Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

    Първоначално публикуван от Георги Стоилов Преглед на мнение
    265/70/16 кво има да се чуди, ако не го притеснява разхода от + 2-3 литра на 100
    Последно се чудеше за 265/75/16 като се видим ще каже за сега си трае ама май 89/90см му се струват малко та и тези гуменки може да са му малки
    OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
    Polaris Sportsman 800 EFI

    Коментар


    • От: Re: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

      ааааа не! като махнах тегли4а и тавана + някои други глупости съм на 93/4 ама пак няма да е така....висо4ината е 98 без гуметата (265/75/16). абе 1м. си се смята и пише по лесно Жоре нещо за сряда ми се върти в главата ,4е пак ще моля за помощ ако не съм нагал ве4е

      Коментар


      • От: Re: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

        Първоначално публикуван от Ares757 Преглед на мнение
        ааааа не! като махнах тегли4а и тавана + някои други глупости съм на 93/4 ама пак няма да е така....висо4ината е 98 без гуметата (265/75/16). абе 1м. си се смята и пише по лесно Жоре нещо за сряда ми се върти в главата ,4е пак ще моля за помощ ако не съм нагал ве4е
        Обади се още нагоре ли ще я вдигаме?
        OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
        Polaris Sportsman 800 EFI

        Коментар


        • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SNC00386.jpg
Прегледи:1
Размер:166.4 КБ
ID:5290923Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SNC00387.jpg
Прегледи:1
Размер:183.9 КБ
ID:5290924 ето, метър минат и подминат и какво се оказа, 4е зимата минаваме на 285/75/16 а малките 275 се продават! сега вече започна да ми харесва визията. има още много работа, но всичко с времето.
          тук искам да благодаря на 2-ма човек, без които още щях да съм на 81-вия см. а именно на колегата falkongp Натиснете снимката за да я уголемите

Име:purvo svalqne proba 226.jpg
Прегледи:1
Размер:156.5 КБ
ID:5290925 за безрезервната му готовност за изработка на части и детайли и наколегата kerkelov Натиснете снимката за да я уголемите

Име:purvo svalqne proba 225.jpg
Прегледи:1
Размер:231.5 КБ
ID:5290926 който сподели с мен богатия си опит и подкрепи моят итосиазъм! и на двама ви за голямото търпение :П
          Прикачени файлове

          Коментар


          • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

            Брей да му се невиди и тоакова чудо като пловдивска общност ли имало аз се си мислих че сме най-загубения град ... тук освен за футбол и бой на мангали за нищо друго май не се сабираме ... я се съживете верно са ни поизгнили опелите ама иде зима тук сме най-силни на пътя или най-разядени зависи от солта

            Коментар


            • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

              Първоначално публикуван от Lelouch Преглед на мнение
              Брей да му се невиди и тоакова чудо като пловдивска общност ли имало аз се си мислих че сме най-загубения град ... тук освен за футбол и бой на мангали за нищо друго май не се сабираме ... я се съживете верно са ни поизгнили опелите ама иде зима тук сме най-силни на пътя или най-разядени зависи от солта
              Даже има и пловдивски подфорум разгледай го и ще разбереш че колегите правят сбирки и разходки всяка седмица http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=414
              OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
              Polaris Sportsman 800 EFI

              Коментар


              • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                Здравеите от миналия ден и аз съм пловдивски фронтераджия,но за съжаление за момента имам само ядове с тази кола много ще съм благодарен ако някои колега я погледне и да каже за какво става въпрос . Имам нужда от помощ колеги ,че по тия сервизи ме съсипаха всеки си предполага нещо, но в крайна сметка ефект няма.Аз уж съм технически грамотен ,ама като не съм се занимавал с 4/4 . Колата е къса база вм 2.5 тдс автоматични хъбове ,но не ще да вкл предния мост.Благодаря ви предварително!!

                Коментар


                • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                  Ако искаш ела до Авеню да и хвърля едно око. Телефона ми е в подписа
                  0877 83 30 90 - Жоро

                  Коментар


                  • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                    какво стана с Фронтерката колега,оправи ли проблема!?

                    Коментар


                    • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                      Оправих я колега с доста мъки,но сега всичко е Ок варви супер и доста катери незнам защо ги плюят,аз дето съм с не кои знае какви гуми дърпах окопана нива без ядове там където минаваше фронтерата нивата се окопаваше

                      Коментар


                      • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                        Първоначално публикуван от naskoad Преглед на мнение
                        Оправих я колега с доста мъки,но сега всичко е Ок варви супер и доста катери незнам защо ги плюят,аз дето съм с не кои знае какви гуми дърпах окопана нива без ядове там където минаваше фронтерата нивата се окопаваше
                        Смени ги тия гуми, че ще береш ядове с тях!
                        0877 83 30 90 - Жоро

                        Коментар


                        • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                          Онези дето ги видя тогава ги махнах сега е с тези Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17012012127.jpg
Прегледи:1
Размер:174.5 КБ
ID:5342880 ,но не са много добри имах огромното желание да взема гумите на колегата Ares757 ,но му бяха запазени и аз неможах да го изчакам, за което съжалявам

                          Коментар


                          • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                            Видях, че тази сутрин си я почистил от снега
                            0877 83 30 90 - Жоро

                            Коментар


                            • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                              Готова е за премеждия!!!!

                              Коментар


                              • От: ФРОНТЕРАДЖИИТЕ В ПЛОВДИВСКО

                                Първоначално публикуван от Ares757 Преглед на мнение
                                [ATTACH=CONFIG]347259[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]347260[/ATTACH] ето, метър минат и подминат и какво се оказа, 4е зимата минаваме на 285/75/16 а малките 275 се продават! сега вече започна да ми харесва визията. има още много работа, но всичко с времето.
                                тук искам да благодаря на 2-ма човек, без които още щях да съм на 81-вия см. а именно на колегата falkongp [ATTACH=CONFIG]347265[/ATTACH] за безрезервната му готовност за изработка на части и детайли и наколегата kerkelov [ATTACH=CONFIG]347266[/ATTACH] който сподели с мен богатия си опит и подкрепи моят итосиазъм! и на двама ви за голямото търпение :П
                                Тъй като не можеш да пишеш че кача една снимка с 33-те заради тебНатиснете снимката за да я уголемите

Име:22012012067.jpg
Прегледи:1
Размер:144.0 КБ
ID:5345604
                                OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
                                Polaris Sportsman 800 EFI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X