Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
    Много готин разход
    Ами ..., днес като пусках Предел със Дачията , без да натскам газта показваше 0,0
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
      Ами ..., днес като пусках Предел със Дачията , без да натскам газта показваше 0,0
      Ама 100 километра ли пуска? Та да ти излезе разхода 0 на 100
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
        Ама 100 километра ли пуска? Та да ти излезе разхода 0 на 100
        Моментен разход , по бордкомпютъра ...на скорост без газ 0,0....като я настъпя 13,,,,15,,,
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
          Ама 100 километра ли пуска? Та да ти излезе разхода 0 на 100
          Може да се е връщАл нагоре с бутане, и после пак надолу, и така докато ги докара до 100km.

          Като имаш време и мерак, сичко може !
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

            Е ви разход на спускане: 1.7/100
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Razhod1.7-100.jpg
Прегледи:1
Размер:51.4 КБ
ID:5771743
            Колата е Мерцедес Б-180
            Спускането е от тази точка до главния път:
            https://www.google.lu/maps/@46.18518...78,17.5z?hl=bg

            Градско 1.5-1.8л/100км с каквото и да било можеш да докараш ако наемеш 2-ма - 3-ма да те бутат.
            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?


              Това с разхода по баира беше Сарказъм - някой го схванаха, други - не
              важи за всички, които карат 4х4 с по над 2л двигатели и твърдят, ама много уверено, че разхода в града е под 8/100
              Вчера един колега се кълнеше, че на ГАЗ сега, в задръстванията скаут бензин 7.5 / 100
              Майтапа на страна, джугана(тусон 113кс) сега не пада под 10 в задръстванията - нафтата е ш*л. Карах половин резервоар с Бе*ита - 11л и опуши кюнците отзад
              Тъй че, особено при печките, според мен има значение и нафтата каква е

              Коментар


              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                Тойота Хайлукс 3.0 дизел, двойна кабина. Гуми 255/70/15 София - Своге 7.2, с гуми 235/75/15 6.4. Максимална скорост 110, за 3.5 км. През останалото време 40-60, рядко 70-80.
                София -Ветрен-Своге със 700 кг. товар от Ветрен 7.6. Максимална скорост по магистралата 115-130.
                Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
                Discovery 2.5 TD5 2000 EX
                Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

                Коментар


                • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160812_135124_Richtone(HDR).jpg
Прегледи:1
Размер:297.5 КБ
ID:5771784
                  Ей на разхода на бавни.... като сме тръгнали да се бъзикаме.
                  П.С. Видно от снимката това е в "ЕКО" режим!
                  Няма страшно в умирачката...
                  Страшното е да си жив!...

                  Коментар


                  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                    Днес следобед с WV T5 Syncro 2.5D (май ?), Гара Подуене - Казичене - Лозен - Горубляне - по Околовръстното до сервиза на Симо Тонев на "Симеоновско шосе" - до Люлин по Околовръстното - Западен парк - Киноцентъра - Хладилника - Парк-хотела - Зала Универсиада, покрай Ужаза на Ясен - Гара Подуене, среден разход по комп 10.6
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                      Първоначално публикуван от Diduu Преглед на мнение

                      Това с разхода по баира беше Сарказъм - някой го схванаха, други - не
                      важи за всички, които карат 4х4 с по над 2л двигатели и твърдят, ама много уверено, че разхода в града е под 8/100
                      Вчера един колега се кълнеше, че на ГАЗ сега, в задръстванията скаут бензин 7.5 / 100
                      Майтапа на страна, джугана(тусон 113кс) сега не пада под 10 в задръстванията - нафтата е ш*л. Карах половин резервоар с Бе*ита - 11л и опуши кюнците отзад
                      Тъй че, особено при печките, според мен има значение и нафтата каква е
                      Туксончето ако е джуган, то ТЛК200 е поне Руслан (АН 124)
                      Виден столичен ихтиолог

                      Коментар


                      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                        Хех .. половината Туксон може да ми влезе в багажника ... а пък аз нямам претенЗй за голям .... даже го паркирам на месха по паркингите означени за Small Car
                        А да и да няма грешки .. тжва от аватара го снимах само ..говорим за Мицубиши Ендевър 3.8

                        Коментар


                        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                          Първоначално публикуван от Diduu Преглед на мнение

                          Това с разхода по баира беше Сарказъм - някой го схванаха, други - не
                          важи за всички, които карат 4х4 с по над 2л двигатели и твърдят, ама много уверено, че разхода в града е под 8/100
                          Вчера един колега се кълнеше, че на ГАЗ сега, в задръстванията скаут бензин 7.5 / 100
                          Майтапа на страна, джугана(тусон 113кс) сега не пада под 10 в задръстванията - нафтата е ш*л. Карах половин резервоар с Бе*ита - 11л и опуши кюнците отзад
                          Тъй че, особено при печките, според мен има значение и нафтата каква е
                          Не знам какво е "Бе*ита", но шелските горива са най-гадните. Каквото и да съм карал, и когато поради някаква причина се е налагало да слагам горива от Шел, мепесетата спират да вървят. V-горивата им стават, но са неоправдано скъпи. Газта също ставаше.

                          Пробвай ЕКО, примерно, и ще видиш как "джугана" ше литне, а съответно и разхода ше слезе щото не трябва да го настъпваш толкова.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            Не знам какво е "Бе*ита", но шелските горива са най-гадните. Каквото и да съм карал, и когато поради някаква причина се е налагало да слагам горива от Шел, мепесетата спират да вървят. V-горивата им стават, но са неоправдано скъпи. Газта също ставаше.

                            Пробвай ЕКО, примерно, и ще видиш как "джугана" ше литне, а съответно и разхода ше слезе щото не трябва да го настъпваш толкова.
                            Предполагам, че и червената нафта от БДЖ-то е супер - ако карам Т55 обаче (за повечето, които си мислят, че Т55 е модел на ВАГ - е не е)
                            За газ-та не ме интересува, но може като цяло в Сф да са по-добри горивата. Имам и октавия 2 - 4х4 и само от ОМВ на гарата - много доволно и много върви, а туксона не, хем онова е помпа дюза. Хюндая ми е най-икономичен с шелската обикновена - V та не ги знам

                            Коментар


                            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                              Opel Frontera A, дълга база, 2.2 бензин с обикновена газова. Първи впечатления за около 2000 км (може би малък пробег за каквито и да е изводи, но все пак):

                              Извънградско (80-90 км/ч) - ~12/100
                              Магистрала (лежерно, 100-110 км/ч) - ~14/100
                              Градско в София - 18-23/100
                              Черно, 4х4 и бавни скорости - ~30/100

                              Това от ограничения опит засега. Извънградският разход направо ме зарадва, в града навеждам глава на колонката, но като седна в прасето и ми минава набързо

                              Коментар


                              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                                Лада Нива газ в тежък терен 30л.на 100км
                                Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X