Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

    Вие сте като ОПЪЛЧЕНЦИТЕ НА ШИПКА ! Това е един от моментите , когато съм горд че съм българин !!! Любопитен съм да разбера , какво точно означава да си част от отбора на "МД РАЛИ СПОРТ"? Плюсове и минуси /ако има такива/.
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

    Коментар


    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

      Тодоре, беше казал, че джантите които е направил Морел са уникални, и държат много добре гумите даже и ако в тях няма въздух.
      Може ли да обясниш кое-какво е с тези джанти, мисля, че ще е интересно за всички.
      Ако не е тайна на отбора разбира се.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

        Браво, темата с разказите на Тодор стана уникална. Винаги е било много по-интересно какво става при частните пилоти и за съжаление рядко някой ги отразява.

        Коментар


        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

          Благодарение на каръка ти, имаме тези уникални кадри от трасето, които журналистите не биха могли да ни покажат, за което искрено ти благодаря.

          Поздрави и бързо възстановяване.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
            Благодарение на каръка ти, имаме тези уникални кадри от трасето, които журналистите не биха могли да ни покажат, за което искрено ти благодаря.

            Поздрави и бързо възстановяване.
            +1
            Точно това си мислех и аз-веднага се вижда разликата между снимките правени на трасето и до трасето.Моите уважения към репортерския екип , но на тях им дават навигационни точки до трака и - на снимай. Съвсем друго е когато си на метри от точния кадър.

            С нетърпение чакам продължението на разказа. Всички това задължително трябва да се събере в отделна тема.Даже нещо повече-най-добре ще е да има тема с разказите на Тодор и Пепи и отделна тема на репортерите-така ще може да се види състезанието от различни ъгли.
            Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


            "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
            Джон Кенеди

            Коментар


            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

              Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
              ...
              Любопитен съм да разбера , какво точно означава да си част от отбора на "МД РАЛИ СПОРТ"? Плюсове и минуси /ако има такива/.
              Много го коментирахме този въпрос с Петър докато бяхме там... Защото, едно е да ти разказват и обещават, друго е на трасето...
              Голямата полза е, че не мислиш за логистиката, за административния и техническия преглед, всичко ти е подготвено, машината ти е по изискванията, документацията е сортирана в папка и когато отидеш на гишетата щом видят MD Rally Sport всичко става бързо.
              Механика ни също беше много добър и компетентен, като според случая се включваха още двама и почти не сме мислели за техническата част.
              Отбора ни осигури палатки и легла (които не ползвахме, че няма време за разгъване и прибиране) както и други екстри за нашия бивак - осветление, маси, шатри, въздух, ток и т.н.
              Това, което не ни хареса е, че се мислеше и се обръщаше основно внимание на автомобилите и бъгитата (единия е световен шампион в класа си) .
              Уговорката беше да са ни готови палатките и сутрин да ни събуждат за старта (в зависимост от стартовия списък) и да ни прибират палатките.
              Това не се случи и така губехме много време за сън...не е проблема, че не можем да си разгънем и сгънем палатката, проблема беше, че чакахме до 11-12 часа да излязат списъците. за да знаем в колко стартираме и реално губехме по 2-3 часа от времето за сън...
              Като цяло е добре да си в голям отбор, защото по-лесно се случват нещата и имат по-голям опит за догодина си извадихме доста поуки за предварителните уговорки

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Тодоре, беше казал, че джантите които е направил Морел са уникални, и държат много добре гумите даже и ако в тях няма въздух.
              Може ли да обясниш кое-какво е с тези джанти, мисля, че ще е интересно за всички.
              Джаните са железни, тип Бед Лок, демек със захващане на гумата посредством железен ринг.
              Направени са много здраво и е почти невъзможно гумата да излезе или да се извърти от джантата.
              По-долу на снимката можеш да видиш как задната гума се е разкъсала тук-таме, но не излиза от джантата.



              Това позволява даже и без въздух да се движиш и да финишираш (аз изминах 250 км така, Петър също завчера).
              Цената на джантата е около 150 евро и мисля да си взема и за България, като се връщат АТВ-та през февруари.
              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 13-01-11, 10:46.

              Коментар


              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                И до момента следях репортажите, но това да прочетеш историята от хората който са я писали...
                Просто нямам думи...
                От доста време не ми се е случвало да се гордея с това, че съм българка. Сега всеки ден слушам репортажите, чета и съм горда, че има такива хора.
                Стискам палци от тук нататък всичко да е наред и да имаме и финалист.
                [SIGPIC][/SIGPIC][FONT=Arial Black][COLOR=RoyalBlue][COLOR=DeepSkyBlue] По-добре да те мразят за това, което [B]СИ[/B], отколкото да те обичат за това, което [B]НЕ СИ[/B] !!![/COLOR] [/COLOR][/FONT]8)

                Коментар


                • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                  Публикациите на Тодор Христов с разказа и снимките са копирани в нова тема.
                  Дакар през погледа на Тодор Христов. Разказът!
                  В нея ще той ще продължи да ни показва преживяното от Дакар, а тук ще следим състезанието и представянето на Пепи.
                  LZ1PER

                  Коментар


                  • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                    Ценков 9ти на 1ва контрола, само не ми е ясно как са стартирали 13 АТВ а на 1ва контола са минали 14
                    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                    Коментар


                    • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                      Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
                      Ценков 9ти на 1ва контрола, само не ми е ясно как са стартирали 13 АТВ а на 1ва контола са минали 14
                      Еее....вече минаха 15:LIPAROTI и GAGLIARDI ги нама в стартовия списък!

                      Коментар


                      • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                        Десети на WP2

                        10 261 CENKOV (BGR) CAN-AM 001:14:36 00:09:46 00:00:00
                        Ако дължиш 100 лв. на една банка, проблемът си е твой. Но ако дължиш 100 милиона, проблемът е на банката.
                        B (Rh +)

                        Коментар


                        • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                          10261CENKOV (BGR)CAN-AM001:49:2300:15:31
                          ДАСЕТИ НА WP3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Коментар


                          • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                            8-ми на четвърта контрола!!!

                            Коментар


                            • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                              Пепи е 7-ми на 5-та контрола!!!!
                              Николай Папазов

                              Коментар


                              • От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                                7 на 5 контрола да очакваме ли 6ти на 6та
                                Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X