Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рециклиране на TOYOTA BJ-75

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

    Първоначално публикуван от giavol Преглед на мнение
    Oт това,което сьм про4ел(между редовете)твоите полуоски,са сьс зегери-а касетата,е за бес зегери.Моита е такава,и там мие слабото място.
    Дяволе не се заяждам, просто не искам да публикувам цени на стоки които не предлагам аз, свържи се с Венци или Пламен Петрови те ще ти дадат точна информация за блокажите на TJM

    Коментар


    • #17
      До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

      Благодаря,сега сьм по доволен-все пак тьрся нещо по (тьнко)и ....."ГЯВОЛ"с "Г".няма проблем
      Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

      Коментар


      • #18
        До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

        АЗ лично вече се плаша,кат гледам и чета -как се възтановява японски джип в БГ, всичко е с 300-зора,а мислех да взимам ФЕРОЗА....ама низнам..../

        Коментар


        • #19
          До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

          Първоначално публикуван от ilkomotor1 Преглед на мнение
          АЗ лично вече се плаша,кат гледам и чета -как се възтановява японски джип в БГ, всичко е с 300-зора,а мислех да взимам ФЕРОЗА....ама низнам..../
          Ами пробвай с едно G.

          П.П. Яворе, докъде стигна с рециклирането?

          Коментар


          • #20
            До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

            много ангажименти и не остава време за всичко, имам снимки и скоро ще ги постна, а иначе работат върви добре надявам се след месец да съм на калта

            Коментар


            • #21
              До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

              Задния диф с блокаж пътува към Бургас заедно с Шнорхел, поръчах си ги от USA, а докато пътуват по "Говедото" се работи интензивно, за мое огромно съжаление все повече без мен, поради други ангажименти извън Бургас.
              Пода изцяло е изкърпен и готов за обличане с алуминиев рифел, естествено след нужната антикорозионна защита.



              Радиатора на климатика е монтиран пред водния, виско муфата е запазена, наложи се скъсяване на въздухозаборника и стана много добре, компресора си заспа на мястото




              започнахме монтажа на предната лебедка 12 000Lb и нова броня естествено



              Остава още доста работа, надявам се, че ще успея преди 2008г

              Коментар


              • #22
                До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение





                започнахме монтажа на предната лебедка 12 000Lb и нова броня естествено



                Остава още доста работа, надявам се, че ще успея преди 2008г
                Айде давай, че като гледам, ще стане страшна кола. А каква лебедка си си избрал? Това е подвеждащо-майтапчийски въпрос.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #23
                  До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                  Наскоро видях такава тойота, в перфектно състояние. Много ми хареса.Камионче

                  Интересно ми е колко тежи предния мост, приблизително...

                  Успех!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    Айде давай, че като гледам, ще стане страшна кола. А каква лебедка си си избрал? Това е подвеждащо-майтапчийски въпрос.
                    Той човека си е избрал не една ами две лебедки. Яворе кога ще го видим говедото. Качи ли резервната гума отзаде че аз много се зарибих и сега се чеша как да стане .

                    Коментар


                    • #25
                      До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                      Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                      ...Интересно ми е колко тежи предния мост, приблизително...
                      Просто от интерес , защо те интересува теглото точно на предния мост? В какъв контекст?

                      Коментар


                      • #26
                        До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                        Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                        Наскоро видях такава тойота, в перфектно състояние. Много ми хареса.Камионче

                        Интересно ми е колко тежи предния мост, приблизително...

                        Успех!
                        200кила горе долу

                        Коментар


                        • #27
                          До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                          Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                          200кила горе долу
                          Е, стига де , предния мост на 80-тката, който е същия, но с по-малкия диф се вдига от двама спокойно.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                            Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                            Е, стига де , предния мост на 80-тката, който е същия, но с по-малкия диф се вдига от двама спокойно.
                            казах горе долу.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                              Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                              Е, стига де , предния мост на 80-тката, който е същия, но с по-малкия диф се вдига от двама спокойно.
                              От двама по 50 кила или от двама по 200 кила?

                              Коментар


                              • #30
                                До: Рециклиране на TOYOTA BJ-75

                                И Аз мойта LJ 70 е бях разхвърлил до шаси ,ама цялата е намазана с някяквя консервираща смазка ,и тово е предпазило от корозия,иначе станах целиа черен ,чак до ушите : ) A във Вромос има ли за мойя модел Такава броня като тази на TOYOTA BJ-75, че и аз си купих лебидка от Германия 5 тона , и ми трабва сериозна броня ,Ако може ми кажетие цена !!!!!!!!!!!!!!!!
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X