Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
    Като домоуправител в космоса ви препоръчвам да не се нахендряте на това място. Тук е само за безпаметни изживявания и ако може без споделяния в по- после.
    Писна ми да ми газят по хавлията разни "атв"-исти, които са сербез бостанджии дошли по уикенда от село с дЕсната дирекция и заради които мръсната вода не знае де да хване.
    Иначе погледнато аз съм си тук от 4 години и ако трябваше да печеля от "буксири", да съм станал Мойсей!.
    Елате и се забавлявайте на събора на Гелендиите от 6-ти август. За Печени съфорумджии имаме трасенце от 30 км, обиколка на езерото...
    ...офроуд-фото-NICE...!
    Ха така. Аз вече съм на 100 километра от къмпинга, сега щели да ми газят хавлията....Ще видим тази работа...Пристигам.
    08седемшест5едно513четири

    Коментар


    • #62
      От: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
      Като домоуправител в космоса ви препоръчвам да не се нахендряте на това място. Тук е само за безпаметни изживявания и ако може без споделяния в по- после.
      Писна ми да ми газят по хавлията разни "атв"-исти, които са сербез бостанджии дошли по уикенда от село с дЕсната дирекция и заради които мръсната вода не знае де да хване.
      Иначе погледнато аз съм си тук от 4 години и ако трябваше да печеля от "буксири", да съм станал Мойсей!.
      Елате и се забавлявайте на събора на Гелендиите от 6-ти август. За Печени съфорумджии имаме трасенце от 30 км, обиколка на езерото...
      ...офроуд-фото-NICE...!
      Предполагам вие бяхте с 2 джипа петък вечер
      Аз и приятели отседнахме там за 3 вечери на връщане от Трансфагараш
      Бяхме 4 мотора под тополите
      Доста натоварено е станало това място-явно се популяризира
      Много комари тази година
      Единствената забележка е че тоалетните и банята са в по-лошо състояние от миналата година
      Cherokee WJ 4.0L- NP242
      Honda Africa Twin XRV 750

      Коментар


      • #63
        От: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

        От доста години ходя на Крапец, но тази година решихме да сменим обстановката, и от 18.08 сме на къмпинга, само дето още не сме решили на палатка или на бунгало. Аз направих резервация за бунгало вчера, ама жената иска да е на палатка та ще видим кой ще наделее в борбата неравна.
        Ще се радвам да се видя с някой колега и да пийнем по някоя ракия

        Коментар


        • #64
          От: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

          За съжаление Пламен Тенев е прав.
          Мястото е пощадено от бетон и определено има дух. Водата (морето) е топла, но много мътна и пълна с водорасли. Плажа е достатъчно голям, за да се усамоти човек, НО: спасение от атв- истите няма. Две тъпи парчета с пърдялка с английска регистрация вдигнаха толкова прахоляк и шум, колкото и в Сифия не съм виждал. Има разбира се и джет, но пърпори инцидентно и сравнително далеч от брега. Тоалетните са под всякаква критика. Магазин няма, но пък има приятно поддържано кръчме, където ако човек не бърза може да си похапне хубаво.Има доста чужденци- румънци, скандинавци и разни англо- говорящи.
          Бих дошъл пак, но извън сезона и с компания. За семейно прекарване не е най- подходящото място, за коч- къмпани е идеално.
          08седемшест5едно513четири

          Коментар


          • #65
            От: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

            Ок де ,обадете се на ченгетата да ги разкараят тия ,говорете с тях ,отремонтирайте им АТВ-то докато спят ,отремонтирайте тях .... .Може ли 2 маймуни да тровят 200 човека .Тук един малоумник с АТВ ми събуждаше дъщерята всяка вечер между 2 и 3 .Точно под прозореца ми дава мръсна газ и разпищява алармите на колите .Търпях го 2 седмици ,обадих се на ченгетата и ония ми викат ,че нямало заради него да висят цяла нощ да го чакат .Същата вечер го отстрелях с едра праскова през терасата .Спря и реши да слиза .Дадох му още една и замина .От 4 дена не съм го чувал .
            Последно редактирано от droba; 11-08-10, 14:44.
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • #66
              От: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

              А някой знае ли в какво състояние са бунгалата, или да си нося палатка. Иначе тя водата ще си избистри по някое време, честно казано не ме притеснява мътилката, по ме притесняват тия с атв-тата. Никой ли не си е поговорил убедително с тях, или си имат здрав гръб ?
              В краен случай ей къде е Крапец ...

