Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

    Видях ги на живо, много добре си стоят, не се вижда, абсолютно по нищо, че са "мейд ин дома у Спарки". Май е време да ми вземе ника !
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #17
      До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

      Черни няма на българския пазар. Трябваше да ги внасям от щатите а не ми се разправяше с митници и прочие. А и визията не ми харесва.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #18
        До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

        Eee..Браво бе, МАЙСТОРЕ!!! Голяма игра е паднала,но резултата е впечатляващ!!Още веднъж-Браво!!
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • #19
          До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

          Спарки, отлично си се справил - много добра работа!

          Само дано не се срешнеш с със зъл стражар, че някъде из ППЗДП пишеше, че всякакви промени по системата за осветление на МПС-то са забранени.

          Ама то при тая ювелирност спокойно може да мине за фабрична промяната, де.

          Честито!

          Коментар


          • #20
            До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

            Добра работа. Завиждам ти за ентусиазма да се захващаш с такива "мисии" . Колкото до евентуални проблеми с КАТ, едва ли някога ще попаднеш на такъв дето да знае, че за тоя модел няма заводски ксенони....
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • #21
              До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

              Браво бе, поиграл си си доста. Да не си безработен? Докарах си 6 комплекта за собствена употреба точно такива модели, на доджа монтирах единия и бях страшно доволен от светенето и насочването на светлината, но изгоря айнджъл айя на единия и няма как да го сменя.

              Коментар


              • #22
                До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

                Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                Браво бе, поиграл си си доста. Да не си безработен? Докарах си 6 комплекта за собствена употреба точно такива модели, на доджа монтирах единия и бях страшно доволен от светенето и насочването на светлината, но изгоря айнджъл айя на единия и няма как да го сменя.
                Въобще не съм пускал ангелските дзъркели. Не ми харесват, но това си е до вкус. Опитай да им размениш електрониките, шото подозирам че може електрониката да е дала фира. Ти си е баласт като за изчекнат вид луминесцентна лампа.

                За другото - не съм безработен. Стана бавно и напоително. Тук-там по час-два работа, през останалото време - мислене.

                Ще има и втора серия на тоя филм. Ще слагам и на ферозата - тя е с другия масов размер фар, така че пак ще могат да се възползват доста хора. И за там мисля едни хитринки за по-лесно, но ще видим. Аз съм си мързелив по принцип, тъй че всяка леснина е добре дошла.

                Благодаря на всички за хубавите думи.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #23
                  До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

                  Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                  Добра работа. Завиждам ти за ентусиазма да се захващаш с такива "мисии" . Колкото до евентуални проблеми с КАТ, едва ли някога ще попаднеш на такъв дето да знае, че за тоя модел няма заводски ксенони....
                  И да знае, няма да повярва, че са home made Ама то от домашно до домашно ...
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • #24
                    До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

                    Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                    И да знае, няма да повярва, че са home made Ама то от домашно до домашно ...
                    Мисля на ферозата да изглеждат още по-заводски. Дори повечето детайли ще са лазерно изрязани. Само леенето на задния фланец не може да се избегне, ама той си е най-лесен от цялата работа по принцип. Предвиждам и някои промени по кутията отзад - ще е на щипки или някакви щифтчета, за да може по-лесно да се отваря и регулира страничния наклон и да се сменя крушката, евентуално.

                    Таа, очаквайте продължение, само не знам след колко време ще е.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

                      Перфектна работа!
                      Обаче много труд Признавам си, че мен ме мързи да стигам чак до там...
                      Имам въпроси - тези лупи отпред стъклени ли са? А херметични ли са? Демек, може ли предната част да е изложена на кофти условия, за задната ясно.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

                        Стъклени са, но не са херметични. Предната част може да се херметизира, ако се откажеш от ангелските очи, но назад има вентилационни отвори - между двете разглобени части от снимките, дето съм дал в първия пост. Лупата е на болтове, до колкото видях, но чак толкова не съм разглобявал.

                        Кажи какви ги мислиш, че да ти кажа да продължиш ли да мислиш.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

                          А, аз и бездруго ще се откажа като кажеш цената

                          Упс, ти си я казал още в началото

                          Коментар


                          • #28
                            До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

                            Респект!
                            Страхотна изработка
                            Пътят е целта.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

                              Евала, Спарки, но не се наемам с това. Сигурно някъдер го правят срещу някой лев.... Нямам толкова нерви и търпение.
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • #30
                                До: Великите китайски ксенонови лупи, и перипетиите по монтирането им.

                                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                                Сигурно някъдер го правят срещу някой лев.... Нямам толкова нерви и търпение.
                                Надали. Въпроса е да се намери достатъчно дълбок фар, и тогава ще влезе без проблем и без преработки, а само с отваряне на фара.

                                Има фабрични фарове с лупа за G класа, които май са същия размер, но така и не успях да намеря, а и вероятно са скъпи.

                                Цялата пороцедура излиза:
                                - фарове - 100лв.
                                - лупи, с баласти и прочие - 220лв.
                                - половин кило епоксидна смола - 15лв.
                                - половин кило двукомпонентен силикон - 10лв.
                                - рязане на лазер на комплекта - 20-30лв.
                                - флакон силикон, ако нямате - 10лв.
                                - 50 сантиметра полипропиленова тръба - не знам точно но най-много 5 лв.
                                - нарязване на филии на тръбата на струг - 10лв.
                                - болтчета, щуцер за одтушника и прочие - 15лв.
                                Общо: 410лв.
                                - търпение - БЕЗЦЕННО , желание - още повече.

                                Опция:
                                - флакон полиуретаново лепило за автостъкла -10. Праимер - още толкова.

                                Старите си фарове безгрижнио мога да продам за 250-300лв (в моргите вървят по 150-180лв броя), и ще излезе че цялата работа ми е излязла 100-150лв. Само че засега няма да ги продавам.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X