Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Touareg 2.5 R5 TDI проблем при палене

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Touareg 2.5 R5 TDI проблем при палене

    Продавачи на илюзии, или "това което аз мога да ти обещая, никой не може да ти го даде".....
    TOYOTA RAV 4 HYBRID 2016 г. бензин 2500, 155 k.c. + Hybrid 200 k.c., LPG OMVL 64 Litra

    Коментар


    • #62
      От: Touareg 2.5 R5 TDI проблем при палене

      Аз понеже в последните месеци купувам няколко коли за порасналото ми семейство, им разбрах схемите на търговците. В общи линии колите се купуват по снимка, описание и неясно манипулиран ли е пробега. Ако има сделка, колата се плаща и се товари на автовоз. Едва тука, според компетенцията на търговеца става ясно състоянието на колата.
      И, истинското състояние пак не става ясно, защото за да се изясни и то не напълно, трябва определен пробег, което не се прави.
      Извода за мен е да се бяга от проблемни марки и модели, да се залага на здрави и без слаби възли коли, и тогава шанаса да се вземе читава кола е по голям.
      Което пак не гарантира, че няма да удариш греда.

      Коментар


      • #63
        От: Touareg 2.5 R5 TDI проблем при палене

        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
        Аз понеже в последните месеци купувам няколко коли за порасналото ми семейство, им разбрах схемите на търговците. В общи линии колите се купуват по снимка, описание и неясно манипулиран ли е пробега. Ако има сделка, колата се плаща и се товари на автовоз. Едва тука, според компетенцията на търговеца става ясно състоянието на колата.
        И, истинското състояние пак не става ясно, защото за да се изясни и то не напълно, трябва определен пробег, което не се прави.
        Извода за мен е да се бяга от проблемни марки и модели, да се залага на здрави и без слаби възли коли, и тогава шанаса да се вземе читава кола е по голям.
        Което пак не гарантира, че няма да удариш греда.
        Донякъде е така.Има цели български семейства които се занимават в Италия с този бизнес.Търговеца гледа колата от обявата в Италия,срещу 50-100 евро българите отиват на оглед на място.Ако се стори интересна на търговеца се купува и пристига в БГ.Преценява се на място каква е гредата,замазва се ако има проблеми,и честито на собственика.

        Коментар


        • #64
          От: Touareg 2.5 R5 TDI проблем при палене

          Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
          Аз понеже в последните месеци купувам няколко коли за порасналото ми семейство, им разбрах схемите на търговците. В общи линии колите се купуват по снимка, описание и неясно манипулиран ли е пробега. Ако има сделка, колата се плаща и се товари на автовоз. Едва тука, според компетенцията на търговеца става ясно състоянието на колата.
          И, истинското състояние пак не става ясно, защото за да се изясни и то не напълно, трябва определен пробег, което не се прави.
          Извода за мен е да се бяга от проблемни марки и модели, да се залага на здрави и без слаби възли коли, и тогава шанаса да се вземе читава кола е по голям.
          Което пак не гарантира, че няма да удариш греда.
          аз затова си купувам от човек, регистрирана............. като първо преценявам собственика, после колата, корелацията е много ясна
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #65
            От: Touareg 2.5 R5 TDI проблем при палене

            Продадох я !!!

            Отървах се, и ми падна камък от сърцето, след кратък разговор, в който ги избих на съвест, ми качиха още 200 лева над обещаните 15 000, и сделката стана на 15 200, като те си платиха 200 лева за прехвърлянето, понеже са "купувачи", това че съм вложил пари в нея не и повишавало цената.....

            Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
            Извода за мен е да се бяга от проблемни марки и модели, да се залага на здрави и без слаби възли коли, и тогава шанаса да се вземе читава кола е по голям.
            .
            Батко Андро да казва веднага кои марки и модели джипки са безпроблемни, аз намирам за такива Лексус RX 2007-2008г., и Тойота a RAV 4 2008-2009г., Хонда CRV 2009-2010г., казвайте какво да гледам, новите Хюндай и Киа след 2010 г. стават ли ?
            TOYOTA RAV 4 HYBRID 2016 г. бензин 2500, 155 k.c. + Hybrid 200 k.c., LPG OMVL 64 Litra

            Коментар


            • #66
              Touareg 2.5 R5 TDI проблем при палене

              Първоначално публикуван от TOYO Преглед на мнение
              Продадох я !!!

