Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    land rover

    КОЛЕГИ НЯКОЙ ИМАЛИ МНЕМИЕ ЗА МАЙТОРА КУПАР В КНЯЖЕВО ДОБЪР ЛИ Е ?

    Коментар


    • #62
      е че на него с месеци са му изключени телефоните.кой да знае.може и да е добър ни никой не знае.появи се на една сбирка раздаде листорки и визитки и оттогава колкото и да се пробваш телефоните са изключени.
      В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

      Коментар


      • #63
        land rover

        колеги вапроса ми е :Купар си продава ланд роъра 1995 г дизел бял две врати без климатик трърди ,че е идеален цена 14 000 лв .какво ви е мнението?

        Коментар


        • #64
          някой може ли да ми преведе тази обява.... и да каже дали си заслужава-чък

          Коментар


          • #65
            Първоначално публикуван от георги велев(g1994pk)
            някой може ли да ми преведе тази обява.... и да каже дали си заслужава-чък


            Ето бърз превод на обявата:

            Уникат, каросерията ремонтирана 2006, багажник на покрива със стълба, преработени задни светлини, разширено разстояние между колелата, основна цена. Следните опций може да се добавят върху основната цена: окачване ОМЕ, спортен волан, CW алуминиеви джанти с гуми 235/75/R15, раздатка от 410, стъклени фарове със защитна решетка, 100% блокаж К&S, спортни седалки и колани, подвижен монтаж на лебедка Ramsey, зимни гуми. Обща цена на аксесоарите 8000Е, пълна цена на колата със всички екстри 5900Е.

            Коментар


            • #66
              Първоначално публикуван от ribaro
              Ето бърз превод на обявата:

              Цитат:
              Уникат, каросерията ремонтирана 2006, багажник на покрива със стълба, преработени задни светлини, разширено разстояние между колелата, основна цена. Следните опций може да се добавят върху основната цена: окачване ОМЕ, спортен волан, CW алуминиеви джанти с гуми 235/75/R15, раздатка от 410, стъклени фарове със защитна решетка, 100% блокаж К&S, спортни седалки и колани, подвижен монтаж на лебедка Ramsey, зимни гуми. Обща цена на аксесоарите 8000Е, пълна цена на колата със всички екстри 5900Е.
              Мерси много! Но аз се бях справил малко преди това с помощта на Събин
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • #67
                Аз може би много досаждам с въпросите си тука, от половин година мисля за джипка и само от време на време изравям някоя да питам, ама знаете ли нещо за това съмнително евтино Чероки в Пловдив?
                http://i.mobile.bg/perl/printdet.cgi...66100675675351

                Коментар


                • #68
                  Верно е много съмнителна обявата-ни кубатура,ни к,с посочени,а и ръчни скорости...Може да е нещо 2.5 или 2.8,ама това е загубена работа!
                  0899 шест5313нула
                  За всекиго по нещо

                  Коментар


                  • #69
                    рила пирин и стара планина

                    През рила беше яко

                    Коментар


                    • #70
                      Първоначално публикуван от хико Преглед на мнение
                      През рила беше яко
                      Това какво общо има с темата
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #71
                        Явно някои имат проблеми с новия форум

                        Коментар


                        • #72
                          Помощ за оглед на джип във Варна

                          Колеги мисля да ходя до Варна да се огледам за джипка че в Русе няма нищо интересно та мисълта ми е ако харесам нещо във Варна къде мога да проверя дали си струва-двг,окачване и тн.Ако някой знае такъв сервиз или майстор нека каже.Благодаря предварително.
                          Николай Папазов

                          Коментар


                          • #73
                            Първоначално публикуван от Chilio Преглед на мнение
                            Аз може би много досаждам с въпросите си тука, от половин година мисля за джипка и само от време на време изравям някоя да питам, ама знаете ли нещо за това съмнително евтино Чероки в Пловдив?
                            http://i.mobile.bg/perl/printdet.cgi...66100675675351
                            ya kazi kolega za koe po tocno

                            Коментар


                            • #74
                              Някой знае ли нещо за тази витара от карлово http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...218&f1=details
                              Николай Папазов

                              Коментар


                              • #75
                                Първоначално публикуван от andro_3j Преглед на мнение
                                ya kazi kolega za koe po tocno
                                Eдно винено-червено с регистрация СО беше, но обявата беше от Пловдив.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X