Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся: части за нашите Тойоти

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся: части за нашите Тойоти

    Ами в раздела за Тойота нямаме такава тема. Надявам се да е полезна.

    Та, силно ме интересува да си намеря предни седалки от 80та серия, VX изпълнение, с ел. регулациите, както на облегалката, така и на седалната част. Може и бартер срещи отлични кожени без въпросните регулации.

    Също така, не ми е тумнало, но ако се появи от някъде някоя H151F кутия, се обадете.

  • #2
    От: Търся: части за нашите Тойоти

    Аз търся задни габарити за ТЛК 70 ! Тези които са в мен са на бронята , а тя е много ниска и искам да я сменя с по-висока , но трябва да преместя габаритите отгоре . В мобиле ми искат по 100лв и ми се виждат малко множко . Ако някой има по-евтини да се обажда ! Ще бъде полезна тази тема !
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • #3
      От: Търся: части за нашите Тойоти

      Мой приятел търси заден мост за Toyota Land Cruiser 95 (2001 год, десен волан) с 3,4 литров бензинов двигател и автоматична СК. Изкривен е левият ръкав и поне за сега при движение няма шум.
      Може ли да се сложи заден мост от друг модел?
      There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
      No wahalla.

      Коментар


      • #4
        От: Търся: части за нашите Тойоти

        Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
        Аз търся задни габарити за ТЛК 70 !...
        Ако търсиш нови, обади се на телефона на Роси, който съм дал тука:
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...667#post676667

        Последно тя даваше добри цени за стоповете.

        Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
        Мой приятел търси заден мост за Toyota Land Cruiser 95...
        Може ли да се сложи заден мост от друг модел?
        Твърде вероятно от 120ка, но с някакви преправяния.

        Коментар


        • #5
          От: Търся: части за нашите Тойоти

          Благодаря ! Ще видя , но като сметна , че бронята , ще ми струва 100лв. , да дам и още толкова само за габарити .. малко не ми се ще !
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • #6
            От: Търся: части за нашите Тойоти

            Някой ако му се намират излишни хъбове за 70-ка с 30 броя шлици и само му пречат да свирка
            п.с. за 200 лева има нови така , че ръждиви и стари за 200 не искам
            2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
            ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

            Коментар


            • #7
              От: Търся: части за нашите Тойоти

              Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
              Мой приятел търси заден мост за Toyota Land Cruiser 95 (2001 год, десен волан) с 3,4 литров бензинов двигател и автоматична СК. Изкривен е левият ръкав и поне за сега при движение няма шум.
              Може ли да се сложи заден мост от друг модел?
              Пратете го на Благо да го изправи.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #8
                От: Търся: части за нашите Тойоти

                Благодаря за съвета, другарю. Не се сетих за Благо- нали ровърите нямат такива проблеми (те направо се трошат).
                There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                No wahalla.

                Коментар


                • #9
                  От: Търся: части за нашите Тойоти

                  Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                  Някой ако му се намират излишни хъбове за 70-ка с 30 броя шлици и само му пречат да свирка
                  п.с. за 200 лева има нови така , че ръждиви и стари за 200 не искам
                  Трябва ли хъбовете задължително да са оригиналните AISIN , или те устройват и други като AVM и WARN ?
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  0878 23 58 34- Радо

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся: части за нашите Тойоти

                    Търся.... Много работи търся, ама пусто като стават само от 60ка Ако някой чуе за някоя за части да свирка....

                    Яро, при Явор има една 80ка за части. Предните седалки бяха вътре, само, че незнам какви са. Драсни му едно лично.
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся: части за нашите Тойоти

                      Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                      ...Яро, при Явор има една 80ка за части. Предните седалки бяха вътре, само, че незнам какви са. Драсни му едно лично.
                      Той имаше една от преди, говорихме преди време. Ще го чуя.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся: части за нашите Тойоти

                        Търся предни калобрани за ТЛК 80.
                        M57D30T1
                        W450

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся: части за нашите Тойоти

                          Търся табло от ТЛК 80.
                          1994 HDJ80 HD-T
                          1998 HDJ80 HD-FT

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Търся: части за нашите Тойоти

                            Търся отваряеми задни прозорци за 70 серия.Конкретният автомобил за който ми трябват е HZJ 73,но мисля че биха паснали и от друга модификация на 70 серия.
                            Става въпрос за 2 та странични задни прозорци които при мен са просто затворени с плоскост.
                            Предварително благодаря на всички които могат да помогнат!
                            vasiltomov@yahoo.com или на лично...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Re: Търся: части за нашите Тойоти

                              Първоначално публикуван от Васил Томов Преглед на мнение
                              Търся отваряеми задни прозорци за 70 серия.Конкретният автомобил за който ми трябват е HZJ 73,но мисля че биха паснали и от друга модификация на 70 серия...
                              По-точно казано, биха паснали от всяка друга 73 серия (LJ73, KZJ73, RJ73, BJ73...).

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X