Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добрите сервизи за Г-класа!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Добрите сервизи за Г-класа!

    Хайде колеги, пишете тук, за сервизите, които сте посетили и сте останали доволни. Става въпрос за сервизи, в които монтьорите познават Г-класата и могат да я ремонтират, качествено и на нормални цени!

  • #2
    За Варна и мене ме интересува човек който наистина разбира от Г-та. Иначе за смяна окачване, правене на стоманени брони, монтаж лебедки и разни интериорни/екстериорни занимавки аз ходя при Данчо - паркинга "Косара" пред бл. Младост 109 , тел. 0888212208

    По принцип се занимава и с еладжийски истории, но офроуда е и негова страст..и затова

    Коментар


    • #3
      Да започна аз:
      1. Най-доброто място за вашата Г-класа е в гр.Пирдоп, Красимир Иванов - 0888 469309. Извършва качествени ремонти на ходовата част, около двигателя, тенекиджийски услуги и боядисване. Определено човека познава джипа много добре и винаги знае какво прави. Цените са му съвсем човешки, дори ниски според мен.
      2. Капри - 0878 890585, гр. София, гара Искър. Това всъщност е синът на набеизвестният Агоп. Специализирал се е в ремонтите на дизелови двигатели и помпи, но също така ремонтира и ходова част. Той също така познава джипа много добре. Неговите цени, също са човешки.
      3. Десо от Бистрица - 0887 514224 - най-много е в час с Г-класата, само това прави, всички го познават много добре.
      Последно редактирано от MDRAZHEV; 06-04-07, 14:45.

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от kernel Преглед на мнение
        За Варна и мене ме интересува човек който наистина разбира от Г-та. Иначе за смяна окачване, правене на стоманени брони, монтаж лебедки и разни интериорни/екстериорни занимавки аз ходя при Данчо - паркинга "Косара" пред бл. Младост 109 , тел. 0888212208

        По принцип се занимава и с еладжийски истории, но офроуда е и негова страст..и затова
        Май наистина няма кой да ги прави във вашият град, след като Пламен Тенев го кара неговият на Десо в София.

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от mishko Преглед на мнение
          Май наистина няма кой да ги прави във вашият град, след като Пламен Тенев го кара неговият на Десо в София.
          Има един чиито сервиз се казва "Boby Mercedes". Самия той кара Г-класа и приказва че много ги разбира, но му нямам много доверие. Относно проблема ми за вибрациите - първо беше опорен лагер, после вика, че било къса база и нямало, после каза тампон на скоростна кутия, смени го, след това каза че било тампони на раздатката, само че не ги смених, а просто повече не отидох... А проблема както споменах в друга тема се оказа преден кардан (дебалансиран или крив, ще разбера другата седмица като го върнат от Динамик - Кубрат).

          Телефона му все пак е 0888705492 , сервиза се намира от цирковата площадка посока Лукоил (към околовръстното)..

          Коментар


          • #6
            Като изключим моделите с компютърно управление, за всякви ремонти може и мен да търсите! Не съм лицензиран сервиз, но се човъркам доста с Г-етата, и най важното е че го правя с голям кеф и като за себеси!
            Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
            0884837709
            0878383528

            Коментар


            • #7
              Остави координати де, адрес на сервиза, телефон. Знам, че ги има в персонална информация, но идеята е човек като отвори тази тема, да си избере къде да отиде и бам там!
              Последно редактирано от MDRAZHEV; 02-02-07, 06:18.

              Коментар


              • #8
                телефона ми е 0898568013 и 0887952133
                гаражчето е в центъра, в Иван Вазов, но не стоя там непрекъснато!
                Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                0884837709
                0878383528

                Коментар


                • #9
                  До: Добрите сервизи за Г-класа!

                  За Велико Търново и региона - Андрей - 0888237385. Пипа добре и най-важното напълно коректен! Не се "притеснява" да каже: Бе това и аз го мога, ама ХХХ ще го направи по-добре... Цени - повече от прилични.
                  “Който заменя свобода за сигурност, накрая губи и двете”.
                  Б.Франклин

                  Коментар


                  • #10
                    До: Добрите сервизи за Г-класа!

                    ако някой знае добър сервиз в Плевен да сподели защото съм на зор

                    Коментар


                    • #11
                      До: Добрите сервизи за Г-класа!

                      Давам снимки а и също така познавам лично собственика и повечето от хората работещи в сервиза- без съмнение хората са компетентни.Аз самия съм работил в Мерцедес Сервиз и ми е ясно за какво става дума.
                      В сервиза има всичко небходимо за да се направи какавто и да е Мерцедес- било то кола или пък бус ,джип,та даже и автобуси съм виждал да правят....



                      Относно цените -там не не коментирам ,когато стане мои сервиза тогава мога да говоря за цени но ще вметна -компетентноста си има своита цена.
                      От опит знам че ако ще и наи добрия сервиз на света да е -винаги има и недоволни клиенти ...така е навсякъде по света.


                      Адрес на сервиза
                      София
                      ул.Владимир Вазов 120









                      Коментар


                      • #12
                        До: Добрите сервизи за Г-класа!

                        за софия-само драго парушев

                        Коментар


                        • #13
                          До: Добрите сервизи за Г-класа!

                          Първоначално публикуван от vatkov Преглед на мнение
                          за софия-само драго парушев
                          Пишете моля ви къде се намира ,а не само имената ! Който има нужда от сервиз къде ,във феисбук-а ли да го търси? Ако сте решили да бъдете полезни ,то бъдете такъв с име ,местоположение,и т.н.Аз го знам, в "Княжево " се намира ,ама карта ли да чертая до мястото ,като незная точния адрес!
                          B+

                          Коментар


                          • #14
                            От: Добрите сервизи за Г-класа!

                            да, но при десо"(тунинг)", трябва да си отвараш очите на 4! току виж, после се усетиш, че нещо ти е подменил, но вече е късно!и да не даваш пари напред-

                            Коментар


                            • #15
                              От: Добрите сервизи за Г-класа!

                              Десо "тунинг" си прави г-класата на "Владимир Вазов"120 ."Прави" на всички г-гите , обаче за неговата не си има доверие. Повярвайте най-добрия сервиз за тези автомобили е този -"Мерцедес сервиз".Моят лично се прави само там. Момчетата разбират , а не се учат на твоя автомобил.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X