              Коментар


              • #67
                От: До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                Сега модата с ченгетата е да те посъветват да не си оставаш нищо ценно в колата, че тарашили...май с ендуро мотори.
                Миналата седмица от Българево до Шабла са пропищяли от грабежи. И само 4-5 човека личен състав от рпу-то. Жътва, отпуски, жега. Сега и морето завряло...
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • #68
                  От: До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                  Сутринта си тръгнахме. Със смесени чувства и съжаление...
                  Нашите впечатления са следните:
                  Мястото има магнетизъм, чар и добър, къмпингарски дух. Плажа е достатъчно голям и за най- придричивите и срамежливите. Водата е топла, но мътна (60- 70 см. видимост), отдаваме го на някакъв "цъфтеж" на водата, тъй като промишлени и други боклуци не видяхме. Има достатъчно много дървета с хубави корони, правещи нужната сянка в адската жега. Има готини хора- и българи и чужденци. Има възможност да покажем на децата си как е изглеждало черноморието ни по наше време...
                  Няма: елементарни санитарни условия- един душ и две тоалетни за целия къмпинг. Винаги има опашка. По- нетърпеливите организират обсерватории по храстите и във водата. Като бонус, особено за дамите, има жаби (малки, но многобройни) и в банята, и в тоалетните. Една полякиня излезе с неистови писъци от тоалетната, изобщо не обръщайки внимание на гащите, които бяха на коленете и.
                  Няма добре обучен персонал- сутринта в 8.15 един господин с трактор мина да събира боклука от къмпинга с такъв адски грохот, че всички от палатките наскачахме, понеже помислихме, че е пиян и ще мине върху палатките. Всички псуваха, но само ние го попитахме какво прави. Отговора бе: "Ми, шефа така ми нареди още от вчера..." Швейцарците до нас веднага почнаха да събират палатките. Малко по- късно ние също прибрахме нашата.
                  Ако това райско местенце се разработи с мерак от хора, които знаят какво правят и си обичат работата, определено няма да стъпим другаде. До тогава, обаче ще си плащаме 12- те евро за къмпингите по Ситония. Ето, за това ни е тъжно.
                  08седемшест5едно513четири

                  Коментар


                  • #69
                    От: До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                    На 14 и 15 август нощувах в бунгало в "Космос".
                    Обичам това място, диво е, спокойно е, плажа е огромен и не ми се налага да слушам тъпотиите на мякащи "натокани" кифли. Дори голи задници нямаше. Естествено, пълно щастие няма. Бунгалата въобще не са пипани от 30 години. Има топла вода в банята, но е тотална мизерия. Цяла нощ изкарах на морския бряг и не съжалявам. Вероятно ако има по-добри условия за нощуване, ще се напълни с хора и вече няма да е същото....
                    Всяко зло за добро...
                    Догодина пак ще отида

                    Коментар


                    • #70
                      От: До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                      На 14 и 15 август нощувах в бунгало в "Космос".
                      Обичам това място, диво е, спокойно е, плажа е огромен и не ми се налага да слушам тъпотиите на мякащи "натокани" кифли. Дори голи задници нямаше. Естествено, пълно щастие няма. Бунгалата въобще не са пипани от 30 години. Има топла вода в банята, но е тотална мизерия. Цяла нощ изкарах на морския бряг и не съжалявам. Вероятно ако има по-добри условия за нощуване, ще се напълни с хора и вече няма да е същото....
                      Всяко зло за добро...
                      Догодина пак ще отида
                      cveta68,а къде е това"Космос"?Не се досещам...
                      Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                      Коментар


                      • #71
                        От: До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                        Първоначално публикуван от Янита Преглед на мнение
                        cveta68,а къде е това"Космос"?Не се досещам...
                        Тук:
                        http://shabla.be/bungala/camping_cosmos/
                        .

