Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на бензиново Дискавъри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Покупка на бензиново Дискавъри

    Добър вечер колеги.
    След поредния изгубен ден (и похабени нерви) за огледи реших да пусна темата.От известно време се оглеждам за
    диско 1 V8.Бюдета ми за покупка е 7-7500 хил.лв. За обслужване гуми и т.н. са заделени други пари.
    Ако някой знае или продава такава джипка ще се радвам да сподели.
    Също така всякъкви съвети какво да гледам преди покупка ще са от полза.

    Благодаря предварително!

    Съобщение от модератор:
    Моля, напишете си в профила от къде сте.
    ...ЦЪК
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 01-04-17, 18:55.

  • #2
    От: Покупка на бензиново Дискавъри

    Ако темата не е в подходящия за целта раздел,моля да бъде преместена.

    Коментар


    • #3
      От: Покупка на бензиново Дискавъри

      Ти си писал:
      Първоначално публикуван от stanislaffff Преглед на мнение
      Добър вечер колеги.
      След поредния изгубен ден (и похабени нерви) за огледи реших да пусна темата.......
      Явно си наясно какво да гледаш. Аз за бензиново не мога да ти помогна понеже не съм имал никога. Но предполагам ако оставим ДВГ на една страна то всичко друго при 1-ца та (до 199 би трябвало да е едно и също.

      Колкото и да гледаш това си е 20г кола. Аз се разделих с моя дизеляк вече.

      Гледай каквото гледаш на други автомобили:
      Технически:
      ръжди, течове, луфтове, работа на ДВГ(студено топло, в обороти). Работа на СК(луфтове), шумове в дифовете.....

      Визуално(мен това не ме бърка)
      предполагам салон, боя(ма уж е джип и не трябва да те бърка)... луфтове (скрити евентуални удари)....

      П.П. Ако не се лъжа имаше тема за избор на диско1
      LR Discovery 300Tdi 1996
      Subaru Outback 2.5 1998
      Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

      Коментар


      • #4
        От: Покупка на бензиново Дискавъри

        Първоначално публикуван от bestbg Преглед на мнение
        П.П. Ако не се лъжа имаше тема за избор на диско1
        Ако не се лъжа става дума за това http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=23936
        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • #5
          От: Покупка на бензиново Дискавъри

          Благодаря за насоките.Четох доста теми тук,включително и темата която колегата е препоръчал.И все пак всяко едно ново мнение е от полза.

          Коментар


          • #6
            От: Покупка на бензиново Дискавъри

            Аз купих преди няма и месец бензиново диско с 4.0 двигател. Определено е удоволствие да го караш, изкарвал съм го само за кратко извън пътя, тъй като още е без гуми и газ (на бенз 1.

            При мен раздатката включва по трудно на бавни, блокажа до сега не съм го ръчкал сериозно, защото е клеясало положението. Но това доколкото разбрах е нормално, при неизползване на малкия лост дълго време. Също така потропва автоматика понякога, тавана е увиснал, има лека ръждичка тук-там, но за 20г кола толко.
            Discovery 1 4.0

            Коментар


            • #7
              От: Покупка на бензиново Дискавъри

              Ами честито колега Кruder,дано да се слушате и да си служите дълги години.Ако става въпрос за софийското кафяво диско дето беше с цена 5700,аз също ходих да го гледам,но точно причукването ме отказа и гадното плякане от колекторите(поне това можеше да оправят).Както и да е,та ако си закупил точно него много безаварийни километри.

              Коментар


              • #8
                От: Покупка на бензиново Дискавъри

                Да, точно него взех, ама да ти кажа е зелено Иначе като загрее маслото на автоматика (което става много бързо) и почва да тропа само при сваляне от 3 на 2. Другото е понякога при включване на задна, ако мине през N, го няма тропването. Сменихме му маслото при Дядо Владо и така ще го карам. То в крайна сметка, като търсиш кола на старо все има нещо с което да направиш компромис. То с новите има, та какво говорим за старите...това с колекторите не мисля да го оправям, освен ако не стане задължително
                Discovery 1 4.0

                Коментар


                • #9
                  От: Покупка на бензиново Дискавъри

                  Днес в може би най-известния сайт за продажба на автомобили се появи нова обява за търсената от мен джипка.Понеже се намира в гр. Разград(пък е далечко от Вакарел)ще помоля някой ако има възможност да я погледне и да даде мнение.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Покупка на бензиново Дискавъри

                    Тази дето е 3500 или 4250?
                    Discovery 1 4.0

                    Коментар


                    • #11
                      От: Покупка на бензиново Дискавъри

                      3500

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X