Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Туарег - цени, поддръжка и избор на двигател

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Туарег - цени, поддръжка и избор на двигател

    Пламене, не ритай умряло куче.

    Коментар


    • #32
      От: Туарег - цени, поддръжка и избор на двигател

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Пламене, не ритай умряло куче.
      Не бих могъл,то и живо да е не мога .

      Коментар


      • #33
        От: Туарег - цени, поддръжка и избор на двигател

        Аз на Тенев говорех, ама няма значение. Стига спам.

        Коментар


        • #34
          От: Туарег - цени, поддръжка и избор на двигател

          Здравейте, нов съм във форума и доста изчетох за Туарезите. Сдобих се с такъв - 3 TDI V6, команрел двогателя ..... доста добър, но ......... появи ми се ударното превключване на скоростите при връщане. Отбих се до Порше и ....... заболя ме главата: управляващ блок за скоростите - 2200лв, преден диференциал - 5800лв, рейка 1300лв ........., абе изкараха ми ремонт за 14000лв без труда. Изчетох за Коко и Мимо, само гледам, че постовете с телефоните им са от доста отдавна. Ще съм благодарен, ако някой ме насочи към специалист на по-човешки цени или ми потвърди телефоните на Коко и Мимо.

          Коментар


          • #35
            От: Туарег - цени, поддръжка и избор на двигател

            Аз имах същия проблем със същия автомобил. Размина се ремонта, с ремонт на мозъка (изпратиха го в пловдив). Труд 1400лв. Не се набутвай с диф и рейка. рейка се рециклира успешно с гаранция от тях. А за дифа какво му има ?

            Коментар


            • #36
              От: Туарег - цени, поддръжка и избор на двигател

              Първоначално публикуван от 0887504600 Преглед на мнение
              Аз имах същия проблем със същия автомобил. Размина се ремонта, с ремонт на мозъка (изпратиха го в пловдив). Труд 1400лв. Не се набутвай с диф и рейка. рейка се рециклира успешно с гаранция от тях. А за дифа какво му има ?
              Някакъв шум има в диференциала ..... според специалистите в Порше. Аз лично смятам, че са лагери на главините, та за това искам някой по-човешки майстор, да прегледаме нещата.

              Коментар


              • #37
                От: Туарег - цени, поддръжка и избор на двигател

                Абе карай си колата и не ги слушай Сменяй си маслата редовно и навреме (с качествени) и ядове няма да имаш Грижи се за колата и тя ще ти се отплати

                Коментар


                • #38
                  От: Туарег - цени, поддръжка и избор на двигател

                  Инфо. за Туарег. Шаси,спирачки,климатик, ............. http://www.volkspage.net/technik/ssp/ssp/SSP_302.PDF

                  http://www.volkspage.net/technik/ssp/ssp/SSP_301.PDF
                  Honda CRF 250 X
                  Touareg 3.0 TDI

                  Коментар


                  • #39
                    От: Туарег - цени, поддръжка и избор на двигател

                    Днес смених акумолатор на Таурега ,препоръчан от WV. За коли с повишена консумация на електричество.
                    95 Ah, 850 CCA ,12V AGM. Гелов. цена 380 лв.Една от най добрите цени намерена,поне аз така си мисля.
                    Последно редактирано от Иво Томов; 24-03-17, 22:15.
                    Honda CRF 250 X
                    Touareg 3.0 TDI

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X