Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За 4-ти път на "Оффроуд в Любен Каравелово" - малкия банкет.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За 4-ти път на "Оффроуд в Любен Каравелово" - малкия банкет.

    Aksakovo EXTREME за 4-ти пореден път организира Оффроуд по покана на кмета на с. Любен Каравелово по повод сбора на селото на 03.06.2012г. от 11ч.
    Каране по ленти, без GPS, Roadbook, специален правилник, предварително записване, стартова такса и т.н. само Оффроуд за забавление.
    Каним всички любители на калта и камъните (джипки, АТВ и мотори) да направят по няколко обиколки на трасето до язовира. Осигуряваме кал, баири, камъни .... и всичко необходимо за едно хубаво трасе. Освен това ще има времеизмерване, музика и водещ. А след финала ще ни чака КМЕТСКОТО АГНЕ - вкусно изпечено и сервирано на самата старт/финална поляна (ако времето позволява).
    Записванията ще се правят на место. Реда на стартиране ще е по реда на записване, а поредноста - мотори, АТВ-та и накрая джипове. Старта на първия мотор ще е в 12:00.
    За сега толкова, все пак още се работи по трасето.
    Ще има и други забавления, но всяко нещо с времето си.
    Организаторите могат да направят промени за мероприятието. За тях ще ви информирам своевременно.
    Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
    http://www.cardomain.com/ride/2562837

  • #2
    От: За 4-ти път на "Оффроуд в Любен Каравелово" - малкия банкет.

    Ако обещаят да няма дълбока кал ще съм първия записал се. Ще трябва ли да има навигатори или няма да има нужда.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • #3
      От: За 4-ти път на "Оффроуд в Любен Каравелово" - малкия банкет.

      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
      Ако обещаят да няма дълбока кал ще съм първия записал се. Ще трябва ли да има навигатори или няма да има нужда.
      Няма роудбук, няма навигатори - ще се кара по ленти. Точно ти ли не прочете "специалният правилник"
      Но винаги може да вземеш да повозиш някой за компанийка.
      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
      http://www.cardomain.com/ride/2562837

      Коментар


      • #4
        От: За 4-ти път на "Оффроуд в Любен Каравелово" - малкия банкет.

        Каска кога, ще се подготватя трасето? Имате ли нужда от помощ за опъване на лентите? Не казвам, че съм свободен, но ако мога да помогна с нещо пък и да видя това леко трасе, че ми е любоитно. Формата на състезанието ми допада...
        Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

        Коментар


        • #5
          От: За 4-ти път на "Оффроуд в Любен Каравелово" - малкия банкет.

          Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
          Каска кога, ще се подготватя трасето? Имате ли нужда от помощ за опъване на лентите? Не казвам, че съм свободен, но ако мога да помогна с нещо пък и да видя това леко трасе, че ми е любоитно. Формата на състезанието ми допада...
          Най-вероятно лентите ще ги опнем в събота, че да не изчезнат. Все пак местното население е .....
          А иначе само да спре да вали и почваме да правим обиколки, с различни джипки, (Паджеро, нива, Витара, ...). Идеята е да става за всички, без тунинг.
          За "бегачките" може да им дойде леко, но за тях мислим специално за някое екстремче, да покажат какво могат.
          А ако някой закъса, организаторите ще го изтеглят до асфалта.
          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
          http://www.cardomain.com/ride/2562837

          Коментар


          • #6
            От: За 4-ти път на "Оффроуд в Любен Каравелово" - малкия банкет.

            Рекичката вероятно е по пълноводна от обикновено,ще се изям от яд ако не мога да присъствам. Адмирации за организаторите и за това че го правите в този формат.
            http://vbox7.com/play:398e8b82

            Коментар


            • #7
              От: За 4-ти път на "Оффроуд в Любен Каравелово" - малкия банкет.

              Къде е сборния пункт?

              Коментар


              • #8
                От: За 4-ти път на "Оффроуд в Любен Каравелово" - малкия банкет.

