Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Японска или немска кола ?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Японска или немска кола ?!

    Не мога да кажа нищо лошо за Немските автомобили, карал съм няколко и при добра поддръжка, както е казал колегата по-горе, машините работят безотказно!
    За втора ръка и според мен е най-важно да вземеш най-запазената!
    Карах две години една Английска, която купих в много добро състояние и освен нормалните консумативи друго не съм пипнал.
    Сега карам един Кореец и също съм доволен /вярно че е от девет месеца/.
    Взимай запазената и няма да сбъркаш.
    HUNDAY Tucson 2.0 CDi

    Коментар


    • #32
      От: Японска или немска кола ?!

      Това с трудно достъпните части за японски автомобили беше преди 10 години! А сега реалноста.......служебната е Кади 1.9ТДИ до сега (36000км) съм посещавал сервиз 11 пъти за дребни и не толкова дребни проблеми (няма да ги изброявам), но като звънна в сервиза ми казват ела след два дни, че мноо работа!! Личната(на жената) тази от аватара е на 32000км до сега само обслужване, а като отида сервиза винаги е празен за 30 мин. съм готов и докато се кача в колата ми звъни една мила дама и ми задава 100 въпроса относно качеството на услугата!!! Та карайте си немските коли със здраве за мен избора е ясен )
      --------------------------------------------------
      [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

      Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
      [/FONT]

      Коментар


      • #33
        От: Японска или немска кола ?!

        Има една Немска кола ,която се амортизира при пробег,който останалите автомобили немогат да достигнат!!!

        Коментар


        • #34
          От: Японска или немска кола ?!

          Естествено, че везните клонят към японските. То вече и френските са по-добре от немските... Гледам, във форума още са останали няколко последни мохикани - идолопоклонници и германофили.
          диф сеуянин със самоует - www.rif4x4.bg

          Коментар


          • #35
            От: Японска или немска кола ?!

            Защо естествено?
            Кой японски автомобил визираш каква сглобка :Турска,Испанска,ЮАР.....

            Коментар


            • #36
              От: Японска или немска кола ?!

              Първоначално публикуван от Stefan_yj Преглед на мнение
              Ако вземам нова кола немска.
              Повечето японски коли са много красиви на вид ,обаче да ги определят всички като 'най-надеждни' не става. И аз съм на мнение нова кола- немска

              Коментар


              • #37
                От: Японска или немска кола ?!

                Първоначално публикуван от ArSey Преглед на мнение
                Естествено, че везните клонят към японските. То вече и френските са по-добре от немските... Гледам, във форума още са останали няколко последни мохикани - идолопоклонници и германофили.
                Да те питам какво би ми препорьчал за цена от 10 000 долара което да ме вози добре и да е вьрха като сигурност в класа си.Не ми препорьчвай Нисан Микра щото това не е кола ми пазарска чанта.За една операция дадохме близо 60 000 $ та сега гледам да е яко,голямо и сигурно.Е може и да не е ново нищо,че детето ми е вьтре.

                Ти си,нещо голямо и сигурно и Японско до 10 000.И после пак си говорим кой мохикан,идолопоклонник или Германофил.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #38
                  От: Японска или немска кола ?!

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Да те питам какво би ми препорьчал за цена от 10 000 долара което да ме вози добре и да е вьрха като сигурност в класа си.Не ми препорьчвай Нисан Микра щото това не е кола ми пазарска чанта.За една операция дадохме близо 60 000 $ та сега гледам да е яко,голямо и сигурно.Е може и да не е ново нищо,че детето ми е вьтре.

                  Ти си,нещо голямо и сигурно и Японско до 10 000.И после пак си говорим кой мохикан,идолопоклонник или Германофил.
                  Ми купи си нЕкой Лексус!http://www.lev.bg/view_article.php?article_id=27353
                  Вече голямото, тежкото, масивното и т.н. не означава, че е най сигурно.....предполагам не гледаш кинескоп нали? Та сега за немските автомобили кой да си купя Мерцедес?БМВ?Ауди?
                  1.не са ми по джоба първо
                  2.пробвах и нововата Е класа и новата 5-ца ами доста пластмасови са и двете за цени от 50к евро!!!!
                  3.данъци, такси, каско и т.н.
                  4.не ми вършат работа в града.
                  Други немски марки Опел,ФВ,Форд
                  Опел дори не смятам да ги коментирам....имам служебни Корси и незнам откъде да започна.
                  ФВ за да стане кола по мой вкус трябват около 5к лева за допълване на спартанското оборудване и чудните седалки.
                  Форд........нямам толково псувни в речника колкото искам да изрека.
                  Корейците според мен подминаха Германците в този ценови клас ......КИА 7 години гаранция!

