Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: CRF mania (само за пристрастени)

    Първоначално публикуван от smeshanka Преглед на мнение
    Здравейте CRF пристрастени маняци (: Много сте готини и много ви се радвам. Продалжавайте да се забавлявате в сьщия дух, само умната. Гледах клиповете на Sofrace и мисля че познавам някои от момчетата.

    Приемате ли мадами в групата? (:
    Само трябва да изпратиш 3 снимки: на мотора, твоя и ти върху мотора

    Коментар


    • До: CRF mania (само за пристрастени)

      Първоначално публикуван от jorojeton Преглед на мнение
      Кольо защо не се похвали от къде се сдоби с тази хубавица (Honda).Където ме срещнеш трябва да ме черпиш.
      да наистина ,мотора го взех от Жоро и почерпка ще има, дано само дойдем на Троя

      Коментар


      • До: CRF mania (само за пристрастени)

        Честито за хубавата придобивка,със Жоро съм карал веднъж ,но знам,че си го гледаше като дете.Безаварийно каране.
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • До: CRF mania (само за пристрастени)

          Досега сменях лагери само на КТМ-а.На около 1500км.
          ..и моите първите на толкова ги смених..след едно обилно "къпане " край Хисаря ..за което предполагам всички си спомняте.. но от тогава ..вече 9000км не са мръднали

          Коментар


          • До: CRF mania (само за пристрастени)

            Ще ме извините за безсмисления пост
            ама как човек да не си помечтае за това, пък дори и да кара КТМ пък дори и да е 2Т

            Прикачени файлове
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • До: CRF mania (само за пристрастени)

              ..много е готин наистина, истинска мания а и... да не забравяме че все пак аз стартирах темата за срф манията ...краси дай да взимаме по един


              .. честно казано дори вече съм предприел някои стъпки в тази посока около януари ще стане ясна работата..между другото в момента и май няма -първите партиди били върнати в завода, за подмяна на буталото май до колкото разбрах но до след няколко месеца ще са наред предполагам

              Коментар


              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                Окей, взимаме по един, само разбери къде ги дават и се изстрелвам на там
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • До: CRF mania (само за пристрастени)

                  ако не ви видят вземете и за мен 1н.а мога и аз да дойда да си взема.
                  Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                  Коментар


                  • До: CRF mania (само за пристрастени)

                    Сус бааа ставете малко за другите бааа ,сичките ги иззефти,аии а,,,а кодум
                    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                    Коментар


                    • До: CRF mania (само за пристрастени)



                      Коментар


                      • До: CRF mania (само за пристрастени)

                        Шифта, това го има във форума от повече от 2 години...
                        Но нека седи за новите колеги.

                        Коментар


                        • До: CRF mania (само за пристрастени)

                          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                          Шифта, това го има във форума от повече от 2 години...
                          Но нека седи за новите колеги.

                          Стига дее,аз се убих да го търся,кво ли не писах докато ми излезе-а то да го има вече....бях го гледал отдавна и се бях сетил скоро за него,но нямаше намиране...пу че ме е яд,нищо нека има за младите

                          Коментар


                          • До: CRF mania (само за пристрастени)

                            Пост номер 25.

                            Кой ли го е пуснал щом е ЦРФ..

                            Коментар


                            • До: CRF mania (само за пристрастени)

                              Здравейте.
                              Какво ще кажете за това моторче. Доработките дали са проблем според вас?
                              http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?...59598793384409

                              Коментар


                              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                                Търсих, търсих и ненамерих отговор на въпроса - каква е разликата между ЦРФ250Р и ЦРФ250Х, защото купих на жената ЦРФ250Р и май сега осъзнавам, че може би съм сбъркал понеже мисля да го ползва само за разходки в гората.
                                Последно редактирано от Chinela; 21-12-09, 18:21. Причина: Правопис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X