Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траялен шампионат 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Траялен шампионат 2018

    Лазарово през 2018 ще е на 19 и 20 май.

    Коментар


    • От: Траялен шампионат 2018

      Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
      Лазарово през 2018 ще е на 19 и 20 май.
      Няколко поста преди този обявяваш че няма дати още и не е уточнен календара, а след това обявяваш дати за Лазарово.
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • От: Траялен шампионат 2018

        Да, вчера измислихме датите за Лазарово, подобни на миналогодишните. Нищо странно не виждам.

        Коментар


        • От: Траялен шампионат 2018

          То и ние сме измислили за Русе, ама нали първо ще го обсъдим.
          На сърбела майката му е чесането.
          Борислав Борисов Русе О885 О37815

          Коментар


          • От: Траялен шампионат 2018

            Не пречи датите да са ясни от преди това. Даже ще ни спести време.

            Пусни и датите за Русе.

            Коментар


            • От: Траялен шампионат 2018

              И за кога е измислено за Бабово???

              Коментар


              • От: Траялен шампионат 2018

                Много късно организирахте срещата , за това състезатели питат и се интересуват.
                Всеки от тях се подготвя с време, средства , ремонти , подобрения , отпуски и т.н.
                Редно е още в началото на годината датите и състезанията , правилниците и изискванията
                да бъдат обявени. Много от машините в Траялния шампионат участват и в трофи състезания ,
                а вече има обявени няколко състезания и офроуд срещи с тази насоченост.
                тел. за приятели по всяко време 0888 909394

                Коментар


                • От: Траялен шампионат 2018

                  Първоначално публикуван от Анжела Боянова Преглед на мнение
                  Много късно организирахте срещата , за това състезатели питат и се интересуват.
                  Всеки от тях се подготвя с време, средства , ремонти , подобрения , отпуски и т.н.
                  Редно е още в началото на годината датите и състезанията , правилниците и изискванията
                  да бъдат обявени. Много от машините в Траялния шампионат участват и в трофи състезания ,
                  а вече има обявени няколко състезания и офроуд срещи с тази насоченост.
                  +1
                  Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                  И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                  Коментар


                  • От: Траялен шампионат 2018

                    Абе който има машина и мерак да кара-не се вълнува от конкретната дата.
                    Зимата е време за ремонт, дотунинговане на машините, правене на нови, тестове, проби, и за началото на активния сезон-всеки би трябва да е готов.

                    Ако някой се оправдава, че не е готов с машината си, или с някаква си част от подготовката заради неяснота в датите-значи не е сериозен.

                    Аз с нетърпение чакам да започнем, че ми се скова душичката в тази гарсониера...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Траялен шампионат 2018

                      Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                      И за кога е измислено за Бабово???
                      16,17 Юни
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • От: Траялен шампионат 2018

                        Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                        И за кога е измислено за Бабово???
                        16,17 Юни
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • От: Траялен шампионат 2018

                          Хубава работа ,ама българска.А на 10/11.02.2018г. ако има българска музика и аз мога да дойда.

                          Коментар


                          • От: Траялен шампионат 2018

                            Първоначално публикуван от alex1972 Преглед на мнение
                            Хубава работа ,ама българска.А на 10/11.02.2018г. ако има българска музика и аз мога да дойда.
                            Щом желаеш да отидеш на срещата на организаторите на Траялния шампионат , поне можеш се представиш кой си - ника аlex1972 поне на мен нищо не ми говори ...
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • От: Траялен шампионат 2018

                              Колкото по рано са известни датите, толкова вероятността за успешен шампионат е по-голяма.

                              Коментар


                              • От: Траялен шампионат 2018

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Абе който има машина и мерак да кара-не се вълнува от конкретната дата.
                                Зимата е време за ремонт, дотунинговане на машините, правене на нови, тестове, проби, и за началото на активния сезон-всеки би трябва да е готов.

                                Ако някой се оправдава, че не е готов с машината си, или с някаква си част от подготовката заради неяснота в датите-значи не е сериозен.

                                Аз с нетърпение чакам да започнем, че ми се скова душичката в тази гарсониера...
                                Коле проблема не в датите а в правилника.Поради вероятността за промени как по дяволите да си подговим машините.
                                Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                                И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X