Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газ Браун в автомобила-що е то и има ли почва у нас

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Газ Браун в автомобила-що е то и има ли почва у нас

    Моля колеги ако някой знае по-вече по тази екзотична за мен тема да сподели!
    Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

  • #2
    От: Газ Браун в автомобила-що е то и има ли почва у нас

    http://www.offroad-bulgaria.com/show...E%E2+%E3%E0%E7
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #3
      От: Газ Браун в автомобила-що е то и има ли почва у нас

      Ясенееее, де си бре?
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: Газ Браун в автомобила-що е то и има ли почва у нас

        Първоначално публикуван от ИЖ120 Преглед на мнение
        Моля колеги ако някой знае по-вече по тази екзотична за мен тема да сподели!
        Споделям мнението на един познат:

        Това е портативен реактор за ядрен синтез, ТОКАМАК-a ряпа да яде...
        Синтезира пари от балъци ...
        "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

        2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

        Коментар


        • #5
          От: Газ Браун в автомобила-що е то и има ли почва у нас

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Ясенееее, де си бре?
          Аз пък какво съм виновен?

          Ще заключа темата, ама нека първо някой се разпени като бълбукатор и тогава.

          Коментар


          • #6
            От: Газ Браун в автомобила-що е то и има ли почва у нас

            Баси, що букви са изписани по тази тема из форума, и все още има хора дето да не са прочели нищичко за бълбукаторите.

            Купи си колега, казват, че имало до 40% икономия. Ако сложиш два-ще икономисаш 80%.
            На третия ще започне да връща гориво в резервоара.

            Ама е истина, че докато има балъци ще има и тарикати...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #7
              От: Газ Браун в автомобила-що е то и има ли почва у нас

              На времето си купих един Москвич от един 80 годишен старец . Заприказвахме се с него и човека се оказа авио инженер та от него съм запомнил един лаф че един балама като умре на негово място се раждат трима
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #8
                От: Газ Браун в автомобила-що е то и има ли почва у нас

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Баси, що букви са изписани по тази тема из форума, и все още има хора дето да не са прочели нищичко за бълбукаторите.
                И аз съм един от тея, дето не са прочели. Стъклен дом ми се струва по-интересно

                Коментар


                • #9
                  От: Газ Браун в автомобила-що е то и има ли почва у нас

                  Цитат по памет.
                  Списание "Радио", края на 70-те:
                  "Редакцията не приема, и не разглежда проекти на ултразвукови устройства за защита от насекоми, във връзка с отсъствието на слухови органи у последните".

                  Поради невъзможност да се докаже неверността на Втория принцип на термодинамиката, патентните ведомства в цял свят не приемат, и не разглеждат проекти за вечни двигатели.

                  Предлагам в този Форум да не се допуска разглеждането на горната глупост, поради отсъствие на регистрация, и/или забанване на лицето Браун за цялостно спамерско творчество.
                  Въпросите за водния (водно - спиртния) форсаж в бензиновите двигатели, са осветени достатъчно подробно в световната литература през 30-те и 40-те години, и естествено могат да продължат да се обсъждат в светлината на съвременните технологии. Но натрапването на чалгаджийска култура в теорията на ДВГ, никога не е било сред целите на този сайт.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Газ Браун в автомобила-що е то и има ли почва у нас

                    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=132255 Има сигурно поне още десетина теми във форума .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #11
                      От: Газ Браун в автомобила-що е то и има ли почва у нас

                      Такааа,май зададох глупав въпрос...Малкият ми син се е запалил и твори едни "реактори и бълбокарници"!Знаех малко по темата и не знаех че я има във форума.Благодаря все пак колеги.Ще видя кога ще се откаже моя "алхимик"!Дано не ми пострада работилничката
                      Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Газ Браун в автомобила-що е то и има ли почва у нас

                        Така може.
                        Тогда се пише, а се чете тагда. Може и един ь след очен.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Газ Браун в автомобила-що е то и има ли почва у нас

                          Първоначално публикуван от ИЖ120 Преглед на мнение
                          Такааа,май зададох глупав въпрос...Малкият ми син се е запалил и твори едни "реактори и бълбокарници"!Знаех малко по темата и не знаех че я има във форума.Благодаря все пак колеги.Ще видя кога ще се откаже моя "алхимик"!Дано не ми пострада работилничката
                          Тъкмо сега му е времето да обясниш на момчето, че в колата може да има или Браун или газ.
                          There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                          No wahalla.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Газ Браун в автомобила-що е то и има ли почва у нас

                            А, щом е за детето - и аз подкрепям. Хубаво е човек да провери съмненията си на тая възраст, за да му остане време за работа като порасне.
                            Само някой модератор да смени заглавието с нещо учебно и поощрително.
                            А ти внимавай, щото водорода е гадна работа, не го оставяй самичък.

                            Добре де, за да не е съвсем без полза.
                            Значи, резервоарите за водород, са една от най-гадните трудности в тая история. Да се пази в бутилки под налягане е безумие, и даже в малки съдове без особено налягане - пак е лошо. Медта е много силно електроотрицателна, заради което горливите газове се пускат по медни тръби, или поне в други тръбопроводи се слагат отсечни медни филтри - не позволяват развитието на пожар, и даже на експлозия. Правилният водороден резервоар е медна гъба. Екструдирано от медни стружки тяло, което е затворено в здравата бутилка. Теоретично идеалният е от наночастици, ама това е работа за големи кантори с бездънен бюджет. Но в случая на ТНТМ, си е посока за експерименти.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Газ Браун в автомобила-що е то и има ли почва у нас

                              Иж-е, наблюдавай малкия изкъсо, че един приятел се отказа чак на 3-тия взив. На принципа, да направим нещо и да се получи голяма икономия, отсега ти казвам не става. Икономия може да има, но малка, при точно изпълнени условия.
                              В случая, бих подкрепил творческия напън на сина си, за да може да получи и той свой личен опит.
                              Разликата между гениите и лудите е малка... просто едните доказват, че не са само луди. Може твоя син да е от първите.
                              [I][FONT=Comic Sans MS]NISSAN Terrano II R20 2.7TD '93[/FONT][/I]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X