсното до разклона за Суходол.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Технически преглед на АГУ - къде?

                          Днес минах през СБА Младост - правят заверки. Има обаче нови правила. Трябва да имате следното:

                          1. Паспорт на газовата бутилка;
                          2. Клапанът за пълнене на газ трябва да е отвън на колата.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Технически преглед на АГУ - къде?

                            Каква е цената на прегледа.
                            Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                            Коментар


                            • #15
                              До: Технически преглед на АГУ - къде?

                              Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
                              Каква е цената на прегледа.
                              Ако системата има регистрация(паспорт) 20 лева....поне на мен толкова ми взеха
                              LZ1DWW

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X