Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект Г463

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проект Г463

    Брабо,първо иадмираций за проекта.Преди време с нас на дна разходка дойде един колега с една Г-класа с насаден мотор от С-класа ,сподели че сменил 3 съединитела за 5 месеца докато не сложил автомат.Аз съм много фен на ръчката и ще се радвам да стане.Пък и ознавам Соти.

    Коментар


    • #17
      От: Проект Г463

      Той колегата ще е с керамика тя си носи повече тормоз, но не знам дали ще му е удобно при много маневри, зареди странният полусъединител на керамиката(при някои направо липсва такъв когато е без демпферни пружини).
      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
      Ford Fiesta 1.4 Tdci

      Коментар


      • #18
        От: Проект Г463

        И с керамиката все тая.

        Коментар


        • #19
          От: Проект Г463

          Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
          И с керамиката все тая.
          Руми,с какъв съединител е била въпросната Г класа?Също така с кой мотор и с коя кутия?
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #20
            От: Проект Г463

            Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
            Руми..........
            Какво обръщение само,да го не сваляш бре???

            Ето ти едно видео на едни украинци,може да ти е полезно.Самурайка с дизел от мерцедес,кутия от спринтер и унимогови мостове.



            Разгледай им канала,имат видео,кое и как са правили.
            Последно редактирано от gimax; 17-03-17, 05:26.

            Коментар


            • #21
              От: Проект Г463

              Питай ,Ники от Лозен най знае.

              Коментар


              • #22
                От: Проект Г463

                Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                Питай ,Ники от Лозен най знае.
                Аз тебе те питам...
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • #23
                  От: Проект Г463

                  Ти мене ме питаш,ама аз само съм го виждал как върви,а той май го беше слагал тоя мотор в Гегата.Колегата имаше морга за камиони някъде по околовръсното,може и да го знаеш.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Проект Г463

                    Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                    Ти мене ме питаш,ама аз само съм го виждал как върви,а той май го беше слагал тоя мотор в Гегата.Колегата имаше морга за камиони някъде по околовръсното,може и да го знаеш.
                    Виждал...май...Това,баце,не е Уаз-ка -да има един размер болтчета за навсякъде...
                    Цедесите имат много богат избор на части,поради многото модели коли,бусове и камиони...
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #25
                      От: Проект Г463

                      Поздравления за проекта! Това Пухче беше в Гари преди 3-4 години и много му се радвах. Дано пожънете много успех.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Проект Г463

                        Какво окачване ще се реализира и колесната база ще се запази ли?
                        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                        Коментар


                        • #27
                          От: Проект Г463

                          Много ми се иска да се запази оригиналното окачване и да се запази колесната база. Но май ще се наложи да се удължи с колкото е възможно (без много преправяне по джипа) и за сега ще се пробва със сегашното което е +2 инча . Ако беше дълга база щях да запазя всичко оригинално но.......

                          Коментар


                          • #28
                            От: Проект Г463

                            Как мислите да ги монтирате тези мостове. С раздатъчната кутия от Г-класата или ще " напъхате" раздатката от Унимога. Доста интересен проект, ще го следя с интерес. И аз мисля нещо подобно за есен.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Проект Г463

                              Първоначално публикуван от dimoyanushev Преглед на мнение
                              Много ми се иска да се запази оригиналното окачване и да се запази колесната база. Но май ще се наложи да се удължи с колкото е възможно (без много преправяне по джипа) и за сега ще се пробва със сегашното което е +2 инча . Ако беше дълга база щях да запазя всичко оригинално но.......
                              За това и попитах.
                              Някак си късата база, 40-ките и коментарите за запазване на оригиналност не ми се връзваха. Виж ако беше дълго....
                              Дръж ни в течение как вървят нещата - интерес и амбициозен проект обещава да е.
                              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                              Коментар


                              • #30
                                От: Проект Г463

                                По принцип Вранглера е най често срещан с 40ки, колесната база му е по малка от на Г-то . Но така или иначе ще се режат калници, ще ги режа в посока разтягане на колесната база. Колкото е възможно без цялостна промяна на вида и купето на джипа.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X