Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-големи промоции за нови коли през 2009!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Най-големи промоции за нови коли през 2009!

    Предлагам в тая тема да се дискутират актуалните промоции, които дистрибуторите на нови коли правят в момента. Не само това, което е написано по брошурките, интернет и вестниците, ами реалните цени, които клиентите получават в автосалоните. Моля да няма сравнения между модели и марки - за това си има отделен подфорум. Също така нека промоциите са за всички МПС, не само 4х4. Без обаче камиони, автобуси, строителна техника и други подобни, които масовият потребител не го интересуват директно.

    Така тези, които търсят нова кола ще имат актуална информация, а тези, които продават току виж са намерили няколко клиента повече в резултат на промоциите, които правят.
    295
    Да
    18.64%
    55
    Не
    81.36%
    240
    Vitara 2.0 V6
    Honda CRV (Gen 1)
    Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
    ВАЗ 2131

  • #2
    До: Най-големи промоции за нови коли през 2009!

    Здравейте Колеги,

    В Мото-Пфое при Land Rover промоцийте са следните(за а-ли на склад):

    1.Range Rover Sport 12% от стойността на а-ла или казано с други думи м/у 15 000 лв и 22 000 лв
    2. LR Freelander 7% или около 6 500 лв
    3. LR Discovery 3 7%
    4. LR Defender 8%

    Това са условията за някои автомобили на склад!
    В П ловдив може по всяко време да тествате RR SPORT и LR Freelander.

    Коментар


    • #3
      До: Най-големи промоции за нови коли през 2009!

      Здравейте,

      В Балкан Стар за Jeep са:

      Гранд Чероки около 14-15 000 лв
      Командър около 14-15 000 лв
      Вранглер дълга база около 10 000лв

      Съжалявам, но не разбрах колко са в % и са за коли на склад.

      Коментар


      • #4
        До: Най-големи промоции за нови коли през 2009!

        IND Commerce.
        Има оферти за Санта Фе почващи от 46 000 лв с ДДС
        Вътрешни хора ми казаха , че продават едва ли не без печалба , за да има работа по облужването
        Mazda N1

        Коментар


        • #5
          До: Най-големи промоции за нови коли през 2009!

          Абе не е много Джип, не е и много лека кола. Почти американски и леко европейски. Но няма такава цена за такава кола:

          http://www.sofiaauto.bg/uploads/docs...0HHR%20MT5.pdf

          И за още 1000 лева - автоматик...

          За 25 и нещо си К. Няма друга такава оферта... Цената си отива по-надолу от Американската...

          http://www.sofiaauto.bg/uploads/docs...0BEZ%20LUK.pdf

          Та; сравнително просторен автомобил и 6 възд. възглавници, автоматик, ESP, авто фарове и чистачки, Диск-чейнджър, аларма, и прочие, за 25 000 лв с ДДС...

          Коментар


          • #6
            До: Най-големи промоции за нови коли през 2009!

            Mitsubishi - Купи си Паджеро и вземи Колт без пари! Кефи ме идеята им. http://www.mitsubishi-motors.bg/news.aspx?nid=81

            Иначе промоцията на Шевролета е трепач.
            Георги Гатев

            Коментар


            • #7
              До: Най-големи промоции за нови коли през 2009!

              Абе не е много Джип, не е и много лека кола. Почти американски и леко европейски. Но няма такава цена за такава кола:
              Цената наистина е умопомрачителна за кола 2.4 бензин 170 коня, ама и видът й е умопомрачителен ... Просто в Европа освен някой изпаднал американски гастарбайтер, нема кой друг да я купи.

              Mitsubishi - Купи си Паджеро и вземи Колт без пари! Кефи ме идеята им. http://www.mitsubishi-motors.bg/news.aspx?nid=81
              Ех, ако промоцията беше "Купи си Колт, вземи Паджеро без пари ..."
              Vitara 2.0 V6
              Honda CRV (Gen 1)
              Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
              ВАЗ 2131

              Коментар


              • #8
                До: Най-големи промоции за нови коли през 2009!

                Първоначално публикуван от ixeos Преглед на мнение
                Ех, ако промоцията беше "Купи си Колт, вземи Паджеро без пари ..."
                Щехме да се избием пред вратата на шоурума

                Коментар


                • #9
                  До: Най-големи промоции за нови коли през 2009!

                  Всички вносители в момента правят уникални промоции цените са супер
                  sigpic
                  Land rover lightweight-series 3
                  Range Rover V8
                  Range Rover Classic Vouge SE V8
                  Mercedes G280

                  ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Най-големи промоции за нови коли през 2009!

                    Първоначално публикуван от ivan kerchev Преглед на мнение
                    Всички вносители в момента правят уникални промоции цените са супер
                    Според мен сега е момента да се купува, който има намерение. Производството е свито вече и след приключване на складовите наличности и тези в транспортен статус, следва поскъпване на продукцията - естествен процес от намалената серийност.

                    Зависи , какво ще се разберете с банката лизингодател .
                    Защото Джип Вранглер - дълга база - 10 000 лева, цитиран по горе, е само първоначалната вноска, да не се обърка някой !!!
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • #11
                      До: Най-големи промоции за нови коли през 2009!

                      http://dnes.dir.bg/2009/03/26/news41...html#sepultura

                      Коментар


                      • #12
                        До: Най-големи промоции за нови коли през 2009!

                        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                        Според мен сега е момента да се купува, който има намерение. Производството е свито вече и след приключване на складовите наличности и тези в транспортен статус, следва поскъпване на продукцията - естествен процес от намалената серийност.

                        Зависи , какво ще се разберете с банката лизингодател .
                        Защото Джип Вранглер - дълга база - 10 000 лева, цитиран по горе, е само първоначалната вноска, да не се обърка някой !!!
                        Колега, мисля, че съм го написал ясно, това е отстъпка за каква първоначална вноска говориш? Миналата седмица пак минах оттам защото ходих да изплакна очите по един маслено зелен, който е бил на 72000, сега го дават на 61000(прекалено много са за мен и затова ходих само да помечтая). А и сега банките трудно дават кредити така че или показваш яки доходи или си я купуваш кеш.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Най-големи промоции за нови коли през 2009!

                          Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                          Според мен сега е момента да се купува, който има намерение. Производството е свито вече и след приключване на складовите наличности и тези в транспортен статус, следва поскъпване на продукцията - естествен процес от намалената серийност.
                          Ники, и тук http://insurance.bg/news/?cat=news&cat_id=8&sn_id=80315 споделят твоето мнение.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Най-големи промоции за нови коли през 2009!

                            Благодаря за инфото. Поласкан съм.

                            Нали знаеш колко много хора четат форума. Майтап де !

                            Аз просто имам доста влиятелни и инфирмирани приятели в чужбина. Което се оказва твърде важно.

                            При наличие на едни и същи изходни факти, няма как разумните и прагматични анализи, да не покажат сходни резултати.
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • #15
                              До: Най-големи промоции за нови коли през 2009!

                              Тойота са пуснали промоция подобно на Митцубиши "Вземи Тойота Рав4 с 20% отстъпка и получи Ярис безплатно"!
                              Vitara 2.0 V6
                              Honda CRV (Gen 1)
                              Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
                              ВАЗ 2131

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X