Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траялен шампионат 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Траялен шампионат 2018

    Първоначално публикуван от kodjak Преглед на мнение
    Коле проблема не в датите а в правилника.Поради вероятността за промени как по дяволите да си подговим машините.
    Много правилно, не случайно до тази година срещата се организираше през месец декември.

    Относно изискванията към машините не очаквам премени в горните класове. Много интересен е Стандартният клас, там след позволението на гресивните гуми нещата леко по-леко се изродиха, а 4 класа няма да администрираме.
    Последно редактирано от Стоян Францов; 26-01-18, 07:55.

    Коментар


    • От: Траялен шампионат 2018

      Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
      Много интересен е Стандартният клас, там след позволението на гресивните гуми нещата леко по-леко се изродиха, а 4 класа няма да администрираме.
      Според мен ако искате да се налее свежа кръв, ще трябва!
      "АСК ЗАГОРА 4х4"
      0897937797....по всяко време!

      Коментар


      • От: Траялен шампионат 2018

        Аз също съм за два стандартни класа, но много внимателно трябва да се разделят.
        Могат да карат в едни и същи трасета, с едни и същи съдии. Просто да са си с отделни класирания.
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • От: Траялен шампионат 2018

          Нека да не бързаме с определенията за класове и промени.
          Или ако се уговори нещо ново,то ще е на среща с организаторите и трябва да се одобри от всички.
          Спокойно,всички искаме да се получи нещо хубаво и лесно.
          След две седмици ще стане ясно колко състезания ще има в шампионата за 2018г. и колко класа ще се администрират.

          Коментар


          • От: Траялен шампионат 2018

            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
            Аз също съм за два стандартни класа, но много внимателно трябва да се разделят.
            Могат да карат в едни и същи трасета, с едни и същи съдии. Просто да са си с отделни класирания.
            Да ама тогава едни съдии ще наглеждат 4-5 прототипа а на другите ще им се спре тока с 30-40 нахъсани новобранци които даже няма да са си направили труда да прочетат правилника и ще питат за всичко.
            ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
            ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
            0896 846 246

            Коментар


            • От: Траялен шампионат 2018

              Според мен ако има нов клас то трябва да е клас Оригинал ама БАШ оригинал !
              Заводско изпълнение както си е . Да се зарибят и после да почнат да модифицират машината си. И мисля ,че доста хора им е интересно да гледат такива състезания и биха се пробвали , но с трасе като за тях . да ще кажете друсни полянка ще е , но така се започва....всички така сме започнали отначало. Това е мое лично мнение.

              Коментар


              • От: Траялен шампионат 2018

                Първоначално публикуван от the twin Преглед на мнение
                Според мен ако има нов клас то трябва да е клас Оригинал ама БАШ оригинал !
                Заводско изпълнение както си е . Да се зарибят и после да почнат да модифицират машината си. И мисля ,че доста хора им е интересно да гледат такива състезания и биха се пробвали , но с трасе като за тях . да ще кажете друсни полянка ще е , но така се започва....всички така сме започнали отначало. Това е мое лично мнение.
                Подкрепям мнението на г-н Кузманов
                Only The Best Is Enough!!!
                Lada Niva - LZ5JU / LZ7C
                Апартаменти Панорама
                www.pamporovo.ooo

                Коментар


                • От: Траялен шампионат 2018

                  Първоначално публикуван от kodjak Преглед на мнение
                  Коле проблема не в датите а в правилника.Поради вероятността за промени как по дяволите да си подговим машините.
                  Не смятам, че и да се приемат някакви промени-теще са толкова радикални, та да се налага да се правят някакви сериозни промени по машините. Най-много някоя ключ маса, или допълнителна тръба да се изисква. Но и каквото и да е-не е нищо трудно за доработване, при положение, че няма да има радикални промени в изискванията.

                  Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                  Да ама тогава едни съдии ще наглеждат 4-5 прототипа а на другите ще им се спре тока с 30-40 нахъсани новобранци които даже няма да са си направили труда да прочетат правилника и ще питат за всичко.
                  Тук съм напълно съгласен с чичката.
                  И друго. Според мен не е добра идея да се ангажират състезателите за съдии. Ако се счупи машината на някой състезател-той ще иска да си прави ремонта, отколкото да съдийства.
                  Има някакъв смисъл, но трябва да се обмисли внимателно, че това крие много подводни камъни.
                  Първоначално публикуван от the twin Преглед на мнение
                  Според мен ако има нов клас то трябва да е клас Оригинал ама БАШ оригинал !
                  Заводско изпълнение както си е . Да се зарибят и после да почнат да модифицират машината си. И мисля ,че доста хора им е интересно да гледат такива състезания и биха се пробвали , но с трасе като за тях . да ще кажете друсни полянка ще е , но така се започва....всички така сме започнали отначало. Това е мое лично мнение.
                  И аз съм напълно съгласен.
                  Според мен не трябва да има ограничение в шарката на грайфера, а само в размера на гумите. Максималния размер с който машината излиза от завода, и това е. Размера не като означение на гумата, а измерено с рулетка.

                  Трябва да има нова кръв в офроуда, иначе малко по малко загиваме.
                  Организаторите-мислете по този въпрос.

                  П.П. Надявам се тази година с Ванката да направим пълна програма в шампионата(ако ще го има де), та конкуренцията да си стяга.... блокажите.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Траялен шампионат 2018

                    Да предложа за тази година още едно състезание за кръг от шампионата със сериозен спонсор, а именно гр. Козлодуй и АЕЦ-а !!! Единственото им условие е да се проведе за деня на енергетика, а именно 16 и 17 юни 2018 г. Успех с новия правилник и календар за 2018 г.
                    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                    Коментар


                    • От: Траялен шампионат 2018

                      Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                      !! Единственото им условие е да се проведе за деня на енергетика, а именно 16 и 17 юни 2018 г. Успех с новия правилник и календар за 2018 г.
                      На тези дати ще е Бабово.

                      Коментар


                      • От: Траялен шампионат 2018

                        Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                        На тези дати ще е Бабово.
                        То няма календар, нито правила, нито се знае колко състезания ще има ... Ти как разбра ? Аз лично бях и миналата година и по-миналата и на Бабово и на Козлодуй и нямам клонинг и карах и на двете. За Козлодуй датата е фиксирана заради празника на енергетика - третата събота и неделя на месец юни, а в Бабово какво има тогава ???
                        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                        Коментар


                        • От: Траялен шампионат 2018

                          Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                          16,17 Юни
                          От тук разбрах

                          Коментар


                          • От: Траялен шампионат 2018

                            На Бабово състезанието ще е на 16 и 17 ЮНИ.
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • От: Траялен шампионат 2018

                              Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                              ... Ти как разбра ?
                              Ами случайно, или не, спи до единия от организаторите...
                              ,
                              Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                              a в Бабово какво има тогава ???
                              "Русе 4х4 Екстрийм"- кръг от националния траялен шампионат.
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • От: Траялен шампионат 2018

                                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                                Ами случайно, или не, спи до единия от организаторите...
                                ,
                                "Русе 4х4 Екстрийм"- кръг от националния траялен шампионат.
                                А случайно годишен календар дали има ??? Струва ми се, състезания, правилник, класове и тн. трябва да се решат на срещата на организаторите. Само мога да кажа, че на 16 и 17 юни в Козлодуй имат празник и ще има състезание от Всички нас зависи дали ще е кръг от траялен шампионат и дали ще се възползваме от това.
                                0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X