Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

    Първоначално публикуван от M.Mihnev Преглед на мнение
    Колега,ти да не си бил част от онова баирче ?!
    Аз нямах възможност да дойда в последния момент излезе ангажимент!
    Бях обещал на приятели ми,аз бях инициатора да се запишат от нас колкото се може повече участници,аз бях човека уредил записването и плащането.......но за голямо мое съжаление НЕ успях лично да присъствам на събитието в Трявна,за което много съжалявам! Бях платил стая в хотел Ралица,от която така или иначе не успях да се възползвам! Снощи до 1 през нощта съм гледал клипове и снимки и съм се възхищавал на всички тези българи, които в тази криза успяха с последен дъх да успеят да се съберат и покажат машините си,да отделят пари за такси,трасе,подготовка,гориво и пр. Знеш ли какви усилия и нерви коства на тези организатори да подберат трасе и да го подготвят и маркират?
    А ти ми говориш за срам...имай малко уважение не само към домакините и организаторите,но им към тези хорица,които правеха кефа на нас публиката!
    Поздрави!

    Много съм съгласен с теб колега ,

    Коментар


    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

      Това ми е третото ходене на Трявна.Аз лично съм доволен за пореден път от организацията .Пътната книга беше малко постна от към инфо но това още повече ме амбицира да стигна до финала.Минаването на рекичката не беше труден елемент защото беше сухо.Нека си спомним това място преди две години.Аз лично научих доста неща в Трявна и ако догодина се организира пак ще участвам.А тези които плюят по организаторите нека да се хванат и да направят едно такова събитие и ще видят за какво иде реч.
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

        Благодаря за пореден път на всички, които участваха в това състезание.На всички, които помогнаха с труда си на организаторите.Специално на Иван Маринов и Явор за проверяването на траковете до 1 часа през ноща.И на Злати и Кинекса и неговата група за траяла.
        Разочарована съм само за това,че всички претенции за класирането бяха от рода на "......аз нямам претенции, ама другия отбор трябва да го накажете, защото той...", т. е. "....важно е на Вуте да му е зле".
        Както и да е .....другата година повече.От нас поздрави на всички!!! И успех в другите състезания!!! Вера

        Коментар


        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

          И ние от Клуб 4х4 Кърджали благодарим за гостоприемството. За нас беше истинско удоволствие, за пореден път да сме част от най-добрия ORGA TEAM в България(това според FIМ) и да пием вода от извора.

          След кратък разбор на грешките, единодушно беше взето решение, да не правим повече опити да снимаме с апарат за кръвно налягане.
          Последно редактирано от kinex; 09-04-12, 18:53.

          Коментар


          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

            Ето малко интересни клипа

            http://www.vbox7.com/play:fb9f54b517http://www.vbox7.com/play:9a11845947http://www.vbox7.com/play:efa0a01c98
            http://www.vbox7.com/play:5959466478

            Коментар


            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

              Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
              .....Трофито не е трофи ,траяла....къде и кога се състоя на оная канавка или на баирчето дето трябваше да е непревземаемо другите два етапа си бяха рали!ми то да си докараме бъгита и АТВ та.....ще е по интересно
              Като цяло концепцията за оффроуд състезание си е нещо сбъркана
              Е имаше и нещо добро.......изгледа,гората като цяло природата.......
              Колега, виждам, че наблюденията Ви са задълбочени, а изводите доста мащабни...
              Позволете ми да попитам в кой точно клас се състезавахте, че имате наблюдения към всички трасета?

              Коментар


              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                Колеги стига сте плакали.
                Всичко беше супер Това е откриване на Сезона ще има какво да покажете през цялата година.
                120 екипажа това нее било никога.
                Браво на Организаторите.

                Коментар


                • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

                  А пък за другото, ако някой наистина се е объркал и реално няма облагодетелстване, защо да го наказват, след като няма пропусната контрола?!?

                  То и в правилника за шампионата за такива случаи е предвидено наказание при условие, че има облагодетелстване.
                  Цитат
                  12.9.3. Неспазването на описаните в пътната книга особености, например: забрани за изпреварване, напускане на определения маршрут с цел облагодетелстване и други се наказват с 2 (два) часа. ...

                  През 2009 на твоето състезание в тъмното няколко души бяхме се объркали на една от точките и вместо по-къса, въртяхме по-дълга обиколка.
                  Какво да го наказваш човека в такъв случай, като е ясно, че няма опит за измама и той вече се е самонаказал.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Без име.jpg
Прегледи:1
Размер:148.0 КБ
ID:5363487
                  В синьо - точка 142 ,разстояние до следващата точка 930 м . В червено точка 143 - асфалтов път . От трака се вижда ,че и нашия екипаж достатъчно дълго се е лутал в търсене на 142 - около 45 минути...
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Трак 1.jpg
Прегледи:1
Размер:121.4 КБ
ID:5363463
                  В синьо - точка 141 ,разстояние до следваща точка 840 м .В червено точка 142 ,знак СТОП и ограничение 40 км - отбивката за с.Станчов хан
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Трак 2.jpg
Прегледи:1
Размер:107.9 КБ
ID:5363466
                  Долния червен кръг - мястото ,където повечето състезатели ,включително и ние правим ляв завой по старите дири по които сме минали в началото на състезанието.
                  Горния червен кръг - мястото ,където се излиза на асфалта.

