Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Trooper 3.2 бензин - търсят се мнения от собственици

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Trooper 3.2 бензин - търсят се мнения от собственици

    Здравейте колеги, отдавна се ровя из форума, намирайки доста полезна информация. В случая прерових всички теми, но само в една ставаше въпрос за 3.2 бензиновата модификация на Isuzu Trooper. Това, което ми е известно, е че като офроуд възможности и надеждност джипа си го бива. На мен освен това ми допада и просторното купе, защото камиончето ще се ползва предимно като здрава и сигурна семейна кола - особено зимата :-) Интересува ме този двигател като надеждност, цени на частите, разход на гориво, мощност как е. От снимките в гугьл се вижда че не е същия, който се монтира на фронтера Б...то и конкретния екземпляр в мобилето е 93-ти набор, т.е. доста преди да излязат фронтера Б, а на ОФА не съм срещал такъв. Ще съм много благодарен ако някой собственик на такава, както ми се струва - рядка птица, се включи и сподели безценен опит :-) благодаря ви предварително.

  • #2
    От: Trooper 3.2 бензин - търсят се мнения от собственици

    Здравей колега, на фронтера не се монтира но на монтерей се монтира. На практика монтерей и исузо от тези години са еднакви автомобили.Като надеждност, проблеми няма! Мощност има достатъчно!Но трябва да се огледа конкретната кола, проблеми може да има с корозията по рамата,за цени на частите... аз карам следващия модел но общо взето е малко екзотична кола и има проблем с намирането на някои детайли, съответно и цената е по висока!
    ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

    Коментар


    • #3
      От: Trooper 3.2 бензин - търсят се мнения от собственици

      Не разбрах само какво не и хареса на Фронтера Б с 3.2 двг питащия? Все пак се среща по-често. Не страда толкова от корозия, макар че пак си е до екземпляр. Двигателя пак е исузов, малко по-мощен просто. Принципно този двигател варира 175 до 205 коня доколкото съм гледал из нета.
      Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
      Opel Frontera V6

      Коментар


      • #4
        От: Trooper 3.2 бензин - търсят се мнения от собственици

        Кой е казал че не ми харесва ОФБ....205 магарета аааааа - харесва ми и още как обаче ще трябва да си я заръчам....тук от сума време следя и не излиза нищо читаво. А темата ми е породена от присъствиета на един конкретен екземпляр на трупър 3,2 в нашето мобиле...доста лачен на външен вид, с едни брандирани неръждавейки по праговете....японска скала от време оно - но да - екзотичен и вече доста стар модел си е. Предполагах че ще има проблем с частите....цените, ще ги преглътна, а и е толкова широко купето...направо неприлично широко

        Коментар


        • #5
          От: Trooper 3.2 бензин - търсят се мнения от собственици

          Да, този наистина е хубавец ама и цената му е височка...за още малко можеш да намериш ОФБ 3.2
          ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

          Коментар


          • #6
            От: Trooper 3.2 бензин - търсят се мнения от собственици

            Темата е старичка и за друг мотор на Трупера, но за да не отварям нова тема, да питам тук: някой има ли мнение и/или (не)пряко наблюдение върху 3.5 v6 автомат???

            Коментар


            • #7
              От: Trooper 3.2 бензин - търсят се мнения от собственици

              Баси, сега пак погледнах обявата. То не било Трупър, ами най ми било Монтерей, ама то нали едно и също:-)

              Четох добри отзиви за Трупъра 3.2 (ако не е ръждилник), но никъде не видях нищо за 3.5 мАторя...

              И в София кой им разбира от тез чудеса на немско-японската дружба?[emoji3]
              Последно редактирано от zlost; 09-01-18, 07:42.

              Коментар


              • #8
                От: Trooper 3.2 бензин - търсят се мнения от собственици

                Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
                ...
                И в София кой им разбира от тез чудеса на немско-японската дружба?[emoji3]
                Сигурно много хора, но звънни на isuzo - Лозан 0898780604
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #9
                  От: Trooper 3.2 бензин - търсят се мнения от собственици

                  Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
                  Баси, сега пак погледнах обявата. То не било Трупър, ами най ми било Монтерей, ама то нали едно и също:-)

                  Четох добри отзиви за Трупъра 3.2 (ако не е ръждилник), но никъде не видях нищо за 3.5 мАторя...

                  И в София кой им разбира от тез чудеса на немско-японската дружба?[emoji3]
                  Внимавай ако е автомат, калпава е кутията, а и виж да не е 4х2, че има доста такива !
                  0899 шест5313нула
                  За всекиго по нещо

                  Коментар


                  • #10
                    От: Trooper 3.2 бензин - търсят се мнения от собственици

                    Покрай сагата с моя Трупър ( дизел!) и търсене на информация съм попадал на американски сайтове с мнения за този мотор , защото явно е бил за там . Има и предлагане на резервни части , пак отвъд океана . Аз също се бях навил за такъв , защото видях един Монтерей в един автосалон и ми хареса , но беше дълга база и доста солена цена .По спомени имаше ръжда тук , там , но си беше с печка и разни глезотии .

                    Коментар


                    • #11
                      От: Trooper 3.2 бензин - търсят се мнения от собственици

                      Благодаря, колеги!
                      Ходих да го видя. Нещо не ме изкефи, като ергономия, позиция на водача и т.н. Леко амортизиран, с ръждички по купето, а рамата дори не съм я гледал. Иначе изглежда масивен, корав и изобщо джип от едно друго по-истинско десетилетие...

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X