Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

    Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
    Пиша запоследно защото започва да става глупаво.
    1.Всички говорят за класове защото на последно състезания се намекна че ще има друг клас.
    Нещо което ТИ незнаеш защото не участваш и не си запознат.
    2.80% от участниците търпим много големи лишения за да участваме за да ни каже НЯКОЙ ОТ ШУМЕН какво трябва да правим и от какво да се лишим.
    3.В момента всички си правим колите спрямо определен клас.А понеже намекваш за искания направи ли си труда да видиш аз със тоз умрел самурай в кой клас се опитвам?Никой не иска да прави нещо насила само да се спазят думи.Хората казаха тази година няма как ОК.Догодина може би.
    4.Никой не е казал насила за нов клас.Затова се заговори от определени хора още на състезанието в Разград.
    Ама ти това няма как да го знаеш защото не беше.Започва и в тази тема да има един Благой който обича да обеснява как трябва да се случват нещата.
    Ако господин ЛУД е прочел малко по-нагоре ще види какво е моето мнение за новите правила и ограничения.
    Започвам да съжалявам че се води такава дискусия във ФОРУМ.
    Асенчо!
    Всички ние,които се състезаваме днес в спотра офруд БГ.се лишаваме от нещо.....,едни по-вече други по-малко !
    Но се стараем да прогресираме.Ето това е важно.....!
    НО....... защо злобеем срещу някой който е решил да постави по-високо ниво в офроуда ???
    На това ли казваме прогреса в спота,това ли е нещото което дава правилната посока за развитие.........?

    Коментар


    • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

      Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
      Кой е лесният начин да си направиш кенеф ???Да ни обясниш........... !
      Явно ти имаш доста опит в направата на кенефи? И си ГОЛЯМ строител на такива....?
      КОГА ще те видя теб лично да караш???Да се състезаваш, кото пилот........ревльооооооо,..... построен от теб кенеффффффффффффф?
      И не си мисли че само ти стигаш до истината по трудният начин.И ма много хора които им е трудно, НО .........не пискат като теб??????Защото тарикатите не пискат.......!!!!!!!!!!
      Обаче си решил че ти ако имаш възможност да караш, готина машина ще много голям или уникален........!
      Аз ти казах в предишен пост,че си един 'балонопукач' и много се радва че те има
      Какво правиш ТИ лично за да помагаш за разитието на офроуда???????????????

      Аз мисля че си под въздействието на алкохола наздраве за което, и ти е дошла силата да пишеш!!!!!
      Абе за разлика от теб поне съм направил нещо, и го доказахме на Лазарово миналата година. Ти превъзхождаш участниците в този формат само с банковата си сметка и избиваш комплекси от това. Видяхме те колко можеш миналата година и в трофито и в траяла защото ако ти дадат една машина"кенеф" старт от скрапа като нашите може би ще си последен. Такива като теб комплексари сме ги виждали много не забравяй все пак че в София ги има много,а в малко градче като Разград все пак родата ми е от там и познавам много добри хора, има много хубави неща като Лудогорец например но ти не си от хубавите неща май.Проблема е че обърнахте едно хубаво забавление като траялните състезания в спорт с голям награден фонд а парите озлобяват хората един към друг. Спирам да пиша че напълнихме темата с простотии като спечеля от тотото ще си мерим карданите а до тогава ще те оставим да си" в царството на слепите царят с едното око" поздрави с най добри чувства към теб и се извинявам на всички останали ако съм бил ревльооооо в реалния живот не съм такъв
      Последно редактирано от кайо; 01-03-14, 06:13.
      ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

      Коментар


      • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

        Поглеждам тази тема и съм ужасен.
        1) Споменава се името ми от хора които не ме познават лично (поне аз нямам идея кои са), като казват какво съм обичал да правя и какво не. Хора отново ще го кажа и на вас както го казах и на Петър Близнака - Не си правете гаргара с името ми, имате си пишки играете си с тях.
        2) Както сте я подкарали с тези люти думи най-много да стигнете до бой. Викнете ме да погледам ако се случи.
        3) Следя темата защото преди няколко години бях един от ония които се събрахме в Стара Загора за да организираме първия "Траял шампионат" . Е , срещата премина в безмислени спорове като този тук, накрая се взеха няколко решения и толкова. Не бяхме узряли за това начинание.
        4) Бяхме почнали да правим кола за участие в подобни състезания но разбира се тогава нямаше критерии и параметри по които да бъде направена. Добре че се спряхме на време защото като знам какво бяхме забъркали , щеше да е една компилация която нямаше да става за нищо.
        Сега ако почна да правя машина първо ще искам да знам какви са изискванията за тях.

        Карайте я по-кротко и разумно! Вслушвайте се един в друг! Престанете с напатките!
        Последно редактирано от banjo; 01-03-14, 05:59.
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

          Да ,да оставим глупостите настрани и си дайте мнението.

          Казах ви,ще направим неофициален клас в прототип,добре не "Ревльо" ,а примерно " прототип джуниър" за да няма сърдити.
          Поисках от вас да кажете по какво трябва да се отличават двата подкласа!
          По гуми ли ,по мотор ли ,по конструкция ли ?
          Мисля ,че предлагам разумно компромисно решение.
          Отделен клас промодифициран разбрахте ,че за момента няма как.
          В евротраяла има 5 класа ,ама има над 150 участника,а при нас колко.Нали не искате по 2-3 участника в клас.

