Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Реглаж обороти Isuzu trooper 94' 3.1D ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Реглаж обороти Isuzu trooper 94' 3.1D ?

    Здравейте колеги,


    Прегледах в търсачката, но не се натъкнах на това, което ме интересува и затова пускам нова тема.
    Имам нужда от вашата помощ.Случая е следния: Колата поддържа високи обороти ( 1000 ) на неутрална скорост без значение при студен или топъл мотор. При изгасяне на двигателя и запалване на ново падат до около 900, но после се качват наново. Не се регулират посредством копчето за реглаж отстрани на волана. Моля ако някой се е натъкнал на подобен проблем да сподели идеи за разрешаването му.

    Колата е Isuzi Trooper ( изпълнение Honda Horizon Bighorn Lotus Edition ) от 1994г. 3.1 Дизел.
    Предварително Благодаря.

  • #2
    От: Реглаж обороти Isuzu trooper 94' 3.1D ?

    От към алтернатора излиза един вакум, изключи го, и виж дали няма да се оправи
    МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

    Коментар


    • #3
      От: Реглаж обороти Isuzu trooper 94' 3.1D ?

      Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
      От към алтернатора излиза един вакум, изключи го, и виж дали няма да се оправи
      И при мен го има това, но на 3ТДИ 2002г. Мислех си, че е от студа, но не Изчистих моторчето, което уж за това се грижи, но не се оправи. Идеи?
      +359 899985804

      Коментар


      • #4
        От: Реглаж обороти Isuzu trooper 94' 3.1D ?

        В допълнение на моя проблем искам да отбележа, че моята стрелка отива на 1100-1200об и си седи така около минута-две, след което пада и пак така до следващото изстиване на мотора. Просто ме влудява и побърква от всякъде...преди не ми го е правело!
        +359 899985804

        Коментар


        • #5
          От: Реглаж обороти Isuzu trooper 94' 3.1D ?

          колега имам същият джип хонда хоризон 94 със сменян двигател от бигхорн 3.1 почти всички вакуми са изскубани и нямам подобни проблеми.

          имам един въпрос сменял ли си тапи на двигателя имам впредвид водните интересува ме дали има под кората на агренажният ремък ако знаещ че ми тече вода ако има ок ако не двигателя е спукан

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X