Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нарязване на грайфер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Нарязване на грайфер

    Аз съм го правил с обикновен поялник, на човката на който е закрепена пластина(с болт 4 мм) та да се нагрее, и става перефектно. Но личният ми опит е, че такива гуми после бярзо се изкривяват, и започват да "бият". Но за гората май ще стават, щом по пътищата сме ги ползвали за n-километра.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #17
      До: Нарязване на грайфер

      В София - Андрей: 0898 455 231
      Когато се събереш с непознати да играеш покер, първо се огледай кой е жертвата! Ако не я видиш ... значи си ти ...

      Коментар


      • #18
        До: Нарязване на грайфер

        В град Пирдоп има оригинална машинка ТИП-ТОП Германска.За нарязване на леки джипове и товарни.4бр. гуми за джип се нарязват за около 2 часа.Тел.0887 526564 0897 933 755 Любо.
        0887 526 564/ 0897 933 755 /

        Коментар


        • #19
          До: Нарязване на грайфер

          допълнение от мен
          Прикачени файлове
          0887 526 564/ 0897 933 755 /

          Коментар


          • #20
            До: Нарязване на грайфер

            Аз друго си мисля, неможе ли на "рошава" гума (пр. Кобра, Каймани...) да се направят ламели, така че на утъпкан сняг да не са пълна трагедия?
            Don't hunt IF you can't kill
            първо 0883 после 333 накрая 448

            LZ1BGD

            Коментар


            • #21
              До: Нарязване на грайфер

              Първоначално публикуван от hammer Преглед на мнение
              ... неможе ли на "рошава" гума (пр. Кобра, Каймани...) да се направят ламели, така че на утъпкан сняг да не са пълна трагедия?
              Добре би било, но технологично е абсолютно невъзможно.
              (А и за утъпкан сняг най-важна е каучуковата смес и едва след това броя и вида на ламелите...)
              Когато се събереш с непознати да играеш покер, първо се огледай кой е жертвата! Ако не я видиш ... значи си ти ...

              Коментар


              • #22
                До: Нарязване на грайфер

                [quote=goro01;623099]Добре би било, но технологично е абсолютно невъзможно.
                quote]

                И защо чак па "абсолютно невъзможно"? Все си мисля, че дори и твърд да е каучука едно е гумата да стъпи на равна плочка, друго е да има дори какви да е ламели.
                Don't hunt IF you can't kill
                първо 0883 после 333 накрая 448

                LZ1BGD

                Коментар


                • #23
                  До: Нарязване на грайфер

                  Правил съм нови гуми регинерат с тънки ножчета а ,тогава стават много добре и за заледен път ,когато се пресече на някаква форма грайфера тънките ламели по добре захапват за леда .Много добре става на нови руски гуми в средата като ги пресеча стават с ромбоиден грайфер и лесно се самопочистват при боксуване.
                  0887 526 564/ 0897 933 755 /

                  Коментар


                  • #24
                    До: Нарязване на грайфер

                    Пусни някоя снимка да видим.
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Нарязване на грайфер

                      Е това е много вярно ние нарязахме едни и разликата в проходимоста стана обромна
                      Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                      Правил съм нови гуми регинерат с тънки ножчета а ,тогава стават много добре и за заледен път ,когато се пресече на някаква форма грайфера тънките ламели по добре захапват за леда .Много добре става на нови руски гуми в средата като ги пресеча стават с ромбоиден грайфер и лесно се самопочистват при боксуване.
                      0885 297985,мтел-Радо
                      0876 556870,виваком като домашен

                      Коментар


                      • #26
                        До: Нарязване на грайфер

                        След два дена ще кача снимки да стане ясна темата ,обадил съм се на няколко човека ,където съм нарязвал гуми да дойдат да ги снимам и ще кача няколко снимки.
                        0887 526 564/ 0897 933 755 /

                        Коментар


                        • #27
                          До: Нарязване на грайфер

                          Всички гуми са нарязани от мен
                          Прикачени файлове
                          0887 526 564/ 0897 933 755 /

                          Коментар


                          • #28
                            До: Нарязване на грайфер

                            Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                            допълнение от мен
                            Винаги ме е вълнувал въпроса как да олекотя масивния регенерат или някоя тракторна,би ли споделил по подробно информация за машинката която ги прави тея фокуси.
                            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Нарязване на грайфер

                              Почти във всяка гумаджийница ги има.Аз имам моя,която ми е втора,а първата беше на TIP TOP.Отдавна не съм използвал,но на времето съм пренарязвал грайферите на стотици гуми,предимно автомобилни и по-малко товарни.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Нарязване на грайфер

                                Преди време тези машинки бяха много актуални.Нищо не се предлагаше по магазините и бяхме принудени да ги ползваме.Сега се ползват предимно за агресивни гуми за джипове,и някои товарни.
                                0887 526 564/ 0897 933 755 /

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X