                  Въпрос към Съдиите :
                  Има ли напускане на определения маршрут с цел облагодетелстване ?
                  Има ли наказание за не спиране на знак СТОП при точка 142 на екипажите на които тази част от трака липсва ?
                  Последно редактирано от Бакалов; 09-04-12, 19:48.
                  VEREYA MOTORSPORT TEAM

                  Коментар


                  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                    Г-ца Максимова много хареса кърпата и праща поздрави на всички ви! И каза, че ще ви срита задниците на "Откриване на сезона - Трявна 2029"
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01120.jpg
Прегледи:1
Размер:80.6 КБ
ID:5363494
                    Последно редактирано от tk3c-pyce; 09-04-12, 19:56.

                    Коментар


                    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                      Коментар


                      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                        [ATTACH=CONFIG]438671[/ATTACH]
                        В синьо - точка 142 ,разстояние до следващата точка 930 м . В червено точка 143 - асфалтов път . От трака се вижда ,че и нашия екипаж достатъчно дълго се е лутал в търсене на 142 - около 45 минути...
                        [ATTACH=CONFIG]438647[/ATTACH]
                        В синьо - точка 141 ,разстояние до следваща точка 840 м .В червено точка 142 ,знак СТОП и ограничение 40 км - отбивката за с.Станчов хан
                        [ATTACH=CONFIG]438650[/ATTACH]
                        Долния червен кръг - мястото ,където повечето състезатели ,включително и ние правим ляв завой по старите дири по които сме минали в началото на състезанието.
                        Горния червен кръг - мястото ,където се излиза на асфалта.
                        Въпрос към Съдиите :
                        Има ли напускане на определения маршрут с цел облагодетелстване ?
                        Има ли наказание за не спиране на знак СТОП при точка 142 на екипажите на които тази част от трака липсва ?
                        И ние се мотахме около 45 мин. там. Ясно се вижда, че има десен завой който не е означен на пътната книга. Метрите до долното излизане на асфалта излизаха, но картинката и метрите до следващата точка не и се започна едно мотане. Проверихме всички пътища като теб и накрая видяхме този десен завой, който изобщо не се виждаше защото беше обрасъл в трева и изобщо не беше ни минавал на ум, че може да го има.
                        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                        Телефон - в профила!

                        Коментар


                        • От: Re: От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                          Първоначално публикуван от M.Mihnev Преглед на мнение
                          Колега,ти да не си бил част от онова баирче ?!
                          Аз нямах възможност да дойда в последния момент излезе ангажимент!
                          Бях обещал на приятели ми че ще присъствам,аз бях инициатора да се запишат от нас колкото се може повече участници,аз бях човека уредил записването и плащането.......но за голямо мое съжаление НЕ успях лично да присъствам на събитието в Трявна,за което много съжалявам и поднасям извиненията си към момчетата! Бях платил стая в хотел Ралица,от която така или иначе не успях да се възползвам! Снощи до 1 през нощта съм гледал клипове и снимки и съм се възхищавал на всички тези българи, които в тази криза успяха с последен дъх да успеят да се съберат и покажат машините си,да отделят пари за такси,трасе,подготовка,гориво и пр. Знеш ли какви усилия и нерви коства на тези организатори да подберат трасе и да го подготвят и маркират?
                          А ти ми говориш за срам...имай малко уважение не само към домакините и организаторите,но им към тези хорица,които правеха кефа на нас публиката!
                          Поздрави!
                          Колега явно траяла нете влече (N 301).И аз също във тази криза се опивам да подържам машинатаси на ниво, плащам такси ,горива ,платформи и аз имам ангажименти но ги отмених и правих кефа на публиката.

                          Коментар


                          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                            Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                            И ние се мотахме около 45 мин. там. Ясно се вижда, че има десен завой който не е означен на пътната книга. Метрите до долното излизане на асфалта излизаха, но картинката и метрите до следващата точка не и се започна едно мотане. Проверихме всички пътища като теб и накрая видяхме този десен завой, който изобщо не се виждаше защото беше обрасъл в трева и изобщо не беше ни минавал на ум, че може да го има.
                            Метрите до долното излизане на асфалта бяха около 710 и още там на навигатора му светна лампата , че не сме на трасето ...
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                              Коментар


                              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                                Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                                Метрите до долното излизане на асфалта бяха около 710 и още там на навигатора му светна лампата , че не сме на трасето ...
                                На две замервания показа съответно 830 и 840 метра. На места ни даваше грешка от 300-400 метра на километър, така че може и да не съм прав за метрите.
                                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                                Телефон - в профила!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X