              Отървах се, и ми падна камък от сърцето, след кратък разговор, в който ги избих на съвест, ми качиха още 200 лева над обещаните 15 000, и сделката стана на 15 200, като те си платиха 200 лева за прехвърлянето, понеже са "купувачи", това че съм вложил пари в нея не и повишавало цената.....



              Батко Андро да казва веднага кои марки и модели джипки са безпроблемни, аз намирам за такива Лексус RX 2007-2008г., и Тойота a RAV 4 2008-2009г., Хонда CRV 2009-2010г., казвайте какво да гледам, новите Хюндай и Киа след 2010 г. стават ли ?
              Е то тези всичките са си комбита с екстра 2 см просвет и солетки отзаде.
              Туарег и Чероки ще сменяш за тези ли ?!
              Land Rover Discovery II, V8 4.0
              VW Golf VI variant
              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

              Коментар


              • #67
                От: Touareg 2.5 R5 TDI проблем при палене

                Първоначално публикуван от TOYO Преглед на мнение
                Лексус RX 2007-2008г., и Тойота a RAV 4 2008-2009г., Хонда CRV 2009-2010г.
                Хаха, абе тва е пълен ташак, тези ли ще сравняваш с Туарег ??
                0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                Суперскан България www.decbg.com
                Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                Коментар


                • #68
                  От: Touareg 2.5 R5 TDI проблем при палене

                  Говориме на надеждност, градски бензинов SUV без претенции за оффроуд, ще се кара от жена и само по асфалт, нещо като детевоз, да не я мисля през зимата, ако може да е по-нова година на производство, и да има приличен обем на багажник и салон ?

                  А Черокито ще си го карам извън пътя, то си ми е винаги под ръка, и се справя отлично.
                  TOYOTA RAV 4 HYBRID 2016 г. бензин 2500, 155 k.c. + Hybrid 200 k.c., LPG OMVL 64 Litra

                  Коментар


                  • #69
                    От: Touareg 2.5 R5 TDI проблем при палене

                    А какво за Subaru Legacy въпреки че не е SUV , голям багажник 4х4 много-приятен автомобил .
                    Еди Рангелов : 0885 088 444
                    Няма незаменими има незабравими хора !!!

                    Коментар


                    • #70
                      От: Touareg 2.5 R5 TDI проблем при палене

                      Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
                      Хаха, абе тва е пълен ташак, тези ли ще сравняваш с Туарег ??
                      Не знам какво е,ама с парите до тук,дадени за въпросния Туарег,с тези машини щеше да си плати горивото за 2-3 години напред.
                      Проблема е,че и стези пари Туарег се е ла_но.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Touareg 2.5 R5 TDI проблем при палене

                        Да ви кажа честно карам същия джип със същия мотор. Не съм имал никакви проблеми а го имам от години , минал съм над 100.000км. То май всичко е до късмет, особенно до коли втора ръка без значение от марка и модел. Да не говоря ,че имам познат който си купи чистно нова Тойота и на 15.000км смени двигател.
                        Така че, не е от марката по скоро си е шанс.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Touareg 2.5 R5 TDI проблем при палене

                          Първоначално публикуван от edirangelov Преглед на мнение
                          А какво за Subaru Legacy въпреки че не е SUV , голям багажник 4х4 много-приятен автомобил .
                          Ще ги погледна Еди, мерси за идеята !

                          Наистина при покупка на кола, късмета е най-важен, колкото и да си печен, винаги може да се наиграеш, аз съм такъв пример.

