Обява

Свий
Няма добавени обяви.

раздатъчна кутия за ТЛК 80 4.5 автоматик?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • раздатъчна кутия за ТЛК 80 4.5 автоматик?

    Търся раздатъчна кутия за ТЛК 80 4.5 автоматик с централен блокаж? От дизел автомат кутията става ли или има разлики? Благодаря и весели празници!

  • #2
    От: раздатъчна кутия за ТЛК 80 4.5 автоматик?

    ИСКАМ ДА ПИТАМ, ЗАЩО НЕ МОГА ДА ПУБЛИКУВАМ ОБЯВА, КАТО ГО ПРАВЯ В ПРАВИЛНИЯ РАЗДЕЛ, ( ПРОДАВАМ НИСАН НАВАРА Д40?) ЗАЩО НЕ МОГА ДА ПРАЩАМ СЪОБЩЕНИЯ? КАКВО МУ Е НА ФОРУМА?? ЦЯЛ ДЕН СЕ ЯДОСВАМ, ЧЕ НЕ Е НИКАК УЛЕСНЕНО, ПОНЕ ЗА МЕН! ............честит нова година между другото.

    Коментар


    • #3
      От: раздатъчна кутия за ТЛК 80 4.5 автоматик?

      Първоначално публикуван от ikata Преглед на мнение
      Търся раздатъчна кутия за ТЛК 80 4.5 автоматик с централен блокаж? От дизел автомат кутията става ли или има разлики? Благодаря и весели празници!
      Здравей,
      Раздатките при 80та серия са три и всичките стават и на ръчна кутия и на автомат, независимо дали колата е дизел или бензин:
      HF1A - парт-тайм раздатка;
      HF2A - фул-тайм раздатка с отворен диференциал и твърда 100% блокировка;
      HF2AV - фул-тайм раздатка с отворен диференциал и твърда 100% блокировка + виско - тази е от фейслифт моделите с фул-тайм трансмисия. Твоятата е такава.

      Аз имам HF2A раздатка за продаване, в отлично състояния. Стои ми резервна от доста време и нямам какво да я правя. За да се ползва при теб, ще трябва да използваш виското от твоята раздатка и да го завиеш на моята. В крайна сметка HF2AV е като HF2A, но със завинтено виско в задния край към задният мост. Поне такива са твърденията по форуми навън.

      Коментар


      • #4
        От: раздатъчна кутия за ТЛК 80 4.5 автоматик?

        Проблема при него е , че някой е махнал единия кардан и е карана така ,като в следствие сега му е заковало виското и кара на твърди настройки 50/50 . Та или му трябва здрава раздатка или само виско муфа , друго проблеми неговата кутия най вероятно няма . Тя и сега се движи доколкото разбрах по телефона , но само със заден кардан .
        2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
        ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

        Коментар


        • #5
          От: раздатъчна кутия за ТЛК 80 4.5 автоматик?

          Виското би трябвало да е ремонтируемо.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X