                  Все пак замислете се кой е номер 1 по продажби в света и защо...сигурно защото не са качествени и няма части за тях!(където и да са произведени Японският качесвен контрол е един и същ). Тоя Ярис дето го гледате на аватара е с мотор 1.0 два пъти двигате на годината!!

                  П.П. Лично аз догодина ще скоча в един Приус!
                  Последно редактирано от Николай Шиваров; 23-09-10, 09:13.
                  --------------------------------------------------
                  [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                  Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                  [/FONT]

                  Коментар


                  • #39
                    От: Японска или немска кола ?!

                    The Warranty Direct Top 100 Most Reliable Used Cars Of The Past Decade
                    • 1 Honda Accord 2 Subaru Forester 3 Mazda MX-5 4 Mitsubishi Carisma 5 Toyota Yaris 6 Honda Civic 7 Nissan Almera 8 Honda CR-V 9 Toyota RAV4 10 Nissan Micra 11 Lexus IS 200 12 Mazda 626 13 Jaguar X-Type 14 Toyota Landcruiser 15 Volvo S/V40 16 MINI (BMW) 17 Suzuki Vitara 18 Mazda 323 19 Toyota Carina E 20 Saab 9-5 21 Lexus LS400 22 Ford Ka 23 Rover 45 24 Hyundai Lantra 25 Mercedes SLK 26 Citroen Xsara 27 Ford Cougar 28 Subaru Impreza 29 Skoda Octavia 30 Audi A4 31 Nissan Primera 32 Toyota Avensis 33 Volvo 850 34 Vauxhall Corsa 35 Seat Toledo 36 Volkswagen Golf 37 Daewoo Lanos 38 Fiat Brava 39 Hyundai Coupe 40 Mitsubishi Shogun 41 Rover 25 42 Mercedes CLK 43 Fiat Marea 44 Ford Focus 45 Peugeot 106 46 MG MG TF 47 BMW Z3 48 Hyundai Accent 49 Volkswagen Polo 50 Fiat Punto 51 Vauxhall Zafira 52 Mercedes C-class 53 Volvo S60 54 Toyota MR2 55 Mazda Xedos 6 56 Ford Puma 57 Vauxhall Astra 58 Vauxhall Omega 59 Chrysler Neon 60 Audi A2 61 Ford Fiesta 62 Ford Mondeo 63 Vauxhall Corsa 64 Citroen Saxo 65 BMW 3 Series 66 Vauxhall Vectra 67 Isuzu Trooper 68 Mercedes M-Class 69 Subaru Legacy 70 Rover 400 71 Fiat Ulysse 72 Mercedes E-Class 73 Renault Clio 74 Toyota Celica 75 Peugeot 306 76 Peugeot 406 77 Volvo S70 78 Rover 75 79 Daewoo Matiz 80 Peugeot 206 81 Mazda MX-3 82 Vauxhall Tigra 83 Seat Ibiza 84 Peugeot 106 85 Renault Megane 86 Peugeot 406 87 Saab 9-3 88 Audi A3 89 BMW X5 90 Mercedes S-class 91 Toyota Corolla 92 Seat Alhambra 93 BMW 5-series 94 Daewoo Nubira 95 Alfa Romeo 145 96 Saab 900 97 Mazda MX-6 98 Jaguar S-Type 99 Daewoo Leganza 100 Porsche Boxster
                    --------------------------------------------------
                    [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                    Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                    [/FONT]

                    Коментар


                    • #40
                      От: Японска или немска кола ?!

