Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Простотии на Джо и Гагич

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Простотии на Джо и Гагич

    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
    Ще те изреже и теб с 5.7 литровото хеми.
    Това го знаем оДавна. Ама по нанадолнището от тунела "Траянови врата" към Пазарджик Нагоре по пътя към тунела най-много да му гръмне FSI/TSI-двигателя.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

  • #2
    Re: От: Re: От: Съвет при покупка на нов автомобил - със или без 4x4

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Това го знаем оДавна. Ама по нанадолнището от тунела "Траянови врата" към Пазарджик [emoji38] Нагоре по пътя към тунела най-много да му гръмне FSI/TSI-двигателя.
    За качеството на двигателя нищо не мога да кажа. А че си вдигнал 180 браво и субарото ги вдигаше Въпроса е как си над 240 Хайде стига глупости. Не смятам, че е нужно. Най малкото Атеката със 180 ще е на една трета от твоя разход и 4 литра под моя. Това го прави супер подходящ за семеен джип.

    Коментар


    • #3
      От: Съвет при покупка на нов автомобил - със или без 4x4

      Нема-нема и някой се напъне да реже Хемито. Ще си взема накрая и аз едно.

      и ще му сложа газова уредба

      Коментар


      • #4
        От: Re: От: Re: От: Съвет при покупка на нов автомобил - със или без 4x4

        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
        А че си вдигнал 180 браво и субарото ги вдигаше Въпроса е как си над 240
        Гледам да не вдигам, че глобяват... А иначе крейсерска скорост, молим (туй съм го запазил за Търтея, дето в онази стара тема развиваше некви теориЙ как физически, химически и математически не можело "Гранд Чероки" да вдигне 200 км/ч.). 240 не знам как е - електронно ограничено е на 220, а е само на 4000 оборота с тази скорост.
        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Некои другаре от... Архентина също са измъчвани от подобни въпроси (и GPS си сложили за контролен уред). Ами явно толкова може машинката - в случая 220 км. Добре, че не се прекарАхмИ с по-високоскоростни гуми
        https://www.youtube.com/watch?featur...&v=P3ilPjk422Q
        Прави вЧеПЕтление как е заредил докрай резервоара - да не му свърши бензинът по средата на експеримента.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          Re: От: Re: От: Re: От: Съвет при покупка на нов автомобил - със или без 4x4

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Гледам да не вдигам, че глобяват... А иначе крейсерска скорост, молим (туй съм го запазил за Търтея, дето в онази стара тема развиваше некви теориЙ как физически, химически и математически не можело "Гранд Чероки" да вдигне 200 км/ч.). 240 не знам как е - електронно ограничено е на 220, а е само на 4000 оборота с тази скорост.
          Яка машинка си е, остави, че те занасям. В случая колегата не му трябва такъв сандък, и най-вероятно не е собственик на бензиностанция.

          Коментар


          • #6
            От: Re: Съвет при покупка на нов автомобил - със или без 4x4

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Па като те кефи да дишаш пушилката на каращи пред тебе на горено масло гоУфове и калта от изпреварващи те в дъжда румънски ТИР-ове, и 60 коня стигат. ...
            Е, явно се намират и хора, които не могат да задминат ТИР, ако не са с HEMI ...
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #7
              От: Re: Съвет при покупка на нов автомобил - със или без 4x4

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Е, явно се намират и хора, които не могат да задминат ТИР, ако не са с HEMI ...
              Що, ако колата ти не може да вдигне 160, а румънските тирове си изпреварват с толкова, като Фред Флинстоун ли да подтичваш отдолу? Или, досещам се - съветваш на магистрала (както вероятно правиш) да се кара с 60 км/ч., ама пак всички тирове ще те обливат с екскременти.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #8
                От: Re: Съвет при покупка на нов автомобил - със или без 4x4

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Що, ако колата ти не може да вдигне 160, а румънските тирове си изпреварват с толкова
                Ако камион се движи със 160 аз лично нямам амбицията да го изпреварвам.

                Коментар


                • #9
                  От: Re: Съвет при покупка на нов автомобил - със или без 4x4

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Ако камион се движи със 160 аз лично нямам амбицията да го изпреварвам.
                  Ти си караш със 130-140, колкото е разрешено. Разни румънски ТИР-ове те прескачат и заливат с кал, след което почват да карат със 100 пред тебе, цапайки ти стъкло и т.н. Тръгваш да ги изпреварваш, те ускоряват до 160. Знам, съветът ще бъде - спри, намали, остави ги да заминат надалече. Да ама не. Стотици са по цялата магистрала.
                  Друго често срещано явление - изпърдяло "Ауди" или "Гоуф", шофиран от фен на алтернативните горива (употребявано масло) ти прави танкова димна завеса, но ако тръгнеш да го изпревариш, включва ракетните двигатели (отзад почва да бълва огън) и... обикновено след 180 км/ч. рязко намалява и отбива в аварийната лента с пушещ двигател (поне това виждам в огледалото).
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #10
                    От: Съвет при покупка на нов автомобил - със или без 4x4

                    И пак: къде ги намирате тия? Аз по същите магистрали пътувам, все пак. По 1-2 съм виждал, ама "стотици" - ...

                    Феновете на тунингован дизел наистина си ги има ама не съм имал затруднения да ги изпреваря с 2.2л на газ.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Съвет при покупка на нов автомобил - със или без 4x4

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Феновете на тунингован дизел наистина си ги има ама не съм имал затруднения да ги изпреваря с 2.2л на газ.
                      А гледаш ли с каква скорост ги изпреварваш? Туй 2,2 на газ нали не е уЖазката?
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #12
                        От: Съвет при покупка на нов автомобил - със или без 4x4

                        Ужаската е 2.5 и с нея изпреварвам само земеделска техника и полицейски астри. Когато съм с УАЗ и имам работа с фенове на дизела, то контактуваме обикновено през въже и фенът на дизела се намира отзад. И обикновено не изпуска вредни вещества в този момент.

                        Иначе не знам колко ми вдигат колите. Еспасите вероятно около 200 ама да каже davc - той ги кара така. Аз нямам джигер да вдигна 150.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Съвет при покупка на нов автомобил - със или без 4x4

                          Щото доживяхме да прочетем в този форум, как за да изпревариш друга кола на магистрала, не ти трябва съответната кола, а се изискват особени шофьорски умения, владяни само от ограничен кръг таланти. Трябва да дадеш УАЗ-а на някой такъв и да направи демо как с него се изпреварва джиткащ със 120 и ускоряващ при опит да бъде изпреварен до 160 румънски ТИР.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #14
                            От: Съвет при покупка на нов автомобил - със или без 4x4

                            С УАЗ тоя ТИР не мога да го настигна, та проблем няма.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Съвет при покупка на нов автомобил - със или без 4x4

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              С УАЗ тоя ТИР не мога да го настигна, та проблем няма.
                              Ами слаба ракия си ти, досущ кат бай ти Боголюба. Щото:
                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Е, явно се намират и хора, които не могат да задминат ТИР, ако не са с HEMI ...
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X