Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На палатки в Родопите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: На палатки в Родопите

    Всичкото хубаво, само не споменавайте на жените за мечката.
    Аз днес разбрах, че със сигурност няма да имам нови гуми този месец та следващата седмица слагам калните от колегата msi200
    One Planet, One Internet!
    We Are All Connected!

    Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

    Коментар


    • #62
      До: На палатки в Родопите

      По-скоро прашни гумета ще трябватдори 4х4 вкючвах само 4-5 пъти за малко

      Коментар


      • #63
        До: На палатки в Родопите

        айде жоре включвай се и ти че да пазиш от мечките

        Коментар


        • #64
          До: На палатки в Родопите

          Първоначално публикуван от hackman Преглед на мнение
          Всичкото хубаво, само не споменавайте на жените за мечката.
          Аз днес разбрах, че със сигурност няма да имам нови гуми този месец та следващата седмица слагам калните от колегата msi200
          Леле- не думай...Добре, че жена ми не влиза във форума.От друга страна като се замислиш тея мечки биха могли и добра работа да свършат на даден етап.
          08седемшест5едно513четири

          Коментар


          • #65
            До: На палатки в Родопите

            Йееееее.... голям късмет извадих... goodyear не си намеирх но днес ме зарадваха, че утре ще имам Pirelli Scorpion A/T Ще си ходя с мои обущета В събота ще ги тествам Тъкмо да знам какво да очаквам на голямата разходка
            One Planet, One Internet!
            We Are All Connected!

            Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

            Коментар


            • #66
              До: На палатки в Родопите

              Даа .Мечката вече е история.Да наблегнем на детайлите които не включват мечешко присъствие на купона.Някой спомена дюшек.Ще се възползвам от предложението.Имам палатка ,но бога ми ,никога не съм я разпъвал.И по тази линия ще разчитам на съдействие.Иначе джип и моторен трион.Ключа за гуми го загубих в гората,дано някой ваш се хване.Радиостанция,даже може и някоя антенка да помъкна.А ,сега се сещам, ОРЪЖИЯ.По това време ,само пищов.Стрелям добре ,така че успокойте половинките, че са защитени.Ами от прима виста това.Винаги мога да допълня.
              Румен Николов

              0888 358 572

              Коментар


              • #67
                До: На палатки в Родопите

                Що не вземем да се срещнем някъде и там да уточним,кой,какво и защо ще носи.

                Коментар


                • #68
                  До: На палатки в Родопите

                  Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                  Що не вземем да се срещнем някъде и там да уточним,кой,какво и защо ще носи.
                  Е ,това се подразбира.Но ако съм сам ,нищо не ми пречи да нося нещо в повече.А среща задължително ще има.Но аз съм абитуриент в неделя и понеделник и отново абитуриент на 29 ти ,ама 25 год. по късно.После може.
                  Румен Николов

                  0888 358 572

                  Коментар


                  • #69
                    До: На палатки в Родопите

                    За по лесно направете едно списаче...
                    Пример:! не съм сирурен в идването си
                    Джип: Лада нива 1.6
                    Консумативи от колата: Крик,въжета,лебедка(тресчотка),Колани,Ключове.
                    Неща които ще нося:Резачка,палатка,душеци и така ..
                    И Администраторите ви да обединят всички постове в един цял.За по лесно
                    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                    Honda Dominator 650
                    088ЧЧ93979-->Борис
                    0878956Ч38-->Борис

                    Коментар


                    • #70
                      До: На палатки в Родопите

                      Аз држа списъкът
                      За среща идеята беше 02.Юни (срядата преди пътуването). Мястото не сме го избрали
                      One Planet, One Internet!
                      We Are All Connected!

                      Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

                      Коментар


                      • #71
                        До: На палатки в Родопите

                        Първоначално публикуван от sineto Преглед на мнение
                        Даа .Мечката вече е история.Да наблегнем на детайлите които не включват мечешко присъствие на купона.Някой спомена дюшек.Ще се възползвам от предложението.Имам палатка ,но бога ми ,никога не съм я разпъвал.И по тази линия ще разчитам на съдействие.Иначе джип и моторен трион.Ключа за гуми го загубих в гората,дано някой ваш се хване.Радиостанция,даже може и някоя антенка да помъкна.А ,сега се сещам, ОРЪЖИЯ.По това време ,само пищов.Стрелям добре ,така че успокойте половинките, че са защитени.Ами от прима виста това.Винаги мога да допълня.
                        Имаш палатка и надуваем дюшек.Носи си само по- дебели одеала, за да не мръзнеш.
                        08седемшест5едно513четири

                        Коментар


                        • #72
                          От: На палатки в Родопите

                          Утре мисля да отида да пробваме пътя на горе..
                          Но ние ще се отклоним към Гоце Делчев,такаче ще ви кажа информация за пътя, от Якоруда до Бунцево(стария).Защото казват, че и с джип не се е минавало по време на наводнението
                          Днес също ходих по наводнените места, не ми се говори..Много страшни нещо е било, снимах тука там и така Ако има мераклий да направим разходка да пратат Лс
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • #73
                            От: На палатки в Родопите

                            Колеги, хайде да се съберем в Сряда (02.06), да кажем към 19:00?
                            Аз предлагам да се съберем тук: http://www.djorevatakushta.com/
                            One Planet, One Internet!
                            We Are All Connected!

                            Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

                            Коментар


                            • #74
                              От: На палатки в Родопите

                              Пътя от Якоруда до Бунцево е ... Направо страшило.Аз ходих от Якоруда-Конарско-Бунцево-няква си махала не и знам името-Бабек от таз разходна излезнах с счупено дясно каре, пътя от бунцево докато излезнем на билото е много лош
                              За тез с новите джипки трябва бая да ги пазите има коловзи от камаз и от други големи коли..
                              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                              Honda Dominator 650
                              088ЧЧ93979-->Борис
                              0878956Ч38-->Борис

                              Коментар


                              • #75
                                От: На палатки в Родопите

                                Първоначално публикуван от hackman Преглед на мнение
                                Колеги, хайде да се съберем в Сряда (02.06), да кажем към 19:00?
                                Аз предлагам да се съберем тук: http://www.djorevatakushta.com/
                                Кръчмето изглежда доста добре, но дали не е възможно да направим срещата някъде по- централно, че не зная дали ще съм с колата???
                                08седемшест5едно513четири

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X