Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ХИДРОЛЕБЕДКА НА ТОЙОТА 73

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ХИДРОЛЕБЕДКА НА ТОЙОТА 73

    Максималното налягане се ограничава от предпазно-преливния клапан (писах по-горе, че моят е регулируем 70-200 бара), в момента е настроен на 100 бара, което не означава че налягането непрекъснато ще бъде 100 бара.
    Съединителят не е от компресор на климатик, а от компресор за свръхпълнене (Eaton M62), номиналният му въртящ момент е 40 Nm, което при 3000 об/мин прави 12,5 KW механична мощност. Дали ще издържи в момента не мога да кажа, защото не ми е готова системата.
    Изглежда ето така:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clutch.jpg
Прегледи:1
Размер:12.8 КБ
ID:5435919
    V70-T5 / GR 2,8 / XV1900A

    Коментар


    • #32
      От: ХИДРОЛЕБЕДКА НА ТОЙОТА 73

      Първоначално публикуван от Postman Преглед на мнение
      Максималното налягане се ограничава от предпазно-преливния клапан (писах по-горе, че моят е регулируем 70-200 бара), в момента е настроен на 100 бара, което не означава че налягането непрекъснато ще бъде 100 бара.
      Съединителят не е от компресор на климатик, а от компресор за свръхпълнене (Eaton M62), номиналният му въртящ момент е 40 Nm, което при 3000 об/мин прави 12,5 KW механична мощност. Дали ще издържи в момента не мога да кажа, защото не ми е готова системата.
      Изглежда ето така:
      [ATTACH=CONFIG]526193[/ATTACH]
      Koлега,много ти благодаря за съдействието и ценната информация!!!
      няма начин да няма начин
      http://album.bg/offroad_
      0878 613 163

      Коментар


      • #33
        От: ХИДРОЛЕБЕДКА НА ТОЙОТА 73

        Изглежда сериозен този съединител. Дано издържи. Пожелавам успех и казвай как се движат нещата.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #34
          От: ХИДРОЛЕБЕДКА НА ТОЙОТА 73

          Ще чакаме да направи пробите , че и аз ще слагам подобно нещо , щото Патрула няма извод за КОМ на скоростната кутия .
          VEREYA MOTORSPORT TEAM

          Коментар


          • #35
            От: ХИДРОЛЕБЕДКА НА ТОЙОТА 73

            Ако не издържи съединителят, ще му сложиш двудисково ексиди
            ТКЗС за цял живот

            http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D0%94%D1%8A%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%9A%D1%80%D1%8E%D0%B3%D0%B5%D1%80

            Коментар


            • #36
              От: ХИДРОЛЕБЕДКА НА ТОЙОТА 73

              Първоначално публикуван от Л. Мечков Преглед на мнение
              Ако не издържи съединителят, ще му сложиш двудисково ексиди
              Туй пък кво е?
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #37
                От: ХИДРОЛЕБЕДКА НА ТОЙОТА 73

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Пробвай да намериш за Патрол, Муцубиши или пък за 70тка.
                При мен механичната е намерена отдавна,монтирана и работи с пълна сила на 70-сетката,предполагам че и колегата ще се справи,щом е взел при сърце нещата,няма неизвестни при монтажа на хидро лебедка,трябва ти време и желание.
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • #38
                  От: ХИДРОЛЕБЕДКА НА ТОЙОТА 73

                  Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                  При мен механичната е намерена отдавна,монтирана и работи с пълна сила на 70-сетката,предполагам че и колегата ще се справи,щом е взел при сърце нещата,няма неизвестни при монтажа на хидро лебедка,трябва ти време и желание.
                  Добре, явно съм в грешка. КОМове има и за Патрол и за 70тка и за 80ткаи за Митсубиши. Забрави Гкласата. Навсякъде, винаги и по много. Извинявам се ако съм подвел някого.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #39
                    От: ХИДРОЛЕБЕДКА НА ТОЙОТА 73

