Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Магазин за резервни част за сенокосачки БЧС

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Магазин за резервни част за сенокосачки БЧС

    Може ли някой да ми даде кординати и телефон на магазин за резервни части за италиански сенокосачки БЧС.
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

  • #2
    До: Магазин за резервни част за сенокосачки БЧЗ

    Цел живот се разправям с тея машини .Пиши какво конкретно ти трябва и от къде си че магазини из цела България.И накрая е със С името иПоздрави
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

    Коментар


    • #3
      До: Магазин за резервни част за сенокосачки БЧС

      Един познат ме помоли да разуча къде има магазин за резервни части, аз съм от Монтана.
      Интересува се от бутало и сегменти.
      "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

      Коментар


      • #4
        От: До: Магазин за резервни част за сенокосачки БЧС

        Официалните дистрибутори на BCS за България са Призма - Пловдив. Продават и двигатели и оригинални резервни части. Телефонът е: 032/279 880. Тук са косачките: http://prismabg.com/category/15.html

        Коментар


        • #5
          От: Магазин за резервни част за сенокосачки БЧС

          Също така и в София има една фирма която внася почти всичко за тези сенокосачки, но за бутало и сегменти трябва още доста инфо, освен че е БЧС
          на тези косачки са монтирани поне 2 бензинови и 3 дизелови двигателя през годините, ако ПРИЗМА не свършат работа ми пиши 1 лс и ще ти кажа къде да питаш.
          I'm not Lost, I'm Discovering !

          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

          Коментар


          • #6
            От: Магазин за резервни част за сенокосачки БЧС

            Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
            Може ли някой да ми даде кординати и телефон на магазин за резервни части за италиански сенокосачки БЧС.
            Магазин ЩИЛ във Враца срещу КАТ през пътя. Само като минеш от там без да питаш ще го видиш. Основните неща ги има. Магазин Хускварна в Тетевен, но там цените са за милионери, а милионерите не косят с косачки.
            Последно редактирано от DIMILIEV; 17-05-12, 08:25.
            При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

            Коментар


            • #7
              От: Магазин за резервни част за сенокосачки БЧС

              Резервни части за BCS На много добри цени 0883 30 90 10. Палците примерно са 18.5лв.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X