Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MX1/2 MX3 Луковит 13.06 - снимки от състезанието

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • MX1/2 MX3 Луковит 13.06 - снимки от състезанието

    Здрасти на всички

    По случай многото прах повечето материал е фира... както и един обектив така и не разбрахме кой беше, но поне една бира да почерпи че реши да whip-ва в последния момент и стана тя една...

    Ето малко от това което видяхме през обектива докато го имаше. Има още доста в галерията на сайта.

    Понеже имаше питане - ако някой от MX3 се познае или иска снимка (непоказана) - да пише.

    Надяваме се следващата седмица да пуснем и видео от Луковит. Между другото видеото от Елена ще е готов тези дни, а дотогава може да гледате клипа от Троян.

    Започваме с падането на 89 Исмет Бекиров


    Тук един човек вече излиза на преден план... както и в крайния резултат


    Стоян Рашков


    Георги Гочев с второто място в MX2 младежи


    Николай Колев 22


    Христо Христакиев


    Кристиян Ангелов


    WHIP OR DIE! Честито на победителя победителя 555 Николай Куманов


    Фаворита ни от Елена - 199 Николай Йовчев (с него очаквайте отделно траш метъл видео когато дойде от Китай)


    50 И. Зашев


    MX3 - сериозни предстартово...


    ... и след


    пс: ако ви харесват нещата, подкрепяте ни и качвайте видеа и снимки затова сме го направили.

  • #2
    От: MX1/2 MX3 Луковит 13.06 - снимки от състезанието

    а на най-малките снимки няма ли
    [URL="http://www.facebook.com/group.php?gid=163613893278&ref=nf"]
    [/URL]

    Коментар


    • #3
      От: MX1/2 MX3 Луковит 13.06 - снимки от състезанието

      В тази тема има http://www.offroad-bulgaria.com/show...80%D1%8A%D0%B3)

      Коментар


      • #4
        От: MX1/2 MX3 Луковит 13.06 - снимки от състезанието

        намират ли ви се снимки на Кольо Карастоянов МХ3 - 171

        (:
        SUZUKI RMZ 250

        Коментар


        • #5
          От: MX1/2 MX3 Луковит 13.06 - снимки от състезанието

          Браво страхотни снимки и много професионално видео шапка ти свалям пич най-после някой да направи нещо професионално в това отнушение за този спорт в България.Предполагам от любов към този спорт и за собствена сметка със сигорност,защото това което имитират от канал1 е направо смесория и подигравка със хората които се занимават. Искам по някъкъв начин да осъществим контакт с вас.
          п.п Бях блезо до тебе когато Куманов ти блъсна ръката с обектива и да ти кажа радвай се че се размина само с него щото можеше и по зле да бъде не че е приятно и това което стана но според мен извади късмет.
          Продължавай все така УСПЕХ.

          Коментар


          • #6
            От: MX1/2 MX3 Луковит 13.06 - снимки от състезанието

            static - за съжаление само 2 - една секунди след старта и една не толкова интересна... ако ги искаш няма грижи - пиши л.с.
            yamaha - и аз се радвам че само с това и известна сума се разминах мислех че Янко Ташев ми го отнесе, но може и да бъркам. Нещо го усука в последния момент или аз не прецених, но каквото такова - извадил съм си изводите (в кръга на шегата - последния път като вадех изводи имах 220 кг атв върху мен). За любовта и сметката си прав и ако искаш да ни намериш имеме мейл или пиши л.с. тук (за което бих благодарил отново на управата на форума).

            п.с.: канал 1 са каквото искат да бъдат... и ние така само че гледната точка е на хора, които карат и искат да показват карането
            Последно редактирано от project-x; 19-06-10, 20:44. Причина: забравена мисъл

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X