                      Първоначално публикуван от kolio33 Преглед на мнение
                      The Warranty Direct Top 100 Most Reliable Used Cars Of The Past Decade

                      • 1 Honda Accord 2 Subaru Forester 3 Mazda MX-5 4 Mitsubishi Carisma 5 Toyota Yaris 6 Honda Civic 7 Nissan Almera 8 Honda CR-V 9 Toyota RAV4 10 Nissan Micra 11 Lexus IS 200 12 Mazda 626 13 Jaguar X-Type 14 Toyota Landcruiser 15 Volvo S/V40 16 MINI (BMW) 17 Suzuki Vitara 18 Mazda 323 19 Toyota Carina E 20 Saab 9-5 21 Lexus LS400 22 Ford Ka 23 Rover 45 24 Hyundai Lantra 25 Mercedes SLK 26 Citroen Xsara 27 Ford Cougar 28 Subaru Impreza 29 Skoda Octavia 30 Audi A4 31 Nissan Primera 32 Toyota Avensis 33 Volvo 850 34 Vauxhall Corsa 35 Seat Toledo 36 Volkswagen Golf 37 Daewoo Lanos 38 Fiat Brava 39 Hyundai Coupe 40 Mitsubishi Shogun 41 Rover 25 42 Mercedes CLK 43 Fiat Marea 44 Ford Focus 45 Peugeot 106 46 MG MG TF 47 BMW Z3 48 Hyundai Accent 49 Volkswagen Polo 50 Fiat Punto 51 Vauxhall Zafira 52 Mercedes C-class 53 Volvo S60 54 Toyota MR2 55 Mazda Xedos 6 56 Ford Puma 57 Vauxhall Astra 58 Vauxhall Omega 59 Chrysler Neon 60 Audi A2 61 Ford Fiesta 62 Ford Mondeo 63 Vauxhall Corsa 64 Citroen Saxo 65 BMW 3 Series 66 Vauxhall Vectra 67 Isuzu Trooper 68 Mercedes M-Class 69 Subaru Legacy 70 Rover 400 71 Fiat Ulysse 72 Mercedes E-Class 73 Renault Clio 74 Toyota Celica 75 Peugeot 306 76 Peugeot 406 77 Volvo S70 78 Rover 75 79 Daewoo Matiz 80 Peugeot 206 81 Mazda MX-3 82 Vauxhall Tigra 83 Seat Ibiza 84 Peugeot 106 85 Renault Megane 86 Peugeot 406 87 Saab 9-3 88 Audi A3 89 BMW X5 90 Mercedes S-class 91 Toyota Corolla 92 Seat Alhambra 93 BMW 5-series 94 Daewoo Nubira 95 Alfa Romeo 145 96 Saab 900 97 Mazda MX-6 98 Jaguar S-Type 99 Daewoo Leganza 100 Porsche Boxster
                      Браво колега, цитата ти е супер.
                      Има едни хорица в Англия с едно предаване TOP GEAR, те малко разбират от коли. Е, за японските само казват ,че не се чупят и затова били малко скучни

                      Коментар


                      • #41
                        От: Японска или немска кола ?!

                        За мен лично има 2 вида Немски коли- Мерцедес и всички останали, Ауди ги слагам по средата. Най-много уважам Японските, Шведските и Френските коли, също и Мерцедес. За Корейски, Италиански(изключвам Ферари,Мазерати и Ламборджини, те са друга бира) или Испански коли просто нямам думи.
                        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                        Телефон - в профила!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Японска или немска кола ?!

                          Вашата е лесна. При мен най-много (ама това хич не е много) оцеляват руските кошници. И да каже човек, че много зор им давам - не е така.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Японска или немска кола ?!

                            Хм, май че за мен лично тая дилема не съществува - имам немски и японски автомобил.

                            Качеството на немския е вън от коментар, а японския досега с нищо не е дал повод да се съмнявам, че и в страната на изгряващото слънце му разбират от пустото автомобилостроене.

                            Става въпрос за колите от подписа ми

                            Коментар


                            • #44
                              От: Японска или немска кола ?!

                              Ами хайде и аз да се включа.
                              Освен японска кола не бих се качил в никаква друга.
                              Е разбира се има и изключения, рядки но изключения.
                              Поздрави!
                              VITARA, SAMURAI
                              FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                              RENAULT ESPACE QUADRA
                              ...и едно сивикче за града...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Японска или немска кола ?!

                                Първоначално публикуван от kolio33 Преглед на мнение
                                Вече голямото, тежкото, масивното и т.н. не означава, че е най сигурно.....предполагам не гледаш кинескоп нали?

                                АААААА БЕЗ КОМЕНТАР,няма какво да добавя.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X