Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

    Аз лично не съм обърнал внимание в регламента да има посочено отклонение от 100м, което да се наказва. Нали се сещаш, колко точно 100м ще е отклонението, денивелацията, а спътниковата "сянка", за това в шампионата няма такова ограничение. Иначе ако се объркаш и минеш километър до следващото отклонение...ами да си ходим в къщи.
    Като организатор съм съпричастен на все по-неправилно наричани "Трявненските" организатори, ама те са Габровци и освен, че са известни с доброто си чувство за хумор имат и друго нарицателно.
    Състезания без състезатели няма, а кефа на състезателя е свещен за нас и основната инвестиция трябва да е насочена към удовлетворението на тези които плащат.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

      Ето и руската сила:
      Mitsubishi Pajero 3,2 DI-D

      Коментар


      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

        Eвгени Филчев
        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

        Коментар


        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

          Mitsubishi Pajero 3,2 DI-D

          Коментар


          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

            Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
            [ATTACH=CONFIG]438650[/ATTACH]
            Долния червен кръг - мястото ,където повечето състезатели ,включително и ние правим ляв завой по старите дири по които сме минали в началото на състезанието.
            ...
            Въпрос към Съдиите :
            Има ли напускане на определения маршрут с цел облагодетелстване ?
            ...
            При тази ситуация аз бих наложил наказание, тъй като наистина с левия завой се съкращава трасето. Естествено, това е при условие, че в пътната книга не е имало някаква неточност, която да стане причина за този завой.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

              Интересно, защо и нас (екипаж №221) ни няма в крайното класиране, след като завършихме и двата дни?!?
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                Малко снимки от мен !

































                ...има и още !
                Eвгени Филчев
                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                Коментар


                • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                  ...Мащабно мероприятие....
                  ...Колосален труд от страна на организаторите..,подпомогнат от колеги от Троян,София,Кърджали,Разград и др...
                  ...Истински грандиозен събор,...В ДЕЙСТВИЕ....
                  много участници....
                  много трасета....,бързо сменящи се според класа ,който стартира...
                  ...Да стартираш над 120 екипажа,в няколко класа,преплитащи се по между си,без да си пречат един на друг,през изключително малък интервал от време,само по себе си говори за нивото и професионализма в Организационния екип....
                  Състезанието се провежда в Тревненския Балкан....
                  Рали-начупен терен,с голяма денивилация,бързи участъци,коварни места, клони,много добра пътна книга....
                  ...Благодарение на ралиджийското трасе,изхвърлих камък от десния бъбрек,който ми създаваше проблеми....,до ден днешен........
                  Пиша за ралито,по простата причина ,че групата на Любителите,на която бяхме водачи ,се движеше точно в това трасе....
                  Това е групата, на която се обръща обикновено малко внимание ,тъй като са ....Любители.......
                  Този път -НЕ......
                  Макар и малобройна /7 екипажа/,всички показаха :
                  организационна сплотеност,
                  отлично справяне с пътната книга,
                  висока средна скорост,
                  колективен дух и взаимопомощ при преодоляване на калните коловози към края.
                  Тук е местото да отбележа и отличното представяне на екипаж №312:
                  ЛИДИЯ КОЦЕВА-пилот
                  ЕНЧО КРЪСТАНОВ-навигатор
                  перфектно пилотиране ,на които единствено техническа причина им попречи да завършат етапа....
                  ....С НЯКОЛКО ДУМИ...:
                  Любителите тази година са готови бойци,които успешно биха могли да участвуват за напред СРЕД ДРУГИТЕ УЧАСТНИЦИ.......
                  Ефекта от този клас участници е ПОКАЗАТЕЛЕН....
                  ...Благодаря на всички:
                  организатори
                  и участници,
                  за доставеното удоволствие....
                  На бой отиват само старците!

                  Коментар


                  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                    еЕто интересни клипове:

                    http://www.vbox7.com/play:efa0a01c98

                    http://www.vbox7.com/play:5959466478

                    http://www.vbox7.com/play:fb9f54b517

                    http://www.vbox7.com/play:9a11845947

                    Коментар


                    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                      Колеги, ако някой си е загубил компаса да знае ,че при нас.Да ми пусне л.с. на адреса на който да му го пусна.
                      GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                      Коментар


                      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                        Има промяна в подклас Трофи . Екипаж №206 ГЕОРГИ КАЛУДОВ РУМЕН МИТЕВ имат от втория ден 7 точки и така излизат на 4- то място. Извинявам се за пропуска. Класирането е променено.

                        Коментар


                        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                          И аз имам една снимка за спомен от Трявна...
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN0641.jpg
Прегледи:2
Размер:87.4 КБ
ID:5363637
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                            Екипаж №206 ГЕОРГИ КАЛУДОВ -РУМЕН МИТЕВ клуб GEA-OFFROAD гр.БУРГАС ви Благодари и ви приема извиненията.

                            Коментар


                            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                              Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                              Браво колега ти със този клип изкара БЪЛГАРЩИНАТА на яве.Във траяла N309 (колче ,лента ,помощ ОТ САДИЯТА пред очите на още двама садий .Хаиде всички който ме опреквахте че тованее Цирк кажете нещо . г-н Златев за какви контестацй си говорим?Към кого дая подам .Дано всички садий за напред се замислят .Всички трошим джипове , плащаме такси такаче нека на трасето всички бъдем равни.
                              Последно редактирано от vatbali; 10-04-12, 18:46. Причина: допълване

                              Коментар


                              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                                Вальо не се ядосвай,все пак на Трявна за първи път се прави опит за траял.На Лазарово ще им покажеш какво може Снежко.Догодина ще бъде по добре и се надявам пак да дойдеш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X