Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Двама българи отиват в Египет. Разбира се, влизат и в Хеопсовата пирамида.
    В нея обаче е адски задух и колкото по-навътре влизат, толкова по-задушно става...
    Накрая единия вече не издържа и вика на другия:
    -Не мога повече, много е задушно тука, аре пиши К*Р и да излизаме!

    LZ1ZAH

    Коментар


    • От: Вицове

      В нощта срещу Еньовден се събират всички вещици, самодиви, феи, киликанзери, русалки, орисници и фурии, опиват се с омайни отвари и беснеят до зори .... Същото се повтаря и на 8-ми Март

      -----------------------------------

      За последните 12 години имам множество, най-разнообразни криминални прояви, сред които: въоръжен грабеж, обир на банка, изнасилване, изнудване, търговия с наркотици, кражба с взлом, опит за убийство, Интернет измами и други... Считам, че с тази квалификация, мога да стана идеалният полицай!" - из молба за назначаване в МВР
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • От: Вицове

        Дребен автобусен шофьор спрял на спирката и в рейса се качил истински исполин.
        - Големия Джон не плаща - заявил мъжът и седнал. Като имал предвид разликата в ръста, шофьорът нямал желание да спори.
        На другия ден се повторило същото. Мъжът планина се качил в автобуса, пронизал шофьора с поглед и заявил:
        - Големия Джон не плаща. - И седнал.
        Това продължило няколко дни, но накрая шофьорът започнал да се ядосва. Защо Големия Джон не си плащал като всички останали? Затова дребосъкът отишъл във фитнес салона и започнал интензивно да тренира културизъм, за да се изправи срещу Големия Джон като мъж.
        След две седмици там, където преди имало само кожа и кокали, сега се издували мускули и шофьорът с нетърпение очаквал срещата с Големия Джон. Исполинът се качил на обичайната си спирка и заявил:
        - Големия Джон не плаща.
        Но този път шофьорът не оставил нещата така. Той станал на крака и отвърнал:
        - И защо не плаща Големия Джон?
        Мъжът бръкнал във вътрешния си джоб. Шофьорът моментално се уплашил от най-лошото. Но исполинът отвърнал:
        - Защото Големия Джон има карта.

        Учител води курс по география на 20 блондинки. Задава въпрос:
        - Къде се намира Америка?
        Никол, една от блондинките става и намира Америка на картата.
        - Браво! А кой е открил Америка?
        19 блондинки стават и в хор отговарят:
        - Никол!

        Мъж пита жена си:
        - Скъпа, какво ще кажеш довечера да сменим позата?
        - Добре - съгласява се тя. - Ти ще гладиш, а аз ще лежа на дивана и ще гледам телевизия.
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • От: Вицове

          Рано сутринта преди Бъдни вечер се звъни в дома на собственика на магазина за алкохол.
          - Извинете, просто се чудех кога ще отваряте?
          - Предполагам знаете, че днес е Бъдни вечер. Затова днес магазинът ще е затворен!
          На следващата сутрин пак се звъни:
          - Ишфинете, само са шудех ккога ша отваряти днеш?
          - Но днес е Коледа! - бил отговорът на собственика. - Нима очаквате от мен да отворя точно днес?!
          На сутринта след Коледа телефонът пак иззвънял:
          - Ъъъъ, мноооогхо ша ишфиняам, ама днешш шъ утваряттти ли?
          - Вижте какво! По време на празниците не спряхте да ме тормозите! Обещавам ви утре, като отворя, вас лично да ви пусна първи да влезете, само ме оставете на мира!!!
          - Да ме пушнете да фляса?! Нно аш ишкам да ишляша!!!
          LZ1ZAH

          Коментар


          • От: Вицове

            Момче отива на гости на момиче и вижда всички стени облепени със снимки на мъже.
            Това твоите предци ли са?-пита той наивно.
            -Не.Твоите предшественици...

            Майка хока детето си:
            -Ти си истинско прасе,
            виж се на какво приличаш!
            Нали знаеш какво е прасе?
            -Да,мамо-синът на свинята...
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • Доктор Петров започва работа в една болница.Доктор Иванов го развежда.
              Минават покрай една стая и в нея един пациент мастурбира.
              -Какво е това?-попитал д-р Петров.
              -Пациента страда от болест при която трябва да
              мастурбира 58 пъти дневно,в противен случай топките му ще се пръснат.
              ...Продължили и в следващата стая една мед. сестра правела свирка на друг пациент.
              -Господи!Какво става?-попитал възмутен д-р Петров.
              -Същото състояние,като предния пациент,но по добро здравно осигуряване.


              Диpектоp на мебелна фабpика отишъл в командиpовка в Паpиж. Вpъща се и разказва впечатления:
              - Страшен град! Какви улици, какви магазини!
              - А жените?
              - О-о! Какви жени! Мечта! Разбират те от половин дума! Ето например аз - влизам в едно кафене, сядам на масата. При мен сяда една много красива мадама. Веднага се сети, че не знам и дума френски. Нарисува ми на салфетката чашка. Аз й налях шампанско. Нарисува цигара - дадох й цигара. Нарисува две танцуващи фигурки. Поканих я на танц, потанцувахме.
              - А после?
              - Нарисува легло...
              - А ти?
              - Хмм... и досега се чудя - как позна, че съм диpектоp на мебелна фабpика...

