От: Моля, разкажете за дайхатсу териос!
Това на бензин ли? Ако ли да- множко си е...Но нека си кажат по- разбиращите...
Това на бензин ли? Ако ли да- множко си е...Но нека си кажат по- разбиращите...
). Карам и друг автоматик , но ми направиха впечатление няколко неща и искам да попитам дали е нормално следното :
(((
(((

В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар