Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сатен, плюш... ПУХ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Сатен, плюш... ПУХ!

    .........и аватара е време да смениш, специален поздрав от мен http://www.youtube.com/watch?v=Kv18ZnLFQBc

    Коментар


    • #17
      От: Сатен, плюш... ПУХ!

      Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
      .........и аватара е време да смениш, специален поздрав от мен http://www.youtube.com/watch?v=Kv18ZnLFQBc
      Митак, каква е тая еретична музика бре? Предпочитам за Жълтата подводница!
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #18
        От: Сатен, плюш... ПУХ!

        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
        Митак, каква е тая еретична музика бре? Предпочитам за Жълтата подводница!
        Като гледам белия цвят на Г-то и не се сдържах

        П.П. И като идваш към Крум, удари една жица да отскоча да пием по кафе и да полафим.

        Коментар


        • #19
          От: Сатен, плюш... ПУХ!

          Честито!

          Коментар


          • #20
            От: Сатен, плюш... ПУХ!

            Честито за продобивката! Със здраве да си я караш!

            Аз такова желязо нямам. Ама повдигни стелката, погледни и на канал, излиза ли извън купето. Все за нещо е било. Ако не можеш да се сетиш за какво можеш да го използваш, резни го с "флексата" , ама някой ден да не вземе да ти потрябва за нещо...
            Без блокажи си за никъде. :D
            Без лебедка, хептен...

            0887 731062 - Цецо

            Коментар


            • #21
              От: Сатен, плюш... ПУХ!

              Колега, честито и от мен, със здраве да му се кефиш - само гориво и вода за чистачките, нищо друго да не доливаш! И много ГАЗ!!!

              П.П.
              Е тая музика май по- не е еретична http://www.youtube.com/watch?v=0OHL0t9mfHg . ...или пък тази http://www.youtube.com/watch?v=inbBYgfLa78
              I want out !!!

              Коментар


              • #22
                От: Сатен, плюш... ПУХ!

                Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
                Колега, честито и от мен, със здраве да му се кефиш - само гориво и вода за чистачките, нищо друго да не доливаш! И много ГАЗ!!!

                П.П.
                Е тая музика май по- не е еретична http://www.youtube.com/watch?v=0OHL0t9mfHg . ...или пък тази http://www.youtube.com/watch?v=inbBYgfLa78
                E, така вече е по-добре. Благодаря! Готини клипчета!
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • #23
                  От: Сатен, плюш... ПУХ!

                  Пухчета казваш, сатен някакъв Абе на един доктор Зъбльо в парното на "Диското" му намерихме гащички от медицинска сестра макар че той твърдеше, че така си е купил колата, а и това си било парцал подпъхнат за намаляване на шумовете ама какт' и да е, жена му не разбра и си е жив и здрав.....Та кво' бил си намерил в "Дайхацуто", сатен и пух ми докарай го да го видим, да изхвърлим ненужното, пък шъ почерпиш.....
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #24
                    От: Сатен, плюш... ПУХ!

                    Много,много добре запазено Г-е.Доста неща по него са като новички.Колата е била пазена някъде на топло.Добър избор ,Евгени.
                    П.П.Стойката за задния номер си я сложил.Екстра е станало...
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #25
                      От: Сатен, плюш... ПУХ!

                      Много радост да ти носи Евгени!!!
                      Относно неверниците, дето не вЕрват за Камаз-а, като ги изтеглиш и тЕх един-два пъти...шЪ повЕрват.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Сатен, плюш... ПУХ!

                        Благодаря, момчета! Сега съм подхванал кампания за смяна на бензинова помпа, ама да видим какво ще излезе накрая... Вътрешна ли е, външна ли е... 'ба ли я!?
                        Последно редактирано от edoors; 11-01-12, 13:37. Причина: Правопис
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • #27
                          От: Сатен, плюш... ПУХ!

                          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                          Благодаря, момчета! Сега съм подванал кампания за смяна на бензинова помпа, ама да видим какво ще излезе накрая... Вътрешна ли е, външна ли е... 'ба ли я!?
                          Нали ти я показвах бе
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #28
                            От: Сатен, плюш... ПУХ!

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Нали ти я показвах бе
                            Не е това. Захранващият кабел го подминава това и отива под кората на резервоара, а там какво се случва, още не знам!

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4367.jpg
Прегледи:1
Размер:144.5 КБ
ID:5334647



                            Ако говориш за те т'ва, не е помпа... май!
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • #29
                              От: Сатен, плюш... ПУХ!

                              Механичния е с помпа ниско и помпа високо налягане (общо взето работиш на налягане като дизел)

                              http://w123gassers.smfforfree2.com/i...l;sa=page;p=44

                              приятно четене
                              Последно редактирано от turtey; 11-01-12, 13:59.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • #30
                                От: Сатен, плюш... ПУХ!

                                Честито и от мене! И безаварийно! Толкова време го лъскА, докато докараш тая бяла перла



                                Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                                Утре го докарай в сервиза. Ще ти монтирам жълта(аварийна) лАмба.

                                п.п И това,за Камаза, не го вервам!
                                Той инсталация си има, само ламБата липсва, а за Камаза-нищо чудно. Аз по-миналата година дърпах тролей нагоре по Бъкстон. Даже монтьорите ми са ме кръстили Цецо-Пътната помощ.
                                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X