Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Схватките в Украйна откъм техническата им част

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Украйна - последни новини



    Междувпрочем, автор е украинец, Анатолий Шарий

    Коментар


    • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

      модернизация по опълченски

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10679840_702117093200037_8504069563816125341_o.jpg
Прегледи:1
Размер:164.4 КБ
ID:5612746
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1077564_702117109866702_4390189654743357525_o.jpg
Прегледи:1
Размер:252.3 КБ
ID:5612747
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10264105_702117106533369_558017986431367563_o.jpg
Прегледи:1
Размер:217.8 КБ
ID:5612748
      Передняя рукоятка от рубанка советского производства. Приклад - сварная конструкция, на нее будет надет башмак от подствольного гранатомета, как только будет где его отжать. Кронштейн для прицела - сварная конструкция. Прицел - Bering optics
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

        Интересен тандем, и вешка (колчето) стои, в червено боядисана.

        Коментар


        • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          Това видео на Аннанюз би трябвало да показва унищожена украинска техника.



          Само че украински източници оспорват това, като твърдят, че изгорелите машини са от модификация Т-72БЗ с броня Контакт-5, каквито на въоръжение в украинските ВС няма. Т.е. Т-72 са руски ...


          ============

          ]
          Е, да той и оня техния велик полковник танкист няколко дена мачка армията на РФ със трофеен Т-72БЗ. Ама май е забравил, че и оръдието и картечницата са с различни боеприпаси и няма начин да се е снабдил с тях, пък чак и да е водил два дни активни бойни действия. Още повече, че го били ударили с БТР танка първо ( за Б3 май е пълен абсурд това)... Па и с голям талон го фанали... Па и ремонтирали прицела....
          Тия истории за Т-72БЗ вече се въртят няколко месеца само всеки път с различен още по-невероятен сценарии. То и от другата страна ( на опълченците) има доста раздути истории от някой командири, ама поне никой не изпада в истерии и не им обръща внимание. Явното "надуване" си остава игнорирано с насмешка там..... Аз лично вярвам, че опълченците получват доставки "отвън" . Ама все още няма точно доказателство да са метнали Т-72БЗи да се компрометират съвсем. А няколко модификации на украински 72 ки са повече от лесни да се направят да изглеждат като Б3 ки..... А имат и ресурс. И желание. И господар, който може да помогне.... Та засега не ми се вярва лично на мен. Много левашки звучи. Пък и всички "доказателства" все едни такива размити. И от устата на лъжливото овчарче. И едно интересно линкче на пълни любители с какви средства правят подобие на Абрамс и как отдалеч сниман може да взриви СМИ тата със " САЩ са в Украйна!!!!! "..... http://redarmy-club.ru/obzori/istori...a-versiya.html
          А какво оства за надъхани типове притежаващи танкови заводи......
          Ето за цвят и една от тиражираните снимки на "пленен Б3". Дали има фотошоп и млад конструктор сами си вадете изводи. На фалшиви снимки се нагледах аз.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BwbquUyIgAAivLc.jpg
Прегледи:1
Размер:84.5 КБ
ID:5612768
          висете отпуснато

          Коментар


          • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

            Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
            Е, да той и оня техния велик полковник танкист няколко дена мачка армията на РФ със трофеен Т-72БЗ. ===
            Ти си от вЕрващите, така че не виждам смисъл да споря с тебе.

            Един такъв дедо-полковник си имахме на времето, който се хвалеше как ял някаква гадна манджа в Съюза ма си казвал "Руско лошо няма" ...
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Ти си от вЕрващите, така че не виждам смисъл да споря с тебе.

              Един такъв дедо-полковник си имахме на времето, който се хвалеше как ял някаква гадна манджа в Съюза ма си казвал "Руско лошо няма" ...
              Ааа бъркаш ме много - предлагали са ми супа от цвекло със сметана, виждал съм пиян руснак, имал съм радуга, руснак с костюм и бели чорапи ми е кошмар, някои рускини и идеала им за облекло също ми докарват киселини . Ама темата е друга.
              Ето и малко материал по темата ТНТМ и един поглед отвътре на разбит купол на Булат за да се върнем на топика...

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1420490_900.jpg
Прегледи:1
Размер:65.5 КБ
ID:5612774Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0_f2372_482a3283_orig.jpg
Прегледи:1
Размер:130.6 КБ
ID:5612773Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10679656_801744569857506_7643141498763757146_o.jpg
Прегледи:1
Размер:165.7 КБ
ID:5612775
              Последно редактирано от Tony33; 25-09-14, 00:39.
              висете отпуснато

              Коментар


              • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

                И да, НТТМ на украинците е световно уникално.

                Коментар


                • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

                  При поредният щтурм на летището в Донецк за жалост се съобщава за загинал българин от страна на опълченците... Загинали са и двама испанци, французин и холандец ( също от страна на опълченците). Говори се, че за този щурм са използвани най-добрите войници. Излиза, че има и българи в '' спецчастите" на опълчението...
                  висете отпуснато

                  Коментар


                  • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

                    Дай линк да прочетем.
                    Иначе аз тези дни попаднах на разкази на освободени военопленници...
                    Четиво, което ме изненада и отврати с гадостите...

                    Коментар


                    • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kamaz.jpg
Прегледи:1
Размер:65.4 КБ
ID:5613059

                      По мотиви от "Лудият Макс"
                      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                      Коментар


                      • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

                        Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
                        При поредният щтурм на летището в Донецк за жалост се съобщава за загинал българин от страна на опълченците...

                        Име има ли?
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

                          Първоначално публикуван от sk67 Преглед на мнение
                          Дай линк да прочетем.
                          Иначе аз тези дни попаднах на разкази на освободени военопленници...
                          Четиво, което ме изненада и отврати с гадостите...
                          Би ли дал линк ако обичаш?
                          Бъдете живи и здрави!

                          Коментар


                          • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

                            Малко за примирието



                            Ето ги и другите

                            Последно редактирано от DBRS; 27-09-14, 21:57.
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

                              Първоначално публикуван от sk67 Преглед на мнение
                              Дай линк да прочетем.
                              Иначе аз тези дни попаднах на разкази на освободени военопленници...
                              Четиво, което ме изненада и отврати с гадостите...
                              Не е от СМИ инфото. От форум с ограничен достъп в даркнета е инфото (излезе по време на щурма почти). Има няколко руснака които пишат като участници в конфликта. Просто споделиха за испанците,французина, българина и холандеца с болка... За първия ден на сегашния щурм се пише, че има много големи загуби от тяхна страна.... Няколко танка с екипажите са заминали също. Няколко чуждестранни доброволци и т.н.... Явно да се щурмува това летище е наистина кошмар. Имена никой не споменава. Иначе няма да ви разправям какво се говореше за нас българите преди известно време по тия форуми...... Обидени са ни хората. И може би с право.... Ма се измествам от темата....
                              висете отпуснато

                              Коментар


                              • От: Схватките в Украйна откъм техническата им част

                                Абе малко по малко си украинцитте си влизат в час...и техниката ше си стегнат и тактиката ще си оправят...и т.н.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X