              Пътува майка с петгодишната си дъщеря в маршрутката. Детенцето пита: - Мамо, на тате пи*ката ли му е болна? Майката, почервенява цялата и казва: - Не, защо мислиш така? Вече цялото такси с интерес слуша. А детенцето: - Защото вчера вечерта видях как му я целуваше!
              Последно редактирано от cveti; 14-08-10, 13:26.
              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

              Коментар


              • От: Вицове

                Бил Гейтс не гледал екшъни - не ги разбирал
                Не можел да разбере как се изтрепват един куп хора само за милион долара.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Момче изпраща момиче. Стигат до входа, при което момчето застава на вратата и казва:
                  - Няма да те пусна да минеш, докато не ми направиш свирка!
                  Момичето:
                  - Ама... може да мине някой и да ни види.
                  - Не, толкова късно няма хора - казвам ти, няма да те пусна докато не ми направиш свирка!
                  След 15 мин. убеждаване, вратата зад момчето се отваря и едно малко момиченце казва:
                  - Татко ме изпрати. Каза аз да ти направя свирка. Или ще изпрати мама да ти направи свирка. Каза че и той ще ти направи свирка, само спри да се подпираш на копчето за домофона.
                  LZ1ZAH

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Един палестинец отива в голяма еврейска фирма, и директно при шефа:
                    - Искам да работя при вас!
                    Шефа го погледнал, погледнал и казал:
                    - Добре. На първата година започвате с 200 000 годишна заплата и служебен автомобил. На втората година ще получавате 300 000 долара заплата, и към автомобила ще добавим и апартамент в Манхатън. На третата година заплатата отива на 500 000, и към апартамента и колата добавяме и малка вила в Калифорния. На четвъртата, ако издържите, ще ви направя съдружник с 30% дялото участие, ще имате контрол върху управлението на фирмата и - кой знае - може един ден да ме наследите...
                    Палестинеца гледа, гледа и казва:
                    - Ти се ебаваш!
                    Еврейна повдига рамене и казва:
                    - Ти пръв почна ....
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      В полицията звъни телефона: -Ало,на Петров му докараха дърва! -И какво от това?-казва дежурния -Ами в дървата има наркотици! -Добре,ще изпратим да проверят. След малко звъни телефона у Петров: -Петров,Иванов е.След малко едни момчета ще ти насекат дървата. -Какви момчета? -Тия,които миналата година ми прекопаха лозето за да търсят оръжие!

                      Отива един на доктор. – Докторе, боли ме глава. – Мен като ме боли глава отивам в къщи и жена ми ми прави една свирка и после всичко е наред. Идва пациента на следващия ден. – Докторе, прав си помага. Между другото – хубава къща.
                      0осем9осем7шест0осем7едно
                      Миро

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                        Отива един на доктор. – Докторе, боли ме глава. – Мен като ме боли глава отивам в къщи и жена ми ми прави една свирка и после всичко е наред. Идва пациента на следващия ден. – Докторе, прав си помага. Между другото – хубава къща.
                        А къде е тази къща?
                        LZ1DWW

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Работник към шефа си:
                          - Извинете, но три месеца не сте ми плащали заплата!
                          - Извинен сте...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Първоначално публикуван от Митко (smile) Преглед на мнение
                            А къде е тази къща?
                            Обясняването на вицове е леко тъпо занимание, но... Разказано по-друг начин:

                            Отива един на доктор. – Докторе, боли ме глава. – Мен като ме боли глава отивам в къщи и жена ми ми прави една свирка и после всичко е наред. Идва пациента на следващия ден. – Докторе, прав си помага. Между другото моята жена прави по-хубави свирки.
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                              Обясняването на вицове е леко тъпо занимание, но... Разказано по-друг начин:

                              Отива един на доктор. – Докторе, боли ме глава. – Мен като ме боли глава отивам в къщи и жена ми ми прави една свирка и после всичко е наред. Идва пациента на следващия ден. – Докторе, прав си помага. Между другото моята жена прави по-хубави свирки.
                              Опитах да се пошегувам... май останах недоразбран Извинете!
                              LZ1DWW

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Генерал инспектира казарма,идва ред на стационара.Строяват трима болни пред него.
                                -Ти редник от какво си болен?
                                -Сифилис гн.Генерал.
                                -С какво те лекуват?
                                -Тампон с йод.
                                -Имаш ли оплаквания?
                                -Съвсем не гн Генерал.
                                Пита втория
                                -Ти редник от какво си болен?
                                -Хемороиди гн.Генерал.
                                -С какво те лекуват?
                                -Тампон с йод.
                                -Имаш ли оплаквания?
                                -Съвсем не гн Генерал.
                                Пита третия.
                                -Ти редник от какво си болен?
                                -Ангина гн.Генерал.
                                -С какво те лекуват?
                                -Тампон с йод.
                                -Имаш ли оплаквания?
                                -Съвсем не гн Генерал,само ако може да съм първи на тампона.
                                "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                                Mark Twain
                                СтоЕнчA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 13 потребители онлайн. 2 потребители и 11 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X