Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фронтера А спрямо Хонда црв 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фронтера А спрямо Хонда црв 1

    Колеги,пред дилема съм. Очертава се всекидневно даа пътувам а липсара на климатик много ме мори. Чудя се дали да се мъча да слагам на Фронтера или да я сменям. И тук идват въпросите. Колко хваща в пари монтаж на климатици? Другия ми вариант е да взема црв. И тук пак въпроси. Пътувам на ден 100-150 км шосе и 30 тина км черно. Дали црв на черно ще се държи на нивото на Фронтера. Карам основно по черните пътища,не излизат нивите,но се кара и в кал след дъжд. Липсата на бавни скорости дали ще е осезаема,и ако някой знае с колко е по ниска црв от Фронтера,че ми трябва по висока да е поне колкото опела. Моля ако някой има наблюдения да сподели. Сполучливо ли е 4*4 на црв за черно и кал. Носи ли на алтерен гуми,лифт и пр.

  • #2
    От: Фронтера А спрямо Хонда црв 1

    И двете ти кoнцепции са грешни - купи си Фронтера Б! Слагаш едни подложки на пружините за 60 кинта, натягаш торсионите, слагаш едни гументки 245/75R16 (с малко флекс побира и 265/16R75) и си свиркаш...
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • #3
      От: Фронтера А спрямо Хонда црв 1

      ЦРВ-то е да ходиш на ски.
      На терен опира,падат гърнетата,няма бавни.....-не става!
      За твоя случай с толкова километри на ден+черно,кал,търси парт тайм джип с мотор до към 2.0 и климатик да не те мори жегата.
      Успех!

      Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

      Коментар


      • #4
        От: Фронтера А спрямо Хонда црв 1

        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
        И двете ти кoнцепции са грешни - купи си Фронтера Б! Слагаш едни подложки на пружините за 60 кинта, натягаш торсионите, слагаш едни гументки 245/75R16 (с малко флекс побира и 265/16R75) и си свиркаш...
        Грешни са наполовина
        В смисъл ЦРВ-то го изключваме . Иначе за вариантите с Фронтера-та е според зависи :

        - ако му се разделя с едни 8 бона : варианта с ОФБ , лифта и 31-ци .
        - ако не : доколкото си спомням човека така или иначе си беше постегнАл неговата , така че един монтаж на климатик ( не съм сигурен , но едва ли ще прехвърли 1500-600 кинта ) ще му е достатъчен .
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • #5
          От: Фронтера А спрямо Хонда црв 1

          Каква ти е фронтерата модел година мотор ! Климатик мога да ти намеря !
          Land rover 2.5 tdi
          0884035413

          Коментар


          • #6
            От: Фронтера А спрямо Хонда црв 1

            2.0 КБ бензин. Монтаж на климатик не ме притеснява,само по въздуховоди

            Коментар


            • #7
              От: Фронтера А спрямо Хонда црв 1

              2.0 КБ бензин. Монтаж на климатик не ме притеснява,само по въздуховодите преправя ли се

              Коментар


              • #8
                От: Фронтера А спрямо Хонда црв 1

                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                Грешни са наполовина
                В смисъл ЦРВ-то го изключваме . Иначе за вариантите с Фронтера-та е според зависи :

                - ако му се разделя с едни 8 бона : варианта с ОФБ , лифта и 31-ци .
                - ако не : доколкото си спомням човека така или иначе си беше постегнАл неговата , така че един монтаж на климатик ( не съм сигурен , но едва ли ще прехвърли 1500-600 кинта ) ще му е достатъчен .
                Начи едната му концепция е сбъркана изцяло, а другата недалновидна Човек трябва да знае кога е дошъл момента да спре да налива в нещо старо и е време да се ъпгрейдне! А колегата щом обмисля покупка (за сега ЦРВ - грешна) значи е стигнал до този момент и с общи усилия ще му помогнем да вземе правилно решение
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • #9
                  От: Фронтера А спрямо Хонда црв 1

                  Приемам и други предложения. Може и с десен волан да е.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Фронтера А спрямо Хонда црв 1

                    Приемам и други предложения. Може и с десен волан да е.jorotk, каква е цената на пълен комплект климатик и има ли преправяне на въздуховоди и сваляне на табла. Джипа е офа КБ,двойка бензин

                    Коментар


                    • #11
                      От: Фронтера А спрямо Хонда црв 1

                      Обади ми се 0884035413 Георги
                      Land rover 2.5 tdi
                      0884035413

                      Коментар


                      • #12
                        От: Фронтера А спрямо Хонда црв 1

                        Имам Опел Фронтера спорт 97 с новото окачване новия мотор с пластмасовия капак снимки ще кача скоро тя е с работещ климатик .Колата е в движение !
                        Land rover 2.5 tdi
                        0884035413

                        Коментар


                        • #13
                          От: Фронтера А спрямо Хонда црв 1

                          Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                          ...Човек трябва да знае кога е дошъл момента да спре да налива в нещо старо и е време да се ъпгрейдне! ....
                          Мда . И от наливане в 22- годишна кола - да се ъпгрейдне до наливане в 18- годишна .

                          Старите хора му викат на това : "От трън , та на глог" .

                          Пък и ние с какво ще му помогнем ? Да му съберем пари за ОФБ ли ?
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Фронтера А спрямо Хонда црв 1

                            Да се купува нещо "ново" по-дърто от 7-8г. е безмислено, еле па ако имаш огромни очаквания.
                            За джип е малко по-различна ситуацията, ама и там за всичко над 10-11г. е яко набиване, особено за "нов внос".
                            И е добре, според възможностите си, човек да прецени категорията на МПСто, щото не виждам смисъл от паметник на улицата, пък бил той по-нов и лъскав.
                            Ако е нещо за работа, важното е да е технически изправно, и да може да се разчита на него.

                            ... ся, ако си як земеделец и не си с джип от магазина е срамота.
                            Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 01-07-17, 10:17.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #15
                              От: Фронтера А спрямо Хонда црв 1

                              Ходя за гъби момчета и всеки ден пътувам доста. Кучетата сега много се молят от жегата и това е главния проблем- липсата на климатик. Иначе съм си стегнал моята,не държа да е лъскалка,и без това ще я изподеря,даже за това търся и с десен волан. Няма да се кича,за работа ми трябва. Гледам колеги с црв и казват са доволни,за това на там се загледах.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X