Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дядо владо си търси ГАЗ-69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

    Питай , че като гледам някой ще го предаде за скрап.Иначе си е запалил от раз , нищо че изглежда зле
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • #17
      От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

      Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
      Питай , че като гледам някой ще го предаде за скрап.Иначе си е запалил от раз , нищо че изглежда зле
      Съдейки по 1-вата и 3-та снимка май няма мотор. Но Дедо ще му намери някакъв подходящ.
      О899 2б2 1З2

      Коментар


      • #18
        От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

        На останалите снимки от това място жената е бременна със щерката.
        Днес и празнуваме 7-мия рожден ден.

        Отдавна са снимките, но имам верни хора, на които мога да разчитам - за наборчето Владо ( ей, дедоооо ) ще направя, каквото мога, при интерес.

        Коментар


        • #19
          От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

          Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
          Съдейки по 1-вата и 3-та снимка май няма мотор. Но Дедо ще му намери някакъв подходящ.
          Не съм се вглеждал. Оригиналния мотор е много важна част от туй возило ...
          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

          Коментар


          • #20
            От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

            Дядо Владо първо трябва да каже за какво го иска това животно за да кажем какво да гледа.Имам в предвид за пълна реставрация - гледаш много работи а за преработка - не чак толкова много.
            Обикновено им гният рамките на стъклото и пода отпред.Гният и задните калници като моделът с гумата от дясно и засечката на заден ляв калник ...оригиналният се намира трудно.Охлабват се и ключалките на двигателят и стъклото - взаимозаменяеми са и обикновено слагат тези от стъклото че са по стегнати на мястото на тези за двигателят.Рама трябва да питам къде има че братовчед ми наскоро спомена една нова...за двигателят знаеш предполагам.Другото е механика но завчера като бях при вас вторник вечер останах с впечатлението че това не ви е слаба страна Поздрави!
            BMW X6

            Коментар


            • #21
              От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
              Хм, това го бях снимал пред време на едно място...
              Да ,това е бай Иван(ГАЗ-67),почти копие на Willys-а ,но текезесето ползва други мостове,скорости,раздатка,двигател,ресори,купе,рама,резервоари,седалки,уреди и........
              ГАЗ-69 си е една доста уникална и успешна Съветска машина добре движеща се и в наши дни,без особени проблеми и капиталовложения.
              ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

              Коментар


              • #22
                От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                Първоначално публикуван от Светозар Стеев Преглед на мнение
                Да ,това е бай Иван(ГАЗ-67),почти копие на Willys-а ,но текезесето ползва други мостове,скорости,раздатка,двигател,ресори,купе,рама,резервоари,седалки,уреди и........
                ГАЗ-69 си е една доста уникална и успешна Съветска машина добре движеща се и в наши дни,без особени проблеми и капиталовложения.
                Отличните ми почитания към познанията за марката.
                Не съм компетентен, не я познавам, и не мога да кажа нищичко повече, от това, което е на снимките. Те са достатъчно стари, и вероятно неактуални. При някакъв интерес мога да поразвъртя телефони, и ... и да кажа какво съм разбрал..

                Тоя джип е от времето на Авакум Захов...

                Коментар


                • #23
                  От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                  Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                  Хм, това го бях снимал пред време на едно място....
                  Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                  Но Дедо ще му намери някакъв подходящ.
                  Благодаря, не ми е до реставрация в този миг

                  Първоначално публикуван от Вещер Преглед на мнение
                  Дядо Владо първо трябва да каже за какво го иска това животно.......
                  За "евридейка"
                  Винаги готова пред дома ми кола с която да се придвижвам при необходимост, без да ми вали на главата, и без да чакам обществен транспорт за из Костинброд / София....е понякога нощем може и да извадя някой закъсал кърски еб@ч без да будя за помощ Чоко или Калин
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #24
                    От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                    като ги знам тия мастурбатури, скоро ще има Козлик V8
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • #25
                      От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                      Ами щом е така - само да не е гнило шасито..Всичко друго се прави и има части.
                      BMW X6

                      Коментар


                      • #26
                        От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                        Мъъъъъ дааа, на коледа стават и чудеса при толкова обяви за продажба - нищо продължавам да се оглеждам
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • #27
                          От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                          добре де, за евридейка няма ли някоя jeep-кa от някоя морга... все ще има нещо дето да става по нея за тия пари и с документи?
                          то иначе, и Willys или тая ГАЗ-ка, са си само за реставрация...
                          като тия по-надолу:
                          http://suchen.mobile.de/auto-inserat...eatures=EXPORT
                          http://suchen.mobile.de/auto-inserat...eatures=EXPORT
                          http://suchen.mobile.de/auto-inserat...eatures=EXPORT
                          http://suchen.mobile.de/auto-inserat...eatures=EXPORT
                          Последно редактирано от ivied; 26-12-13, 16:41.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                            Ма цената отиде у майната си.А Дедо иска евтин гъзовоз.Обаче за тия пари трудно.Ще оглеждам и аз форумите и обявите пък ако изскочи зайчето ще свиркам.
                            Няма страшно в умирачката...
                            Страшното е да си жив!...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                              Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                              добре де, за евридейка няма ли някоя jeep-кa от някоя морга...
                              Условието да е точно Газ69, а финансовия таван 1000лв.
                              Дядо Коледа явно се е стиснАл, не донесе нищо, фана си МериКрисмъс и фъс, сигурно Нова година на Карибите ще среща....... сега ще чакам ако дядо Мраз и Снежанка, ама знам ли.....
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • #30
                                От: Дядо владо си търси ГАЗ-69

                                Че то в мобилето за 1000 и малко има по добри от този .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X