Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко струва земеделската земя във вашия район?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Колко струва земеделската земя във вашия район?

    Шоуто е че докато пиша тия работи, "приятели" се обадиха че циганката е локализирана, пасе добитък във врачанския Балкан, явно вече вторичните полови белези са се изветрили и не работи предишната си "професия", утре ще я водят при нотариус, демек винаги има светлина в тунела!!

    Хафлингер, пак потретям, не мисля да правя стопанство за да печеля от него, а за да е единственото супер чисто екологично стопанство в България!
    Ако ще субсидиите да са от мен, проиводството ще е много разнообразно, но гарантирано супер чисто, нещо като някогашната "Врана" дето хранеше Политбюро...

    Цената на земята не ме интересува, защото земята е нещо безценно, т.е. ако аз имам декар земя ще се нахраня, а ти с шепа хартиена шума при хиперинфлация - ще си легнеш гладен!

    По време на голямата депресия в началото на 20 век в Щатите хората са ходили на пазар с кошници пари и при кражба, крадците са изсипвали парите и са крали кошниците!
    Последно редактирано от Volk; 31-07-07, 22:16.

    Коментар


    • #77
      До: Колко струва земеделската земя във вашия район?

      +1
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #78
        До: Колко струва земеделската земя във вашия район?

        Я да up-на малко темата и да актуализираме цените, че май съм на път да се разделя с някой друг декар, та да видим котировките и офертите в момента...?
        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

        Коментар


        • #79
          До: Колко струва земеделската земя във вашия район?

          Някой да даде по актуални цени за земеделсак и друг тип земя ако може
          Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
          :D

          Коментар


          • #80
            До: Колко струва земеделската земя във вашия район?

            Цената на земята зависи от много фактори, но на първо място е региона в който се намира. Ако, Ви интересуват цените по северното Черноморие, Варна и околностите мога да Ви дам подробни данни. С това се занимавам от доста време. Но трябва да е ясно за каква земя се проявява интерес- урбанизирана, земеделска или горска и за какво се търси.

            Коментар


            • #81
              До: Колко струва земеделската земя във вашия район?

              Ще ви кажа в нашия район цената на 4 кат. е 1000 лв., но само за нуждите на комплекса Марица изток.Изкупуват я , вадят въглищните пластове и после засипват и рекултивират.И на практика се получава пак земеделска земя за обработка.
              FREELANDER 2000 TDI 1999 г.

              Коментар


              • #82
                До: Колко струва земеделската земя във вашия район?

                След преместването на подфорум "финанси и ......" тази тема май не за тук.

                Коментар


                • #83
                  От: До: Колко струва земеделската земя във вашия район?

                  Айде малко Ъп, все пак сме средата на 2010-та, кризата ала бала, бизнеса надолу, балона с имотите нагоре, а земите къде са (земеделските)? според мен темата е доста актуална и може донякъде като някаква спасителна бизнес ниша да се окаже, нещо като втори шанс за хора подобни на Volk и наивно вярващи, че в земята е спасението (моя милост). та как мислите, дали земеделието е неактуално в момента?

                  Коментар


                  • #84
                    От: До: Колко струва земеделската земя във вашия район?

                    Мой колега от Италия си продаде наследствения чифлик, 300 дка, за 300 000 долара, заедно с къща, постройки и насаждения. Замина за Америка. Май и там земеделските земи, без целенасочен и достатъчен труд, нямат добра цена.
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X