                        Коментар


                        • #72
                          От: До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                          Първоначално публикуван от darkrose Преглед на мнение
                          Мерси,наистина не се сетих,тъй като на север нищо не ми е познато
                          Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                          Коментар


                          • #73
                            От: До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                            Сега модата с ченгетата е да те посъветват да не си оставаш нищо ценно в колата, че тарашили...май с ендуро мотори.
                            Миналата седмица от Българево до Шабла са пропищяли от грабежи. И само 4-5 човека личен състав от рпу-то. Жътва, отпуски, жега. Сега и морето завряло...
                            За съжаление нещата на север са се променили за лошо. Не бях ходил по оня край от 13 години. Връщайки се по любимите места още на "паркинга" на едно плато около Камен бряг ме предупредиха, че стават големи кражби, разбивания на автомобили, като те оставят "по гуми и кормило". Не повярвах на ушите си! Не закъсня и джипа на Гранична полиция, които обикалят профилактично с редовната полицията черните пътища. Записаха ми данните от лична карта и талона на колата. Добра превантивна мярка. Но онова усещане за спокойствие и сигурност вече не го усетих, както преди. Колегите, които бивакуваха в една горичка, даваха "смени" за да пазят автомобилите и палатките. Всеки непознат естествено първоначално го посрещаха с подозрение (както стана и с мене), но като видят, че си "сериозен" и си дошъл да почиваш - няма проблем. И така - вече не е същото. Преди години си оставяхме раниците и всичко, което носим в някоя пещера и кръстосвахме по цели дни без да се прибираме - нищо не изчезваше. Постепенно започнаха отзивите, че след 2000 г. започнали леки кражби, но сега е пълен башибузуклък. Като съвет - ако ходите по диви места, правете го по възможност без личен автомобил. Друг вариант е да сте компания и да давате наряди, за да си пазите инвентара. Препоръките са за местата, които се ползват за къмпинг около и над Камен бряг.
                            На юг като ходя предпочитам бунгала или хотел в краен случай...
                            Публикувайте отговор

                            Коментар


                            • #74
                              От: До: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                              Като става въпрос за бунгала, да препоръчам ММЦ, до Приморско. Има бунгала по 18лв, за трима човека, което излиза по 6лв. на човек, като вътре е включена и доста обилна и разнообразна закуска на шведска маса. Плажа на ММЦ е огромен а и морето е сравнително чисто. Бях там в началото на август, вода 30 градуса. Бунгалата не са лукс, но са в дъбова горичка и не е жега вътре. Дори някоя вечер си хвърляхме и по одеяло. Къщичките не са дървени, а тухлени и от пред си имат малка веранда. Казват се "Вили Кедър" В комплекса има и по-модерни къщички, с ТВ, ремонтирани, по-голяма веранда .... Има място за паркиране, има място за игра на децата, Китен и Приморско са близо.

                              Недостатъци. Комари и малки нахални мушички. Стаите са малко позанемарени, но за тези пари може да се каже че са супер. Кръчмите в региона не са добре. По скъпичко е, обслужването на някои е под нивото. Едната пък долу до площода е отвратителна и като поведение на персонала и като състояние на тоалетните. Уникален ужас.

                              положително - обилна закуска, огромен и хубав плаж, ниски цени на спане, баня с тоалетна и топла вода колкото искаш.

                              Като цяло го препоръчвам. Ние бяхме с дете на 4,5г. и много добре си прекарахме, вечер ходихме до Китен или Приморско, където има много забавления за децата и много хубави заведения на по-изгодни цени от ММЦ. В близост има и картинг писта.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Препоръчван къмпинг с бунгала на морето?

                                Бяхме на Джулай морнинг в Царево. Зад спирка "Нестинарка" (посока изхода на града) има една изровена уличка, от двете страни на която има бунгала, останали от едно време. Някой от тях "работят". Може би уцелихме "преди сезона", но нощувката беше по 5 лв/легло за бунгало без санитарен възел (7 или 8 лв беше с "възел"). Бунгалата бяха дървени с малки веранди. Всичките имаха възможност за паркиране в двора на комплекса, детски площадки. Топла вода в общата баня - да. Има и павилионче в същата уличка, което продаваше разни дреболии, напитки и работеше до късно. Персонала - изключително любезен. Като цяло - добро решения, ако ви допадат подобни удобства.
                                Публикувайте отговор

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X