Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Твърд таван/Hardtop за KIA Sportage - от къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Твърд таван/Hardtop за KIA Sportage - от къде?

    Здравейте, пускам тази тема за всички собственици на KIA Sportage 1-ва версия /кабрио. Молбата ми е ако някой има твърд таван или знае къде може да се намери такъв да сподели опита си.
    Също така понеже знам, че не се намират лесно имам предложение. Ако някой може да услужи с хард топ, да го дадем да вземат калъп и да ни направят по поръчка. За това начинание ще са ни необходими обаче първо желаещи. Така, че предлагам, които е съгласен принципно да си купи хард топ да отговори на темата и така когато се съберем повече желаещи ще процедираме нататък.

  • #2
    От: Твърд таван/Hardtop за KIA Sportage - от къде?

    Имам бързо развитие по темата. Имаме човек, който е направил калъп и дава цена 800 лв. за изработка на хардтоп със трети стоп и греди на тавана. Ако се съберем повече желаещи цената подлежи на коментар. Време за изработката е 10 дни. До тук сме 2-ма желаещи. Ако има други пишете тук.

    Коментар


    • #3
      От: Твърд таван/Hardtop за KIA Sportage - от къде?

      Оооо и аз съм за.Особено ако е модела с гредите,но ми се ще да видя...Къде е това?
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #4
        От: Твърд таван/Hardtop за KIA Sportage - от къде?

        Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
        Оооо и аз съм за.Особено ако е модела с гредите,но ми се ще да видя...Къде е това?
        Здравей Соти, питай Миладин. Той е втория желаещ, виждал е хардтопа и знае на кой е. Потвърди дали да те броим след като разбереш повече.

        Коментар


        • #5
          От: Твърд таван/Hardtop за KIA Sportage - от къде?

          Ше му дрънна.Принципно има още един варянт...ще видим...
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #6
            От: Твърд таван/Hardtop за KIA Sportage - от къде?

            Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
            Ше му дрънна.Принципно има още един варянт...ще видим...
            Ако има и други варианти и ние сме за!

            Коментар


            • #7
              От: Твърд таван/Hardtop за KIA Sportage - от къде?

              Има...
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #8
                От: Твърд таван/Hardtop за KIA Sportage - от къде?

                Има ли други желаещи? За сега сме 3-ма.

                Коментар


                • #9
                  От: Твърд таван/Hardtop за KIA Sportage - от къде?

                  Има ли развитие...и аз съм кандидат...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Твърд таван/Hardtop за KIA Sportage - от къде?

                    Има...ма се едно няма.Този който ги прави временно е спрял да работи по лично/семейни причини,доколкото разбрах.За сега чакаме...
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #11
                      От: Твърд таван/Hardtop за KIA Sportage - от къде?

                      Да ви кажа по голям кърък от този човек Божидар не съществува. от 8 месеца му звъня всяка седмица по 1-2 пъти и постоянно му се случват някакви странни леки ри тежки ситуации с наранявания на него и неговото семейство. Последния път като беше в добро здраве ми обеща да е готов след 1 седмица, защото предишния път ми беше казал до 2 седмици. Но така и нищо не се случи с твърдия таван, въпреки че взе мерки и калъпа беше почти готов. Накрая я продадох Кията и се отървах от проклятието на Божидар майстора на твърди тавани.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Твърд таван/Hardtop за KIA Sportage - от къде?

                        Първоначално публикуван от bigworm Преглед на мнение
                        Да ви кажа по голям кърък от този човек Божидар не съществува. от 8 месеца му звъня всяка седмица по 1-2 пъти и постоянно му се случват някакви странни леки ри тежки ситуации с наранявания на него и неговото семейство. Последния път като беше в добро здраве ми обеща да е готов след 1 седмица, защото предишния път ми беше казал до 2 седмици. Но така и нищо не се случи с твърдия таван, въпреки че взе мерки и калъпа беше почти готов. Накрая я продадох Кията и се отървах от проклятието на Божидар майстора на твърди тавани.
                        Твоята една сребриста ли беше ... ?
                        И аз затова я продавам моята. А и се оказа ,че къса база въобще не ми върши работа ...
                        Лошото е че няма интерес към тези Кии , а не са лоши машинки ...

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X