Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Автомобилен дизайн и италианци

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Автомобилен дизайн и италианци

    Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
    Тъй де ,дизайн правят до някъде , някой път даже се престарават в дизайна, и става лайно ,другото го писах по горе пици,картини..... Истините не са глупости Търтаки , само че истината боли по някой път .

    Ей-й-й-й-й-й....

    Колко умен си бил...


    "Сипа им на тези макаронаджии...""

    Цъ-цъ-цъ...

    Коментар


    • #47
      От: Автомобилен дизайн и италианци

      Първоначално публикуван от Justif Преглед на мнение

      "Сипа им на тези макаронаджии...""

      Цъ-цъ-цъ...
      Саму ньемску и японску, бацье! Туйей истинъта!
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #48
        От: Автомобилен дизайн и италианци

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Може ли да ограничите глупостите? Темата е за дизайн, а не на кой приятеля не е попаднал на читава кола и сервиз
        Ми, дизайн. За мен това е грозно:


        Имаше и още няколко нелепи модела, ако не се лъжа.

        МОже да е много "дизайнерска", може джузепе-джуджаро-джунабабамухвърчилото да я е правил с оная си работа та по тоя повод да е шедьовър, обаче за мен си остава грозно недоразумение.
        Прикачени файлове
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #49
          От: Автомобилен дизайн и италианци

          Не бих казал, че е грозно, по-скоро безлично!
          мисля, да зема а се замисля...

          Коментар


          • #50
            От: Автомобилен дизайн и италианци

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Ми, дизайн. За мен това е грозно:


            Имаше и още няколко нелепи модела, ако не се лъжа.

            МОже да е много "дизайнерска", може джузепе-джуджаро-джунабабамухвърчилото да я е правил с оная си работа та по тоя повод да е шедьовър, обаче за мен си остава грозно недоразумение.
            [ATTACH=CONFIG]923368[/ATTACH]
            Въпрос на вкус, но ти тези ли предпочиташ:



            - не вервам...

            Иначе почти всички компании в някои от моментите на развитието си са използвали услугите на италианският дизайн. Особено корейските и японските в началните фази на експанзия...

            п.п. абе нещо напоследък качването на снимки въобще не ми се удава?!?
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от bushiDO; 29-07-17, 13:49. Причина: допълване
            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

            Коментар


            • #51
              От: Автомобилен дизайн и италианци

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Ми, дизайн. За мен това е грозно:


              Имаше и още няколко нелепи модела, ако не се лъжа.

              МОже да е много "дизайнерска", може джузепе-джуджаро-джунабабамухвърчилото да я е правил с оная си работа та по тоя повод да е шедьовър, обаче за мен си остава грозно недоразумение.
              [ATTACH=CONFIG]923368[/ATTACH]
              Спарки, то дизайна, според таргет групата, а ти не си в тази на Мито. Каките си ги карат.
              Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
              Drag Grand Canyon Daily
              Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
              LZ1JYM

              Коментар


              • #52
                От: Автомобилен дизайн и италианци

                Ма много моля, никога не съм твърдял че всеки талянски дизайн е хубав. Но оказва се че всеки красив е италиански
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #53
                  От: Автомобилен дизайн и италианци

                  Че дори и това

                  Коментар


                  • #54
                    От: Автомобилен дизайн и италианци

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Ма много моля, никога не съм твърдял че всеки талянски дизайн е хубав. Но оказва се че всеки красив е италиански
                    Не. Оказа се, че повечето които ти харесваш, са талянски дизайн, и пак не всички.
                    От хАмериканските нещо хубаво с творци от Ботуша?
                    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                    Коментар


                    • #55
                      От: Автомобилен дизайн и италианци

                      Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                      Тъй де ,дизайн правят до някъде , някой път даже се престарават в дизайна, и става лайно ,другото го писах по горе пици,картини..... Истините не са глупости Търтаки , само че истината боли по някой път .
                      Италианците са царе в дизайна. Не само на коли, практически на всичко. В модата са номер едно. Чувството за красота го имат вродено.
                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар


                      • #56
                        От: Автомобилен дизайн и италианци

                        Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                        Спарки, то дизайна, според таргет групата, а ти не си в тази на Мито. Каките си ги карат.
                        Не е само Mito май. Няколко модела са, ама като не съм специалист по марката, ме мързи да ги търся.

                        Интересното е че когато това чудо излезе виждах редовно тук-там по някое. Ама поне от година насам не съм мяркал. Явно и на каките им е писнало да ги подбъзикват.

                        ПП: Относно това дали имало хубав не-талянски автомобил, Ford Mustang зачита ли се? Без няколкото междинни модела, дето нямат нищо общо с първите и последните 2 от серията, и са определено безлични според мен.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Автомобилен дизайн и италианци

                          Като цяло повечето Алфи са много красиви автомобили например 145,164,GTV и стария Spyder.Понеже видях че горе пише и за дизайна на BMW за мен най-красивото BMW е Е38,нямам си на идея италиянец ли го е скицирал,но който му е измислил дизайна се е справил.Е36 също е красива кола особено купе версията си ( тук съм и малко пристрастен- Е36 ми е любимата кола още от ученик).Четох някъде ,че иTerrano 2 е с итялиянски дизайн,както и Feroza е с дизайн на Бертоне.
                          Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Автомобилен дизайн и италианци

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0953c379cf8e90d1193dd2a5de47d497--little-girls-stingray-corvette.jpg
Прегледи:1
Размер:104.1 КБ
ID:5760975

                            Нещо красиво от мен,без да е италианско... Cotvette Sting Ray.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Автомобилен дизайн и италианци

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0953c379cf8e90d1193dd2a5de47d497--little-girls-stingray-corvette.jpg
Прегледи:1
Размер:104.1 КБ
ID:5760975

                              Нещо красиво от мен,без да е италианско... Cotvette Sting Ray.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:RedZ32.jpg
Прегледи:1
Размер:82.7 КБ
ID:5760976

                              Един от най-красивите изобщо автомобили,чистокръвен Японец до край, великолепния 300 ZX на Nissan дизайнера е Kazumasu Takagi ....

                              Коментар


                              • #60
                                От: Автомобилен дизайн и италианци

                                БЕгате от темата.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X