Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Джйип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: части втора употреба за джип

    Нищо не губите да опитате, плащането според условията на търга става при получаване на стоката. Изтича днес в 16 часа.
    Според описанието това са 10 (комплекта?) накладки.

    Name Описание на артикулаEA/SET брой


    Jeep Cherokee spare parts1BRAKE SHOES10

    Коментар


    • #92
      До: части втора употреба за джип

      Първоначално публикуван от snl Преглед на мнение
      Здравейте някой може ли да ми каже от къде мога да се снабдя с два прави ролкови лагера с вътрешна и външна гривна с размери 57.3 (външна гривна), 35 (вътрешна гривна) и 17 (широчина). Отговарям на телефон 0883300276. Ще сам ви много благодарен.
      http://www.snabteh.com/

      Ако нацелиш продавача-сигурен съм ще ти намери по размерите.
      Продавачките са малко по-неуверени.

      Коментар


      • #93
        До: части втора употреба за джип

        Продавам стартер за Гранд чероки 2.5 тдс

        Коментар


        • #94
          До: части втора употреба за джип

          Здравейте , търся раздатка за Вранглер , модела е 231, входящия вал е с 23 шлица .... по принцип ми трябва само той ... Ако някой има идея, тел. ми е 0888 635650 или тук
          Smith & Wesson

          Коментар


          • #95
            До: Re: части втора употреба за джип ЧЕРОКИ

            Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
            Аре бре Боркоооо! Къде се загуби бре?
            Аз тука викам че имаш доста чаркове, а теб те нема никакъв да си признаеш... Виж помогнете на момчето да не се разочарова...
            САМБО здравейте колеги имам проблем със задното каре на предния кардан на гранда 2001г от къде мога да си закупя? ходих във Балканстар но там предлагат само цял кардан помогнете ми ще ви бъда много благодарен !!!! GSM 0888 540 145

            Коментар


            • #96
              До: части втора употреба за джип

              Продавам за Jeep Grand Cherokee 3.1TD чисто нови с гаранция от Балканстар 11 месеца,следните компоненти:
              1.
              Powertrain Control Module - 56041642AD - това е компютъра в двигателният отсек,който се грижи за силовият ток,цена в балканстар 1500 лева,търся му 1100 лева.
              2. Ролка на генератора 8 пистова - цена в балканстар 220 лева,търся и 170 лева.
              3. Диодна плочка за алтернатора - цена в балканстар 270 лева,търся и 200 лева.

              п.с. не ме питайте що ги купих явно трябва да си сменям майстора ,проблема се оказа във възбудителната намотка на генератора и се оправи за 23 лева

              GSM: 0899987644
              Последно редактирано от Стефан ERA; 27-03-08, 12:05.
              TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
              Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
              Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
              Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

              Коментар


              • #97
                1 въпрос

                Здравеите колеги!
                Имам джипка 2.1tdi.
                Случаят е такав че колекторните испускателни траби са ми за смяна.След като ги свалих и ги закарах при един майстор да ги погледне и ако може да ги позавари от тук от там, тои каза че няма да могат да се оправят и трябва да си купя нови.И въпроса ми е следният:дали мога да си намеря такива тръби втора употреба и колко ще ми срува това горе долу?
                Благодаря ви предварително!

                Коментар


                • #98
                  До: части втора употреба за джип

                  Тъи като темата озаглавена от мен бе преместена тук ас така и не намерих питаният вапрос и реших и тук да попитам а ако и тук ништо не стане ще си се опраам сам някак.Значи вапросат ми е следния:вазможно ли е някои да ми каже каде ще мога да си намера испускателни колекторни траъби и каква ще им цената.Джипката ми е 2.1тди.

                  Коментар


                  • #99
                    До: части втора употреба за джип

                    А къде във Варна могат да се пазарят части за американски возила.
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • До: части втора употреба за джип

                      Колеги,търся задна стабилизираща щанга пълен комплект /биалетки,скоби за купето и ресорите/ за XJ 1997 г.
                      JEEP CHEROKEE 2.5 TD

                      Коментар


                      • ЦЕНИ НА ЧАСТИ

                        Мисля че е добро да на едно място имаме цените на някои части од Јеер.
                        Това може много да помогне на всички нас които не живеем в столицата и винаги поръчваме части а понякога нямаме никаква представа колко струват същите.
                        Ако сте съгласни с мен слагайте цени и на нови и на части втора употреба.
                        Мерси!

                        Коментар


                        • HELP за части за Jeep

                          извинявам се за намесата но реших да не пускам нова тема за тъсене на части търся преден спирачен апарат за дясно колело можете ли да ме насочите къде мога да го намеря нов или втора употреба благодаря предварително
                          П.С. имам въпрос относно маслото в скоростната кутия ж AUTODATA версия 3.18 дават че трябва да се налива Mopar 9602 задължително ли се салга такова масло или може и заместител и понеже не е такова за това ли не ми включва скоростите веднага от P na D kato дам ако трябва такова масло от къде се копува

                          Благодаря предварително за вниманието и се извинявам на Модераторите ако не е на място задаен въпроса


                          Става въпрос за Jeep Grand Cherokee Limited 2000 год. 4.7 V8
                          PORSCHE CAYENNE 4.5 S 2005 год.
                          0898742885 - Карлово

                          Коментар


                          • До: ЦЕНИ НА ЧАСТИ

                            Аз работя в сферата на търговията с авточасти и аксесоари.
                            Искам да Ви кажа, че в България няма скъпи части, всичко се вдига спекулативно и надценките започват от 100 % на някой части.
                            Веднага Ви давам пример. Днес един приятел имаше нужда от гарнитурата на въздушния филтър за Пежо 405. Нищо особено, но тази гарнитура не е една от най-разпространените. В нормалните магазини варира от 9-10 лв. Аз мога да я намеря и за 4. Тъй като трябваше спешно, а я нямаше и трябваше да се поръчва се наложи да отидем в Пежо, където аз нямам никакви връзки. Цената, която ни казаха там направо ме потресе, а именно 25 лв!!!! ( аз я намирам за 4 лв!!), разбира се отказахме и си излязохме. Оказа се, че един друг приятел има връзка в "Пежо", отиде той и познайте от 25 лв успя да я вземе за 10лв.

                            Така, че не се заблуждавайте, че цените са скъпи, не са, всичко е спекула!

                            Коментар


                            • От къде да си купя каре за полуоска на Cherocee 2,1D?

                              Наскоро правих ремонт на предницата и открих, че карето на лявата полуоска има луфт. Гуменото уплътнение е повредено. Предполагам, че се сменя цялата полуоска, защото карето е валцовано. Предварително благодаря за всякаква информация.
                              ...Вегетарианците са прекрасни. Обичам да ям вегетарианци и като се замисля, съм ял само вегетарианци...
                              ...0888 766485...

                              Коментар


                              • До: Части за Джйип

                                http://www.makeitmoparparts.com/
                                Колеги, това е линка на мопар за поръчка на части.
                                Гледайте и си правете изводи.
                                Не забравяйте,че има шипинг който е на килограм.
                                JEEP CHEROKEE 2.5 TD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X