                Около язовира на самото село най -вероятно.
                http://vbox7.com/play:398e8b82

                Коментар


                • #9
                  От: За 4-ти път на "Оффроуд в Любен Каравелово" - малкия банкет.

                  За събота чукове необходими ли са? Имам под ръка.
                  Ако калния обектив се оттече от всичкото вода дето влезе предния уикенд, може и да снимам.
                  Само моля те, разбери се със синоптиците, толкова много вода трудно се издържа.
                  Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                  www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                  Коментар


                  • #10
                    От: За 4-ти път на "Оффроуд в Любен Каравелово" - малкия банкет.

                    Искате ли да си направим разходка до с.Л. Каравелово в неделя по черно? Все ще стигнем до старта някога. Майтапа на страна ако някой иска да стигнем до там по този начин нека пише .
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • #11
                      От: За 4-ти път на "Оффроуд в Любен Каравелово" - малкия банкет.

                      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                      Искате ли да си направим разходка до с.Л. Каравелово в неделя по черно? Все ще стигнем до старта някога. Майтапа на страна ако някой иска да стигнем до там по този начин нека пише .
                      Аз съм навит,ама нека този път има ПОНЕ 2 метра странично разстояние между дърветата,за да може да мине ПАТРУЛА.
                      Какъв маршрут си измислил,от къде и кога ще се тръгва ?
                      0887/69-50-11 Георги
                      NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
                      ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

                      Коментар


                      • #12
                        От: За 4-ти път на "Оффроуд в Любен Каравелово" - малкия банкет.

                        Aksakovo EXTREME kaзаха че ще има изненади за участниците, за това да се преброим.
                        Всеки който има желание да участва да вдигне ръка, да знаем колко изненади да приготвим.
                        За да дам пример аз пръв вдигам ръка и казвам - АЗ !!!
                        (Това, че ще карам, не значи че ще има нещо нагласено)
                        Участието е безплатно, карането е по ленти.
                        Трасето е около 4км. но още не сме уточнили по колко обиколки ще се правят. Споко, няма да са по 100
                        Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                        http://www.cardomain.com/ride/2562837

                        Коментар


                        • #13
                          От: За 4-ти път на "Оффроуд в Любен Каравелово" - малкия банкет.

                          Aз също ще дойда да се поокалям малко.

                          Коментар


                          • #14
                            От: За 4-ти път на "Оффроуд в Любен Каравелово" - малкия банкет.

                            Първоначално публикуван от GEORGI GE Преглед на мнение
                            Аз съм навит,ама нека този път има ПОНЕ 2 метра странично разстояние между дърветата,за да може да мине ПАТРУЛА.
                            Какъв маршрут си измислил,от къде и кога ще се тръгва ?
                            0887/69-50-11 Георги
                            Хе, кога е било толкова тясно и да не мине Патрола?
                            Маршрута е посока с.Л. Каравелово и ще импровизираме. Тръгване около 9,30ч от кв. Чайка ОМВ
                            Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                            Aksakovo EXTREME kaзаха че ще има изненади за участниците, за това да се преброим.
                            Всеки който има желание да участва да вдигне ръка, да знаем колко изненади да приготвим.
                            За да дам пример аз пръв вдигам ръка и казвам - АЗ !!!
                            (Това, че ще карам, не значи че ще има нещо нагласено)
                            Ей , аз си заплюх първото записване така че си втори ша знайш! Ще имам и безстрашен навигатор така че .......... За нагласени неща не ми разправяй ама изобщо! СЪБОООР,ЗАХАРЕН ПАМУК и т.н.
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • #15
                              От: За 4-ти път на "Оффроуд в Любен Каравелово" - малкия банкет.

                              Еййй, язък че продадох калните гуми, можех да дойда да разкърша стари носачи по трасето. И моторите ми все с гуми за сухо...
                              Ако направите още едно в сухия сезон, идвам.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X