                          Убеден съм че в момента на нашия пазар, има доста такива автомобили тип "бомба", или маскиран до неузнаваемост сериозен дефект, който дефект е толкова скъп за поправка, че изцяло обезмисля покупката.

                          Може би трябва да се помисли за закон по тази тема, до определен срок след покупката, да имаш право да развалиш сделката на същата цена, примерно до една седмица според мен е разумно, иначе бомбаджиите стават все повече, и това си става нов вид бизнес.
                          Последно редактирано от TOYO; 16-04-16, 18:34.
                          TOYOTA RAV 4 HYBRID 2016 г. бензин 2500, 155 k.c. + Hybrid 200 k.c., LPG OMVL 64 Litra

                          Коментар


                          • #73
                            От: Touareg 2.5 R5 TDI проблем при палене

                            Първоначално публикуван от TOYO Преглед на мнение
                            .....



                            Батко Андро да казва веднага кои марки и модели джипки са безпроблемни .....
                            Рисковано е .....
                            По принцип най безпроблемни са най простите конструкции, тоест на принципа нещото което го няма, няма как да се повреди.
                            За съжаление при високия клас автомобили нещото го има в изобилие и ресурса му се изчерпва в рамките на десетина години.....
                            За премиум марките заложи на МБ и БМВ, като избягвай алуминиевите блокове с износоустойчиво покритие на цилиндрите - там всяко едно прегряване е фатално - покритието се отлепва и ДВГ става за скрап. А от инцидент с прегряване нито една десетина годишна кола не е застрахована.
                            За останалите марки заложи на джиповидните модели на Тойота, Митцубиши и Нисан и прост 4 цил. ДВГ.
                            И не бързай, правило от къде да се купи тук в България няма, както се каза по горе - идва един автовоз на търговеца, половината са читави, половината не съвсем ....
                            Тоест, един път може да вземеш от един търговец читава, другия път не.
                            Ще гледам да мина тия дни да се видиме.
                            Поздрави!

                            Коментар


                            • #74
                              От: Touareg 2.5 R5 TDI проблем при палене

                              Браво за отърваването!
                              Както каза Андро, на автовоза само една част са читави коли. Другите ги маскират и продават като "перфектни". По мои наблюдения, а и ваши също, обикновено от Италия колите идват в много добро външно и много зле двигателно състояние. Точно по тази причина са и доста по евтини от другите. Но има и случване, но е рядко!
                              Следващата, можеш да вземеш от "човек", поне той ще е минал през твоите перипетии и ще е отстранил проблемите.
                              в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
                              Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

                              Коментар


                              • #75
                                От: Touareg 2.5 R5 TDI проблем при палене

                                Чакам те батко Андро, винаги си добре дошъл !

                                Да, наистина, от тази автокъща преди няколко месеца купихме прекрасна Тойота ЛК90 3000 дизел, и момчето остана много доволно от покупката, а на мен не ми върза, здраве да има, ще намеря друга кола.

                                Записах се за тест драйв на най-новия RAV4 хибрид от 2016г., това е нещо наистина интересно, харчи 5 литра бензин в града, и има общо почти 200 коня тяга, мотора е 2,5 четири цилиндъра, и предава само отпред, задния мост е само е ел. задвижване, отпред също има ел. мотор, машината е много интелигентна, гаранцията на батерията вече е цели 10 години.

                                Ако не ми е много тясна отвътре в този RAV 4, и ако не друса отчайващо, мога да я взема веднага на лизинг, Туарега ще влезе като начална вноска, и другото се разсрочва на 6 години, имат интересни схеми, но трябва да уточня числата с дилър, хубавото е че при оперативен лизинг, плащайки една първоначална вноска, можеш ако желаеш на всеки 3 години да връщаш старата кола, и да вземаш чисто нова последен модел, що не е така и с жените, никой не се е сетил ?
                                Последно редактирано от TOYO; 17-04-16, 16:47.
                                TOYOTA RAV 4 HYBRID 2016 г. бензин 2500, 155 k.c. + Hybrid 200 k.c., LPG OMVL 64 Litra

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X