Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ха познайте на кой УАЗа се сдоби с алтернатор Валео

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Ха познайте на кой УАЗа се сдоби с алтернатор Валео

    Ясене с коя капачка ти е ти е делкото на УАЗа ? Вчера при инвентаризацията на бойната готовност от архива изскочиха доста неща . Яко съм плячкосвал на времето Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4212.JPG
Прегледи:1
Размер:251.1 КБ
ID:5759525Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4214.JPG
Прегледи:1
Размер:185.2 КБ
ID:5759526Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4216.JPG
Прегледи:1
Размер:517.4 КБ
ID:5759527Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4217.JPG
Прегледи:1
Размер:518.8 КБ
ID:5759528Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4224.JPG
Прегледи:1
Размер:505.0 КБ
ID:5759529
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #62
      От: Ха познайте на кой УАЗа се сдоби с алтернатор Валео

      Още съм с 4-цилиндров двигател.

      Коментар


      • #63
        От: Ха познайте на кой УАЗа се сдоби с алтернатор Валео

        За идеята и осмак можем да сместим Има 3-4 уазкови ама по спомени бяха 2 модела .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #64
          От: Ха познайте на кой УАЗа се сдоби с алтернатор Валео

          ГАЗковия е дълъг колкото УАЗовия. И тежи само малко повече.

          Даже бях взел един такъв от скрападжиите(за смешна цена), да го слагам на Франко, но ме вразумиха навреме.
          А после той умря, та...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #65
            От: Ха познайте на кой УАЗа се сдоби с алтернатор Валео

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            ГАЗковия е дълъг колкото УАЗовия. И тежи само малко повече.

            Даже бях взел един такъв от скрападжиите(за смешна цена), да го слагам на Франко, но ме вразумиха навреме.
            А после той умря, та...
            В момента работя по подобен проект . Двигател от Чайка ГАЗ 13 с фрезовани глави от виетнамка скоростна кутия от ЗиЛ 130 и това ще го качваме на виетнамка .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #66
              От: Ха познайте на кой УАЗа се сдоби с алтернатор Валео

              По думите на Игнат(Wheels тук), па и по мои впечатления-двигателите от виетнамка работят доста по-добре и равномерно, и по-по-най от тези от ГАЗ 53. Уж все един и същ двигател всички части са си еднакви, и супервзаимозаменяеми, ама на...
              Не знам защо ще слагате ЗиЛовата кутия. На практика оригиналната ГАЗкова се справя много добре със задачата си, а и е сметната да работи с този двигател.
              Да, ЗиЛовата е по-яка, но няма нужда от толкова много здравина.

              Все едно на ЮМЗ-то да му сложа кутия от К 700.

              Но, ако клиента иска така.... Всеки е в правото си да харчи пари за глупости.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #67
                От: Ха познайте на кой УАЗа се сдоби с алтернатор Валео

                Двигателя ЗМЗ 41 който е стандартно на ГАЗ 66 е 120 конски сили а ЗМЗ 13 без доработките е над 200 . Скоростната кутия на камионите серия ГАЗ 66 е много проклето нещо и е несинхронизирана . Зиловата е синхронизирана и е много по здрава . Руснаците масово качват зилови кутии на газките и решават много проблеми . Преходния фланец и останалите преработки съм ги правил по техни чертежи .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #68
                  От: Ха познайте на кой УАЗа се сдоби с алтернатор Валео

                  Ако на нещо от моите ще се сменя двигател има по-належащ за смяна.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Ха познайте на кой УАЗа се сдоби с алтернатор Валео

                    Станьо,от дистрибуторните капачки ако има за Зил ми прати една,и комплект свещи 7-мици.
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • #70
                      От: Ха познайте на кой УАЗа се сдоби с алтернатор Валео

                      Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                      Станьо,от дистрибуторните капачки ако има за Зил ми прати една,и комплект свещи 7-мици.
                      Осем цилиндровите и свещите вече заминаха . Един приятел дето има Урал и сега правим газката много им се зарадва .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • #71
                        От: Ха познайте на кой УАЗа се сдоби с алтернатор Валео

                        -двигателите от виетнамка работят доста по-добре и равномерно, и по-по-най от тези от ГАЗ 53. Уж все един и същ двигател всички части са си еднакви, и супервзаимозаменяеми, ама на...


                        Виетнамкаджии са ми казвали ,че заводски ГАЗ 66 излизат масово с безконтактно запалване - индукционно делко ,което не е за пренебрегване като основание за разлика в равномерната работа на мотора. Преди на джипа като бях с чукче все си имаше пъпки ,нагар и прекъсване чат пат . Откакто сложих безконтактното се родих ,а джипа работи като часовник от много ниски до много високи обороти без прекъсване и т.н.

                        Но, ако клиента иска така.... Всеки е в правото си да харчи пари за глупости.[/QUOTE]
                        Тел. 0889531237

                        Коментар


                        • #72
                          От: Ха познайте на кой УАЗа се сдоби с алтернатор Валео

                          Първоначално публикуван от kristiano83 Преглед на мнение
                          -двигателите от виетнамка работят доста по-добре и равномерно, и по-по-най от тези от ГАЗ 53. Уж все един и същ двигател всички части са си еднакви, и супервзаимозаменяеми, ама на...
                          ГАЗ 66 е проектиран изцяло като военен камион и съответно като такъв има значително по големи изисквания към качеството на изпълнение .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X