Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оптика за Hatsan 125

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Оптика за Hatsan 125

    Здравейте,миналата седмица си купих Hatsan 125 и сега се замислям за оптика.Някой има ли идея каква да си купя, че да издържи на отката.

  • #2
    До: Оптика за Hatsan 125

    Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
    Здравейте,миналата седмица си купих Hatsan 125 и сега се замислям за оптика.Някой има ли идея каква да си купя, че да издържи на отката.
    Наи евтиният вариянт е Руска оптика 200лв. Всичко друго става на трески. Имам предвид по евтино Китайско

    Коментар


    • #3
      До: Оптика за Hatsan 125

      Какъв модел и марка?

      Коментар


      • #4
        До: Оптика за Hatsan 125

        ПИЛАД П4Х32

        Коментар


        • #5
          До: Оптика за Hatsan 125

          Аз вече над 1000 изстрела имам със същата пушка със оптика Валтер 4х32 чиста без никъкви екстри. Много съм доволен , купих я за 82лв. във Варна.
          Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

          А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

          Коментар


          • #6
            До: Оптика за Hatsan 125

            Колега по-важно за хасаните от оптиката е като я купиш преди да стреляш да я разглобиш и почистиш цилиндъра от стружки каквито има във всички хасаниАко не си го направил вероятноста да си прецакал маншета е почти 100 процентова.При всички случаи се налага разглобяване иначе голямата сила на пушката бързо ще изчезне и никаква оптика няма да издържиВсичко ти го казвам от личен опит точно с тази пушка!Ако те интересуват подробности тук има доста http://forum.oragie.com/viewforum.php?f=11
            Николай Папазов

            Коментар


            • #7
              До: Оптика за Hatsan 125

              Оптиките таско 4х32 са много здрави, с такава съм изстрелял над 5000 чашки на Б21 без да мръдне . Също и 3-9х40 имах и с нея над 3-4000 чашки пак без проблеми но други са се оплаквали от тях .
              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

              Коментар


              • #8
                До: Оптика за Hatsan 125

                Добри, Таското на Хатсан няма да издържи, бъди сигурен. Хатсана е доста по-агресивен от БАМ-а. Хатсана, освен отката назад, след него веднага има и такъв напред, а именно той разказва играта на пушкалото. Имах 125-ца известно време (Недялко знае моите перипетии с него). Това не е пушка за начинаещ. Затова я махнах. Ако искаш читава оптика, вземи си най-обикновена Липърс. Около 130 лева е в магазина на МСА-Арми на Цар Самуил 93 в София. Ако с нещо мога да съм ти полезен, кажи.

                Коментар


                • #9
                  До: Оптика за Hatsan 125

                  Дадох я на оръжеиник първо. Уж я е почистил.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Оптика за Hatsan 125

                    Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                    Добри, Таското на Хатсан няма да издържи, бъди сигурен. Хатсана е доста по-агресивен от БАМ-а. Хатсана, освен отката назад, след него веднага има и такъв напред, а именно той разказва играта на пушкалото. Имах 125-ца известно време (Недялко знае моите перипетии с него). Това не е пушка за начинаещ. Затова я махнах. Ако искаш читава оптика, вземи си най-обикновена Липърс. Около 130 лева е в магазина на МСА-Арми на Цар Самуил 93 в София. Ако с нещо мога да съм ти полезен, кажи.
                    Имах 90ка също и на нея държеше, не знам на 125-цата как ще е .
                    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                    Коментар


                    • #11
                      До: Оптика за Hatsan 125

                      Според мен, а и не само, 125-цата е най-мощтната ПРУЖИННА въздушна пушка. Наистина скороста, която дават производителите-280 метра начална скорост за 5,5 калибър,е реална. Докара я до 278-279. Докторе, ако досега не си стрелял много, с тази пушка ще видиш зор. И тук да вметна, че моята изобщо не съм я чистил. Вех я, пострелях около 1000 пъти и я махнах. За 1000 изстрела разбрах, че не сме създадени един за друг. Следващата ми ще е някоя на Гамо.Например Вайпър. А някой ако иска да види истински въздухарки, да посети http://www.daikan-bg.com/. Когато разгледах този сайт, три дни не спах.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Оптика за Hatsan 125

                        Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
                        Дадох я на оръжеиник първо. Уж я е почистил.
                        Дано го е направил иначе стружките накъсват маншета и едно, че пада скороста но по-страшното е, че буталото започва да удря рязко в цилиндъра и тогава няма оптика която да удържи
                        Николай Папазов

                        Коментар


                        • #13
                          До: Оптика за Hatsan 125

                          Никога до сега не съм имал въздушна пушка.Тази ми е първата.Миналата събота и неделя грамнахме около 500 чашки.Супер стреля. Само дето в понеелник имах мускулна треска на ръката.Много яка тая пружина няма зареждане

                          Коментар


                          • #14
                            До: Оптика за Hatsan 125

                            За мускулната треска не се притеснявай и аз я имах ама кво да правиш това е страничен ефект от силната пружина
                            Николай Папазов

                            Коментар


                            • #15
                              До: Оптика за Hatsan 125

                              А за оптиката и аз в момента се чудя каква да сложа на моята 125-ца.За сега се чудя между таско 4х32,единберг 4х32 в различни варианти-с корекция на паралакса или без, с подсветка или без и такива работи.
                              Николай Папазов

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X