Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо пуши Тераното?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Защо пуши Тераното?

    Здравейте колеги, имам следния въпрос, на какво може да се дължи пушенето на Тераното при палене.
    На скоро карах след едно терано 1 , пак 2.7 дизел - грам не изпуши. Направо ме изкефи.
    А моето е Терано 2, 94г. 2.7 дизел. Иначе пали от раз, но понеже го карам 1 път в седмицата, като го запаля първите 1-2 мин. яко пуши.
    Имам 2 предположения, свързани с масло, което може да идва или от турбото или от маркучаq който е отгоре на двигателя и пак отива във входящия въздух на двигателя.
    Някой да е решавал този проблем?
    Благодаря.

  • #2
    От: Защо пуши Тераното?

    Здравей,
    а какво пуши - бяло или черно?

    Коментар


    • #3
      От: Защо пуши Тераното?

      Здравей!
      През останалото време, докато го караш пуши ли? Както се съмняваш за засмукване на масло - трудно ще угасва.

      Коментар


      • #4
        От: Защо пуши Тераното?

        Два дни сутрин като го паля го наблюдавам, бяло синкав пушек излиза. Не гасне трудно. Като го паля през деня съвсем малко изпушва. Но като е седял цяла нощ ... чудя се дали е добра идея маркуча с маслените газове да го пусна надолу към земята?

        Коментар


        • #5
          От: Защо пуши Тераното?

          Днес открих нещо интересно, мислех че MAF датчика ми го няма, а се оказа че на модел 1994г. просто не са го слагали още.
          Чудех се дали от това мое да пуши, но се оказа че явно не.

          Коментар


          • #6
            От: Защо пуши Тераното?

            Ето и схемата която намерих http://nissan-europe.epcdata.ru/terr...?full=165B_004

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X