Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW F 800GS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: BMW R1200GS или новия 800GS

    Честито, Валери!
    Имах удоволствието да присъствам за малко, при монтирането на ойлера... но така се заплеснах по мотора и обстановката в "гаража" (сложих го в кавички, защото по ред и чистота, напомня аптека), че забравих да ти честитя...
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #17
      До: BMW R1200GS или новия 800GS

      Честито! Моторът е много як и истински. Ето данни и снимки:
      http://www.motorcyclespecs.co.za/mod...travel_kit.htm
      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
      Златомир Попов - Forry

      Коментар


      • #18
        До: BMW R1200GS или новия 800GS

        Би трябвало така да изглежда накичен:


        А някой каза че в сигмента 650-1000 няма нищо читаво!
        Въпрос: как се усеща мощноста и върт. момент?
        още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

        Коментар


        • #19
          Да почти така изглежда

          И забравих да добавя за тунинга:

          - Нов аспух - Акрапович
          - K&N Филтър естествено
          - Алуминиева защита за казанчето на спирачките
          - Оригинална стойка за GPSa

          Снимки ше има до ден.

          Натоварен му дават мисля около 430 кг.
          А въртящия момент е доста приличен и се чувства осезателно още след 1200 оборота.
          Мотора си набира и изпреварва превъзходно, като се има впредвид, че още го щадя.
          Все пак ми дават от 0 - 100 км за 4 сек.
          Последно редактирано от Тануцо; 10-03-10, 12:48.
          LZ1VYI --- Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

          Коментар


          • #20
            До: BMW R1200GS или новия 800GS

            Да пусна някоя снимка, щото Валери едва ли слиза от мотора в това готино време...



            Раздумка, след тест-драйв.







            Да ви предупредя, ако нямате намерение да си сменяте мотора, не опитвайте този мотор! После сън няма да ви лови...
            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

            Коментар


            • #21
              До: BMW R1200GS или новия 800GS

              Страхотен мотор! Пожелавам си го някой ден (надявам се да е по-скоро)
              Мен лично ми харесва много повече, от големият GS - по-лек, по-тесен, окачване с по-голям ход (е, поне отпред), 21" предна гума, без разни досадни ...-левери, без стърчащи встрани цилиндри, които да ги мисля, ако падна, мощен двигател, който след малко тунинг би доближил плътно по-големият 1200 като динамика, и не на последно място - много по-красив от баткото...

              Коментар


              • #22
                До: BMW R1200GS или новия 800GS

                Ауу защо ми трябваше да гледам тук.Тамън бях станал фен на супертенере в "малкия" клас.Сега ще си мечтая и аз за БМВ вече за далекобоина машина.

                Резервоар предполагам ще измислят и по-голям.Ако не от БМВ, то някоя фирма за афтърмаркет аксесоари.

                Красавец.
                Иван Маринов
                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                ЕНДУРО ВАРНА

                Коментар


                • #23
                  До: BMW R1200GS или новия 800GS

                  Допълнителния резервоар е факт, монтира се на конвенционалното място, пред седалката, мисля беше 15-ина литра... Относно мощността, просто не му трябва повече, най-вече заради големия въртящ момент, още при ниски обороти. Високия център на тежестта го прави уникално управляем... Всичко това е трудно за описание, просто трябва да се усети!

                  Последно редактирано от giorgio; 30-03-10, 09:02.
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • #24
                    До: BMW R1200GS или новия 800GS

                    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                    Високия център на тежестта го прави уникално управляем...


                    Не би ли трябвало да е нисък, нали за това резервоара е под седалката?

                    Коментар


                    • #25
                      До: BMW R1200GS или новия 800GS

                      Ммммм и да го имате, пак няма да ви лови сън
                      Много ми се кара!

                      Днес за пръв път си позволих да проверя максималната му скорост - без усилие достигна и подържа 220 км/ч засечено по ГПС. Е, това не му е крайцерската скорост. Супер се държи и е комфортен в диапазона 100 - 160 км/ч.
                      LZ1VYI --- Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                      Коментар


                      • #26
                        До: BMW R1200GS или новия 800GS

                        Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                        Допълнителния резервоар е факт, монтира се на конвенционалното място, пред седалката, мисля беше 15-ина литра... Относно мощността, просто не му трябва повече, най-вече заради големия въртящ момент, още при ниски обороти. Високия център на тежестта го прави уникално управляем... Всичко това е трудно за описание, просто трябва да се усети!

                        giorgio, дай повече инфо за резервоара, пък и за други подобни екстри, ... ако обичаш
                        По-добре мъртъв, но пич,... отколкото жив скапаняк!...

                        Коментар


                        • #27
                          До: BMW R1200GS или новия 800GS

                          Първоначално публикуван от ttankof Преглед на мнение
                          giorgio, дай повече инфо за резервоара, пък и за други подобни екстри, ... ако обичаш
                          Ще дам, но малко по-нататък... Дори цял обзор за модела ще напиша. Щото сега, с последната промяна на подписа ми, даже за спане време взе да не ми остава...

                          Това не съм аз, нито е моя мотор (моят е по-красив ), но снимката много ми хареса:

                          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                          Коментар


                          • #28
                            До: BMW R1200GS или новия 800GS

                            Отдавна я чакахме тази новина.

                            Честито, честито!!! Пу-пу...

                            До сега не се е случвало да си искам, ама... ще ми дадеш ли едно кръгче...
                            SUZUKI V-STROM 1000
                            Jeep Cherokee 2.5CRD
                            TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
                            о889 525 о74 - Владо

                            Коментар


                            • #29
                              До: BMW R1200GS или новия 800GS

                              Giorgio, утре ще имам път до София и ще мина през Камор, за да го видя на живо.
                              Наистина много красив мотор и невероятна снимка! Де да бях аз това...
                              А ти, ако правилно съм разбрал, май ще има да черпиш бая а?
                              Е... много, много безаварийни километри и много невероятни пътешествия споделени с нас.
                              Последно редактирано от ttankof; 12-04-10, 18:31.
                              По-добре мъртъв, но пич,... отколкото жив скапаняк!...

                              Коментар


                              • #30
                                До: BMW R1200GS или новия 800GS

                                Първоначално публикуван от Shider Преглед на мнение
                                ...
                                До сега не се е случвало да си искам, ама... ще ми дадеш ли едно кръгче...
                                Да ти се връща, Влади!
                                Ще ти дам... не едно, ама... Ако знаеш как се каня на Валерий Илиев, дето така ми даде едно кръгче... Само да отида в Пловдив, ще го спукам от... черпене... и ъъъ... въпроси...

                                @ttankof - Благодаря за пожеланията. В "Камора" май още не са получили новите, за тази година, та може и да нямат, но може и да не ми е вярна информацията
                                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X