          Едни зони ,едни съдии,едни правила ,всичко еднакво в прототип и прототип джуниър !Само накрая ви правим отделно допълнително класиране ,по критерия ,по който вие предложите състезателите и ние организаторите одобрим !
          0887/400121 Антон Донев

          Коментар


          • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

            Проблема е че обърнахте едно хубаво забавление като траялните състезания в спорт с голям награден фонд а парите озлобяват хората един към друг.
            Току що,без да искаш прозря самата истина!
            Ти лично ще караш ли без награден фонд???
            rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
            0898 51 31 46

            Коментар


            • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

              Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
              Току що,без да искаш прозря самата истина!
              Ти лично ще караш ли без награден фонд???
              Някой може да карат за лично удоволствие, "Кеф цена няма" бе казал някой.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
                Ти лично ще караш ли без награден фонд???
                Аз лично Да!/ако някой пита, де /
                Басси, няма ли кой да помете тук? Срамота, големи и сериозни мъже да се дърлим за глупости като в детската градина. Забравихме, че всички ходим по поляните основно за кеф и от любов към хобито си. Когато всичко това бледнее пред нерви, разправии, интриги... губи се смисъла и вместо да си почине човек два-три дни на някоя поляна, да се види с приятели, да се наговори на глупости, да се зареди с емоции се връща натоварен и изнервен. Да и еба и хобито и спорта би казал някой. Май взехме да се вземаме много насериозно всички и избягахме от основната цел- да се забавляваме.
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                  Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                  Аз лично Да!/ако някой пита, де /
                  Басси, няма ли кой да помете тук? Срамота, големи и сериозни мъже да се дърлим за глупости като в детската градина. Забравихме, че всички ходим по поляните основно за кеф и от любов към хобито си. Когато всичко това бледнее пред нерви, разправии, интриги... губи се смисъла и вместо да си почине човек два-три дни на някоя поляна, да се види с приятели, да се наговори на глупости, да се зареди с емоции се връща натоварен и изнервен. Да и еба и хобито и спорта би казал някой. Май взехме да се вземаме много насериозно всички и избягахме от основната цел- да се забавляваме.
                  Напълно те подкрепям.С две ръце!

                  Коментар


                  • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                    Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение

                    Едни зони ,едни съдии,едни правила ,всичко еднакво в прототип и прототип джуниър !Само накрая ви правим отделно допълнително класиране ,по критерия ,по който вие предложите състезателите и ние организаторите одобрим !
                    Според мен по гуми (не вярвам че някой от горния клас би сложил малки гуми да кара в долиния)тези който биха го направили (с цел да се дразнят)и без това няма да се запишат в най горния клас.

                    Коментар


                    • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                      Първоначално публикуван от кайо Преглед на мнение
                      Аз мисля че си под въздействието на алкохола наздраве за което, и ти е дошла силата да пишеш!!!!!
                      Абе за разлика от теб поне съм направил нещо, и го доказахме на Лазарово миналата година. Ти превъзхождаш участниците в този формат само с банковата си сметка и избиваш комплекси от това. Видяхме те колко можеш миналата година и в трофито и в траяла защото ако ти дадат една машина"кенеф" старт от скрапа като нашите може би ще си последен. Такива като теб комплексари сме ги виждали много не забравяй все пак че в София ги има много,а в малко градче като Разград все пак родата ми е от там и познавам много добри хора, има много хубави неща като Лудогорец например но ти не си от хубавите неща май.Проблема е че обърнахте едно хубаво забавление като траялните състезания в спорт с голям награден фонд а парите озлобяват хората един към друг. Спирам да пиша че напълнихме темата с простотии като спечеля от тотото ще си мерим карданите а до тогава ще те оставим да си" в царството на слепите царят с едното око" поздрави с най добри чувства към теб и се извинявам на всички останали ако съм бил ревльооооо в реалния живот не съм такъв
                      Казваш "избивам компликси...",не съм се сещал за това,но когато ЗАВИЖДАМ за нещо на някой, аз самият съм определял,че е комлексар който избива комлекси!!!!!Зависта е лошо нещо....!И няма почивен ден....
                      Та ако наистина родата ти е от Разград,то може да излезем и братовчеди.... виж ти !!!!!!!!! И ето ти 6 от тото....!
                      Ако искаш да има диалог не продължавай така заядлво.

                      Коментар


                      • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                        Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
                        Та ако наистина родата ти е от Разград,то може да излезем и братовчеди.... виж ти
                        Айде.......сдобисе със нов навигатор-честито

                        Коментар


                        • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                          Май по хубаво от селските състезания няма,там такива препирни поне няма.

                          Коментар


                          • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                            Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                            Ся ше се обиждаме ли ?
                            Ми и аз съм 1,90 ,ама съм 120 кила ,пък си я карам
                            Е аз какво да кажа 1.92 на 115кила ама съм навигатор на малката витарка,и се все съм отвън пред зад и отстрани по трасето и моля не се дърляйте никой не печели от това

                            Коментар


                            • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                              ИМАМ ПРЕДЛОЖЕНИЕ!
                              Нека през тази година наградния фонд да е само символичен,т.е.само купи и/или грамоти,БЕЗ ФИНИКИЙСКИ ЗНАЦИ!
                              Нека да видим колко са истинските радетели за спорта.
                              Нека както каза Борко да се видим,да поговорим,да се посмеем и да разпуснем психически,не да се натоварваме.
                              Нека да не се правят сметки от друг състезател кой колко вложил,влага или ще вложи в машината си.
                              НЕКА БЪДЕМ ПРИЯТЕЛИ!НЕКА БЪДЕМ ХОРА!
                              Предлагам го за гласуване.
                              Чавдар Владимиров
                              0887/912075
                              Ленд Ровър Диско 1
                              Самуад в проект

                              Коментар


                              • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                                Нека през тази година наградния фонд да е само символичен,т.е.само купи и/или грамоти,БЕЗ ФИНИКИЙСКИ ЗНАЦИ!
                                Чаро нали за това е цялата дандания .. просто на някои не им се кара за слава
                                rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                                0898 51 31 46

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X