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4259.jpg
Прегледи:1
Размер:89.2 КБ
ID:5436535Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4239.jpg
Прегледи:1
Размер:137.5 КБ
ID:5436536Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4241.jpg
Прегледи:1
Размер:124.4 КБ
ID:5436537Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4240.jpg
Прегледи:1
Размер:144.3 КБ
ID:5436538Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4242.jpg
Прегледи:1
Размер:121.2 КБ
ID:5436539Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4243.jpg
Прегледи:1
Размер:131.2 КБ
ID:5436540Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4244.jpg
Прегледи:1
Размер:108.9 КБ
ID:5436541Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4245.jpg
Прегледи:1
Размер:149.4 КБ
ID:5436542Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4246.jpg
Прегледи:1
Размер:97.7 КБ
ID:5436543Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4256.jpg
Прегледи:1
Размер:147.0 КБ
ID:5436544Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4257.jpg
Прегледи:1
Размер:134.3 КБ
ID:5436545Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4258.jpg
Прегледи:1
Размер:126.2 КБ
ID:5436546Ето до къде стигнах...
                    Последно редактирано от dany.1; 21-12-12, 20:21.
                    няма начин да няма начин
                    http://album.bg/offroad_
                    0878 613 163

                    Коментар


                    • #40
                      От: ХИДРОЛЕБЕДКА НА ТОЙОТА 73

                      Дотук е лесната част,нататък,като четох мненията на колегите се плаша.Все пак си мисля,че обикновена шайба с трапецовиден ремък ще я кара тази лебедка.Все пак не е лесно да се завиват тези големи колела,а хидравликата го прави с доста по-малко предавателно число в сектора.Поздравления за снимките!
                      Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                      Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                      Враца

                      Коментар


                      • #41
                        От: ХИДРОЛЕБЕДКА НА ТОЙОТА 73

                        Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                        Дотук е лесната част,нататък,като четох мненията на колегите се плаша.Все пак си мисля,че обикновена шайба с трапецовиден ремък ще я кара тази лебедка.Все пак не е лесно да се завиват тези големи колела,а хидравликата го прави с доста по-малко предавателно число в сектора.Поздравления за снимките!
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4695.jpg
Прегледи:1
Размер:170.7 КБ
ID:5439674Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4696.jpg
Прегледи:1
Размер:186.8 КБ
ID:5439684Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4697.jpg
Прегледи:1
Размер:180.2 КБ
ID:5439693Ето и бронята...сега остава труднотоооо ,....е не чак толкова де.
                        Последно ще бъде така;
                        Махам помпата на управлението,слагам новата и понеже имам свободен канал за ремък и от помпата се освобождава един стават два.
                        С два ремъка и подходяща шайба ще стане...помпата ще се върти постоянно и ще подържа налягане 100 бара.
                        няма начин да няма начин
                        http://album.bg/offroad_
                        0878 613 163

                        Коментар


                        • #42
                          От: ХИДРОЛЕБЕДКА НА ТОЙОТА 73

                          Ужас.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • #43
                            От: ХИДРОЛЕБЕДКА НА ТОЙОТА 73

                            Първоначално публикуван от dany.1 Преглед на мнение
                            Махам помпата на управлението,слагам новата и понеже имам свободен канал за ремък и от помпата се освобождава един стават два.
                            С два ремъка и подходяща шайба ще стане...помпата ще се върти постоянно и ще подържа налягане 100 бара.
                            Интересно ми е какво хидравлично свързване ще се използва за да работят и усилвателят и лебедката както трябва?!?
                            V70-T5 / GR 2,8 / XV1900A

                            Коментар


                            • #44
                              От: ХИДРОЛЕБЕДКА НА ТОЙОТА 73

                              Не знам какво ще е свързването, ама секторната кутия вероятно ще протече, а маслото ще прегрее.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • #45
                                От: ХИДРОЛЕБЕДКА НА ТОЙОТА 73

                                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                                Не знам какво ще е свързването, ама секторната кутия вероятно ще протече, а маслото ще прегрее.

                                Защо,това на колко дрьпки и на колко време работа на лебедката?На колко бара му работи сега хидравликата?

                                Половината проекти които гледах са точно така,ползват си хидравликата от волана,но е верно,че някои слагат и радиатор на маслото.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X